İNTİKAM ALMA

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
İNTİKAM ALMA Bİ BÜYÜ YADA BÜYÜ SÖZÜ BİLİYORMUSUNUZ ?

Ü

Üye silindi 58480

İNTİKAM ALMA Bİ BÜYÜ YADA BÜYÜ SÖZÜ BİLİYORMUSUNUZ ?

Kisasta sizin icin hayat vardir (ayet)
Lanetlesin !
Kuranda son care olarak sunulmustur.
Allahin, meleklerin ve yarattiklarinin laneti, ben hakliysam onun uzerine, o hakliysa benim uzerime olsun diyin !
Iki taraftan bir tarafin sag cikamayacagi sekilde, bir adalet bilinci ve guveni yakalayin ve lanetlesin !
Tek tarafli yok oyle ! Allah lanetinin kapisini bu sekilde acar. Cunku kisasta sizin icin hayat enerjisi var diyor. Muhtacsiniz buna diyor !

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Kisasta sizin icin hayat vardir (ayet)
Lanetlesin !
Kuranda son care olarak sunulmustur.
Allahin, meleklerin ve yarattiklarinin laneti, ben hakliysam onun uzerine, o hakliysa benim uzerime olsun diyin !
Iki taraftan bir tarafin sag cikamayacagi sekilde, bir adalet bilinci ve guveni yakalayin ve lanetlesin !
Tek tarafli yok oyle ! Allah lanetinin kapisini bu sekilde acar. Cunku kisasta sizin icin hayat enerjisi var diyor. Muhtacsiniz buna diyor !
Hiç bir şey anlamadım zbbzbzzzb

Dnz1

Kayıtlı Üye
Insanlara zarar vermenin tonla yolu vardır o kişiye büyü yapacağım derken ondan kat ve kat daha fazla zarar gördüğünüzü fark edeceksiniz intikam o kişiye bağlılıktır kimseye bağlı olmayın evrensel adalet vardır yerini bulur yinede yapmak istiyorsanız siz bilirsiniz sevgiyle kalın

Ü

Üye silindi 62166

En doğrusu Allaha havale etmektir.. İntikam alıpda ne yapacaksın? Bence yanlış düşünme Her zaman iyi düşün iyi olsun...

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Insanlara zarar vermenin tonla yolu vardır o kişiye büyü yapacağım derken ondan kat ve kat daha fazla zarar gördüğünüzü fark edeceksiniz intikam o kişiye bağlılıktır kimseye bağlı olmayın evrensel adalet vardır yerini bulur yinede yapmak istiyorsanız siz bilirsiniz sevgiyle kalın
anladım saol