İnsanları Kullanmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tate

Kayıtlı Üye
Yapmak istiyorum. Kişilere psikolojik baskılar ve oyunlar oynayarak kendime yakın tutmak ve en uygun zaman da intikam almak istiyorum.
Yani kişiyi mutsuz etmek, sürekli kafasını yormak, doğru bildiklerini yanlışa çevirmek, gibi şeyler yapmak istiyorum. Herkes için değil sadece bir kişiden intikam almak için. Sizce dediğim yöntemleri nasıl uygulayabilirim ?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
İnsanın rızası dışında bunu yapmak pek mümkün değildir zira her insan belli bir noktaya kadar korunuz.O noktayı aşmak ise majisyenlerin işidir sizin yapabileceğiniz birşey değil.

Ori

Kayıtlı Üye
Yapmak istiyorum. Kişilere psikolojik baskılar ve oyunlar oynayarak kendime yakın tutmak ve en uygun zaman da intikam almak istiyorum.
Yani kişiyi mutsuz etmek, sürekli kafasını yormak, doğru bildiklerini yanlışa çevirmek, gibi şeyler yapmak istiyorum. Herkes için değil sadece bir kişiden intikam almak için. Sizce dediğim yöntemleri nasıl uygulayabilirim ?

Bunu iş ortamınızda veya farklı ortamlarınız içerisinde gözlemleyerek öğrenebilirsiniz. Bu yapıda olan insanların sayısı gittikçe artıyor. Bu yüzden öğrenmek için kafanızı kaldırmanız ve gözlemlemeniz yeterlidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...