İşlemin günü saati var mı ?

Merve1235

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bahsetmiştim ben ve bi arkadaşım Adana lı bir hocaya işlem yaptırmıştık. Adamı tanıyoruz bildiğimiz
Biri işlemlerine şahit olduğumuz biri. Ama ilk kargoyu yolladı yaptık. Son bit haftadır cevao alamıyoruz birilerini yanına yolluyoruz gerçekten müsait değil diyorlar.ve adam çok ters birisi hesap ta soramıyoruz E ama bana yollayacağı diğer malzemeleri yollamadı. Yani acaba gününü mü bekliyor? Sizce okumaların ve işlemlerin günü saati var mı ona göre mi yollayacak acaba ?

taroh

Kayıtlı Üye
işlemlerin zamanı ile ilgili kısa bir şey anlatayım.benim işlem yaptırdığım bir hafız vardı.ve şu uygun saat ve uygun element muhabbeti yüzünden yaptıklarının batıl olduğunla ilgili çok hikaye anlatılıyordu yada bu işle ilgilenen insanlardan tanıdıklarım beni uyarlıyorlardı bunun hakkında.

Merve1235

Kayıtlı Üye
işlemlerin zamanı ile ilgili kısa bir şey anlatayım.benim işlem yaptırdığım bir hafız vardı.ve şu uygun saat ve uygun element muhabbeti yüzünden yaptıklarının batıl olduğunla ilgili çok hikaye anlatılıyordu yada bu işle ilgilenen insanlardan tanıdıklarım beni uyarlıyorlardı bunun hakkında.
Özür dilerim ama anlamadım yani yalan mıdır uygun saat zaman falan

Ü

Üye silindi 55028

Bazılarında yok diyor.Anladığım kadarıyla.Size muska tarzı bir yazı verdiyse açıp içini açın kalitesini görürsünüz.Kalitesizse şikayet edin.Bence kaliteliyse yine şikayet edin.Diyanete giden bazı muskalarda adam dua diye türkiyenin nehirlerini yazmış.Muskanın içeriğini okuyabilecek bir kaç aktif arkadaş var.Onlar yardım edebilir.
Hoca aracılığıyla neyi elde etmek istiyorsanız ona göre kendinizi eğitin.

Merve1235

Kayıtlı Üye
Bazılarında yok diyor.Anladığım kadarıyla.Size muska tarzı bir yazı verdiyse açıp içini açın kalitesini görürsünüz.Kalitesizse şikayet edin.Bence kaliteliyse yine şikayet edin.Diyanete giden bazı muskalarda adam dua diye türkiyenin nehirlerini yazmış.Muskanın içeriğini okuyabilecek bir kaç aktif arkadaş var.Onlar yardım edebilir.
Hoca aracılığıyla neyi elde etmek istiyorsanız ona göre kendinizi eğitin.
Muska henüz Yok aöa gelecek e açarsam etkisi gitmez mi doğruysa ?

Ü

Üye silindi 55028

Bende gider diye biliyorum.O kişinin size yardım etme isteğinde olup olmadığını anlarsınız bu yöntemle diye dedim.

Merve1235

Kayıtlı Üye
Bende gider diye biliyorum.O kişinin size yardım etme isteğinde olup olmadığını anlarsınız bu yöntemle diye dedim.
En iyisi açmamak hele bi yollasında. Ya ufak etkililer gördüm ama çok çok ufak. Yine de yeter yollasın yani kargoyu yani insan sabretmiyor