İsmini bilmediğim varlık!

Sakaleyn

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Forumu sürekli takip ediyorum. Pek aktif katılmasamda. Hemen hemen her konuyu okudum.

14-15 yıldır sürekli gelen bir varlık var. Büyük ihtimal bu bir cin. Aramızdaki yakınlık cinsel münasebetten ibaret. Gece ya da gündüz fark etmiyor yatağa yattığım zaman geliyor. Ne yaptıysam bir türlü iletişime geçemiyorum. Sıcaklığını-soğukluğunu, nefesini, kokusunu, ağırlığını hissediyorum gölge şeklinde varlığını hep görsem de hiç iletişim kuramıyorum. 15 yıllık bir geçmişten bahsediyorum.

Sorum şu:
4-5 aydır hiç gelmiyor. Cinleri musibet olarak görenler var ki gerçekten bazılarını rahatsız ediyor. Yalnız bana gelen varlık cin midir bilmiyorum ama neden gelmiyor olabilir.
Konuyu açarken çok düşündüm. Yanlış anlamayın lütfen. Yazarken samimi duygularımla yazıyorum. Dalga geçmek amaçlı cevap yazanlar olabilir. Lütfen ciddi olalım.
Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Yanlış anlamayın demişsiniz siz de yanlış anlamazsanız ben de merak ettiğim için soruyorum: merakınız 14 15 sene sonra ortadan kaybolduğu için mi oluştu yoksa hep o zamandır merak ediyor muydunuz? Yanlış anladıysam affedin cinsel münasebetiniz bitmiş olmasından üzgünmüşsünüz gibi yazmışsınız. Ben de üstüne bir soru sormak istiyorum size. Bedensiz bir varlıkla temas haliniz nasıl oldu? nasıl bir duyguydu yani?

Sakaleyn

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Yanlış anlamayın demişsiniz siz de yanlış anlamazsanız ben de merak ettiğim için soruyorum: merakınız 14 15 sene sonra ortadan kaybolduğu için mi oluştu yoksa hep o zamandır merak ediyor muydunuz? Yanlış anladıysam affedin cinsel münasebetiniz bitmiş olmasından üzgünmüşsünüz gibi yazmışsınız. Ben de üstüne bir soru sormak istiyorum size. Bedensiz bir varlıkla temas haliniz nasıl oldu? nasıl bir duyguydu yani?

İlk zamanlar büyük şoklar ve korkular yaşadığım için birkaç kez hocaya gitmiştim. 1. hocanın yazdığı muskanın 1 yıla yakın faydasını gördüm. KURTULDUM rahatladım derken yine bir gece ansızın bastı. Daha sonra başka bir hocaya gittim. Hocanın yazdığı muska çok tesirliydi. Gittiğim günden sonra bir daha gelmedi. Muska kendiliğinden kayboldu. Aradan birkaç ay geçtikten sonra yeniden geldi. Bu hocalar para karşılığı muska yazan hocalar değildi. Duanın gücüne inanan bir insanım.

Soruyu sormamın esas nedeni bu varlıktan ya da varlıklardan kurtulmak için neler yaptım neler, kurtulamadım. Şu son 4-5 ayda ne oldu da gelmez oldu. Kendiliğimden mi kurtulmuş oldum? Şu durumda kurtulmuş oldum ve hayretler içerisindeyim. Neden gelmiyor diye bu yüzden başlık açtım. Deneyimli kişilerden yorum almak istedim ama forumda ses pek yok.

"Bedensiz bir varlıkla temas haliniz nasıl oldu? nasıl bir duyguydu yani?"

Bu sorunuza cevap yazmayı isterdim ama çok uzun sürer.

dgo

Kayıtlı Üye
Bana kalırsa sizin nefsinizi denemişler ve siz de münasebette bulunmuşunuz (?)

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Kuran oku mealini ama oku ve bitir orada cinlerin sadece vesvese verebildiği yazar insanın deri gözeneklerinden girip düşünceler meydana getirdiği vardır cinleri hiçbir insan peygamber dahi olsa göremez bunu Allah soyluyor.Sana psikolojik şifa lazım o da Kuran anlayarak oku ve bitir rahatladığını göreceksin.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Orada peygamber bile goremez derken yanlış yazdım Allahın izin verdikleri dışında tabi o da var. Hz Suleyman gibi.

kutsal41

Kayıtlı Üye
İletişime geçemediğin için ne olduğunu bilemeyiz. Unutma ki onlarında bir hayatı ve sorumlulukları var. Ters giden birşey yada ölmüşde olabilir.

hillingrose

Kayıtlı Üye
Cinler de insanlar gibi sıkılırlar.Büyük ihtimalle ya sıkıldı yada öldü.

Sakaleyn

Kayıtlı Üye
Psikolog bilimsel verilere göre çalışır ve analiz eder. Bilime göre cinler yok. Bu durumda dakika bir gol bir. Hiç gitmeye gerek yok.
Gidiliği vakit psikolojik hasta yaftasını yersiniz. Bir arpa boyu yol alamayacağım bir yere gitmek akılsızlık ve zaman kaybı.

İlim bir derya, bilim bir damla iken...

Bilim şu an için ruhani varlıkları kabul etmese de gün gelecek belki varlıkları kanıtlanacak. Bilimin yanlışlanabilirliği de var.
Mesela Çeçenistan'da cin hastanesi var. Epilepsi (sara) hastalarının yaşadıkları üzerine yapılan araştırmalar. Bu hastalığın altında yatan en büyük nedenin cinler olduğıu vs.

Sakaleyn

Kayıtlı Üye
Cinler de insanlar gibi sıkılırlar.Büyük ihtimalle ya sıkıldı yada öldü.

Sıkıldı ya da öldü diyelim. Bir daha asla cin gelmez mi? Sonuçta bedendeki bir açığı kullanarak musallat oluyor.
Başka bir cinin musallat olma durumu var mı?

GoldenLand

Kayıtlı Üye
Dua ,zikir ,namaz vs gibi sürekli ibadet halindeysen gitmiş olabilirler ya da diğer arkadaşların dediği gibi ya sıkıldı senden ya da ölmüştür...

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun bu fırsatı iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim.Güzel bir gusul abdesti alarak şükür namazı kılınız günlük şekilde ayetel kürsi ve Felak - Nas okumaya devam ediniz, iyi bir hocadan zikir talimatı alınız ancak bu işe gönül vermek şarttır...
Şayet alamazsan hergün bolca sayısız Allah deyiniz salavat-ı şerifeyi bol bol okuyunuz adab-ı erkana uyarak muhakkak taharetinize dikkat ediniz ... abdestsiz gezmeyiniz farzları yerine getirmeye çalışınız günde bir ayette olsa kuran-ı kerimi okuyunuz manasına bakarak hikmetlerini düşünüp tefekkür ediniz ... Yani niye gelmiyor niye etmiyor diye düşünmeyiniz siz zaten bunları yaparsanız istesenizde size gelemezler bunları yaparsanız geçiş kapısını kapatırsınız Ahlakınız daima iyi niyet üzere olsun sevgilerimle selam ve dua ile ...