İstenmeyen Tüyler

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
istenmeyen tüyler konusunda etkili bir yöntem sunmak istedim sizlere, vücudunuzda herhangibir bölgede istemediginiz tüyler varsa ve bir daha çıkmasını istemiyorsanız, cinsi önemli olmamakla birlikte yetişkin bir kurbaga kanı şırınga ile alınır, tüy istemediginiz yerde ki tüyü cımbızla temizlersiniz ve yıkarsınız daha sonra o kanı o bölgeye iyice sürersiniz üzerinde kurumasını beklersiniz.. ilk işlemde sonra sonuç verir ancak biyolojinize baglı olarak belki ikinci defa tekrarlamak lazım gelebilir.. selam ve dua ile

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Arkadaşım merhaba. Şu an Lazer sistem var en fazla 4 seansta vücuttaki tüm istenmeyen tüyleri yokediyor birdaha da çıkmıyor. üstelik vücudun heryerine uygulanabiliyor. Bu daha basit daha temiz ve zahmetsiz.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Maddi konuda zorlukları olan bir ülkedeyiz. lazerli tedavi elbette var biz bunu biliyoruz amacımız faydalanmak isteyenlere alternatif tedavi sunmak.. zaten konu başlıgıda dikkat ederseniz alternatif tıp.. siz lazer yöntemine başvurabilirsiniz degerli arkadaşım.. selam ve dua ile

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Evet herkes lazerle yaptıramayabilir. Kontejyana katılıyorum bu konuda.
yalnız yöntem de gerçekten tiksinç. xD İyiki erkeğim dedim bir kez daha. :sifone:

Meyra

Banlı Kullanıcı
kurbaga kanı nerden bulucağız..:biggrinjester:

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Bir arada Karin yumurtasi yagi gibi birsey vardi yanlis hatirlamiyorsam!
Aktarlada satiliyordu sonra ciltde tahrise oldugu söylendi!
Birde bu is icin sokak sokak Kurbaga aramakda pek hos olmasa gerek elinde Siringa ile abaca tüm bacak bölgesi icin kac Kurbaga gerekiyor! :willy_nilly:

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Karinca yumurtasi yagi olacakdi (imla hatasi pardon) vede Vucudda tahrise neden oldugunu söylentileri vardi.

origanum

Yönetici
Dünyadaki bütün karınca yumurtaları toplansa gene de piyasada satılan miktarı karşılamaya yetmez. Gösterişli reklamlara kanan, araştırmadan alan bir sürü saf varki. Zaten içinde sadece o olmadığı, çok başka şeyler olduğu, ülkemizin saygın üniversitelerinden birinde yapılan laboratuvar çalışması ile kanıtlandı.

scorpion1

Banlı Kullanıcı
bencede lazer çok pahalı daha önce duymuş olsaydım lazere para yatırmazdı.aklımda bulunsun teşekkürler.

auk__12

Kayıtlı Üye
Yazık kurbağalara ya vrak!:boat:Bende kaplumbağa kanının siğillere iyi geldiğini duymuştum.

ALEVV

Banlı Kullanıcı
istenmeyen tüyler konusunda etkili bir yöntem sunmak istedim sizlere, vücudunuzda herhangibir bölgede istemediginiz tüyler varsa ve bir daha çıkmasını istemiyorsanız, cinsi önemli olmamakla birlikte yetişkin bir kurbaga kanı şırınga ile alınır, tüy istemediginiz yerde ki tüyü cımbızla temizlersiniz ve yıkarsınız daha sonra o kanı o bölgeye iyice sürersiniz üzerinde kurumasını beklersiniz.. ilk işlemde sonra sonuç verir ancak biyolojinize baglı olarak belki ikinci defa tekrarlamak lazım gelebilir.. selam ve dua ile
kurbağa kanı uçuk ve siğillere neden olmuyor mu?

3l1f

Kayıtlı Üye
ay sinir geldi banada çenemde 2-3 tane bişi çıkıyor önce tüy gibiydi cımbızla ala ala sertleşti:)

bende her aldıgımda karınca yağı sürüyordum ama ne fayda :D kurbaga kanını bulursam denemeyi düşünürüm.teşekkürler.

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
kurbaga kanı nerden bulucağız..:biggrinjester:

kurbağa kanı gerçekten işe yarar mı ya da heryerde dolaşan, girip çıkmadık delik bırakmayan bakteri yuvası olduğunu düşündüğüm kurbağalar...:)
arkadaşlar biraz araştırdım da aktarların bazılarında bulunuyormuş, bazı aktarlar da isteğe bağlı olarak temin edebiliyorlarmış, kızlarrrrrr hadi hep beraber mısır çarşısınaaaaaaaa ! :hurray:

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
karınca yumurtasına da değinmek istiyorum, piyasada ne kadar karınca yumurtası yağı varsa hepsini yemeklerinize kullanın da ziyan olmasın :biggrinjester: dün gece tv de bir programda, bütün dolandırıcıların maskesini düşürdüler :) hepsi laboratuarda incelenmiş ve içinde karınca asidi (formik asit) olmadığı ve içlerinde ayçiçek yağı olduğu kesinleşmiş!
ama karınca asidi ile ilgili gerçek bir deneyim paylaşmak istiyorum, kuzenim benden 1 yaş büyük ve daha hiç bir yerinde kıl-tüy yok! çünkü onların çiftlikleri var ve halam, kuzenim doğduğunda bahçedeki asker karınca dediğimiz koca koca kırmızımsı karıncaların yumurtalarını çıkıp toplamış bahçeden (sıktığı anda içindeki suyu çıkıyomuş) kuzenimin herbiryerine sürmüş :boat: benim kuzen 26 yaşında, halaaaaa tüyüm çıksa diye bekliyor! ciddiyim şaka değil! başka bir sebebi olduğunu düşünmüyoruz ailecek, karınca yumurtasından kesin! bu arada kendi çocuklarınız olduğunda bulursanız yumurtalarını bi yerlerden, korkmadan sürün! karıncanın vücudundaki formik asit bir bakteri yok edici özelliğe sahipmiş ve kuşlar bakterilerinden kurtulmak için özellikle karıncaların tüylerinin arasında dolanmasına izin verirmiş bilginiz olsun yanii. :biggrinjester: