İŞ KONUSUNDA NASIL ŞANS ELDE EDECEKSİNİZ ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İŞ KONUSUNDA NASIL ŞANS ELDE EDECEKSİNİZ ?
BİRİNCİ BÜYÜ : Kırmızı bir soğanın ortasına bir delik açıp içine sülfür doldurun. Bir naylon poşetle sarıp cebinize koyun ve iş görüşmesi sırasında tam siz konuşurken cebinizdeki soğanı sıkın. Artık iş sizindir.

İkinci Büyü : Görüşmeye gitmeden önce bir mendilin içine üç tuz tanesi koyup cebinize yerleştirin. İşyerine vardığınızda yalnız kalana dek bekleyin veya sizinle görüşecek kişinin ilgisini başka bir yöne çekin ve tuzu odanın kuzey köşesine fırlatın. Üç gün içinde iş sizin olacak.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
bana yaptırsana ya urum alla alla biliyosunda bana niye yardım etmiyosun :D

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
sülfürü nerden bulucamki

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sülfürün çeşitleri vardır ama sülfürün ne kadar çeşiti olursa olsun zehirli bir maddedir. saf halinin kullanılması sakıncalıdır. tibbi malzeme satan yerlerde bulmak mümkün tabiki ama asit yada sarı toz halinde bulunabilir. bu maddeyede açık elle dokunmak yada soluman zehirlenmeye sebebeyet verbilir.

o yüzden en güzei kömür içindeki sülfürden yararlanmaktı. az mikatrada bulunsada kömür içinde işinize zarar

papu

Kayıtlı Üye
soğan sarılı poşetin sıkarken delindiğini ve o el ile iş görüşmesinden ayrılırken patron adayı ile tokalaşıldığını hayal ettim de birden tanrıımmmmm ...:)

merlin_n

Kayıtlı Üye
evet ben kaç sene önce okuldaki bir deney için eczaneden sülfür istemiştim oda bana katı mı sıvı mı demişti ben bunu denicem iş konusunda gerçekten hiç şansım yok artık bana nazar değdine falan inanmaya başladım iş bulsam bile olmuyor hep terslik gidiyor birkere olsa neyse diyeceğim kaç sefer oldu böyle :(