İnanamıyorum büyüye, enerjiye

Ü

Üye silindi 58480

Muhabbeti canlandirmak lazim diye dusundum. Tamam itiraf ediyorum kotu bir sakaciyim : ))
Sayin @EkSen Sen bana kisisel bilgilerini yine ver sorun degil, guven oyun sayarim

Ne sakatlamasi yahu : ) Sakatlayacak olan kisinin kendisidir. Ama hatali bir anlasma yaparsa.

sayin @Kont Dracula samimi cevap vermis. Sempatik birisi tebrik ediyorum
sayin @Hevraz icli ve ozgun birisi. Korktugum gibi cikmadilar : ) bence daha aktif olmalilar.

EkSen

Kayıtlı Üye
Muhabbeti canlandirmak lazim diye dusundum. Tamam itiraf ediyorum kotu bir sakaciyim : ))
Sayin @EkSen Sen bana kisisel bilgilerini yine ver sorun degil, guven oyun sayarim

Ne sakatlamasi yahu : ) Sakatlayacak olan kisinin kendisidir. Ama hatali bir anlasma yaparsa.

sayin @Kont Dracula samimi cevap vermis. Sempatik birisi tebrik ediyorum
sayin @Hevraz icli ve ozgun birisi. Korktugum gibi cikmadilar : ) bence daha aktif olmalilar.

İşte benim sevdiğim Dennise ve işte beklediğim cevap. Anladım sevgili Dennise ne yapmak istediğini ama biraz muzırlık katayım dedim muhabbete :)

Kont Dracula

Banlı Kullanıcı
Karanlığın uçurumuna daldım dibe gidiyorum.
Aynen muhabbet süper :) Benim araştırmalarıma göre;
Bu kapıların açılması yani 3. gözün açılması için kelimenin tam anlamı ile insan-ı kamil olmamız mı gerek ?
Çakra açma çalışmaları ve meditasyon yapmalıyız.
Ve sanırım en önemlisi imajinasyon ki bu benim hiç bir zaman beceremediğim bir şey. Sadece meditasyon yapmaya çalışıyorken gördüğüm renk dalgalanmaları var ve anlamlandıramadığım görüntüler ama görüntüler hiç net değil.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Konunun saptırılışını es geçersek sadece alttaki alıntıya bir ekleme yapmak istiyorum. Genel başlıkların sohbet ve eğlence toleranslı olmadığını, gevezelik başlığının veya özel mesaj sisteminin daha uygun olacağını hatırlatmak isterim.

bide inanmıyorum ama kabul etmek istiyorum ne olacağını görmek için olmaz mı
Bizim anlaşamadığınız noktay kendiniz söylemişsiniz :) Enerji kökenli bir şeye inanmadığınız sürece onu fark edemezsiniz. Bu obsesyon vakaları için geçerlidir. Bir varlığın size musallat olmayacağına inanıyorsanız ve on bir musallat durumu varsa ne olur? Yaşadığınız şeyleri anlamlandıramaz ve delirecek raddeye gelirsiniz. İnanç ve niyet arada ki perdeyi aralayan bir güç oluşturur çünkü. Kabul etmek istiyorsanız ilk önce inanmayı denemelisiniz ..

Ü

Üye silindi 55028

Denisse direk bunu yapabiliyor sandım ilk.Anne adı da lazımmış.Kanser beyin kanaması gibi seçeneklerimiz var mı?

blacklist92

Kayıtlı Üye
Hocam radyasyon denilen gözükmeyen enerji insanları öldürüyor zarar veriyorda büyümü veremiyecek? büyüde bir tür enerji zaten. bu kötü enerjinin evine tesir ettiğini bunu farkedemediğini ama günden güne eridiğini hastalandığını bir düşün.

Kont Dracula

Banlı Kullanıcı
Hocam radyasyon denilen gözükmeyen enerji insanları öldürüyor zarar veriyorda büyümü veremiyecek? büyüde bir tür enerji zaten. bu kötü enerjinin evine tesir ettiğini bunu farkedemediğini ama günden güne eridiğini hastalandığını bir düşün.
Hocam güzel yere getirdin konuyu radyasyonu ölçüm cihazları ile ölçebiliyoruz. Büyüyü hangi alet ile ölçebiliriz ?

Kont Dracula

Banlı Kullanıcı
binlerce yıldır bu dünyadayız ve radyasyonu ancak yüz yüz elli yıldır ölçebiliyoruz. Diğer insanların haberi bile yoktu. bence bizde bu gün çoğu şeyden habersiziz. ileride bir çok şey açıklığa kavuşacak diye düşünüyorum.
İbretlik bir ayar tebrik ederim ama bu düşünce şuan bize büyü vb nin gerçek olduğunu ıspatlamaz ancak o zaman geldiğinde ıspatlar.
Madem varligina dair kanitlar tatmin etmiyor sizi, sizde inananlari enerjinin olmadigina olamayacagina inandirin bakalim ?
Bu da güzel bir yaklaşım.
Varlığı sorgulanabiliyor yani kimse bir kalemin varlığını sorgulayamaz kalem burdadır vardır ama tanrının ve bu tip şeyleri sorgulayabilirsiniz ne ölçülebilirler ne görülebilir ne dokunulabilirler tamamen insanın yaratmış olabileceği gerçekte var olmayan bir şey olabilirler.

hopeless35

Kayıtlı Üye
havanın varlığını elinizle gösterebilir misiniz? ya da inanmadığınızı bize gösterebilir misiniz materyal olarak ??
bence gerçek materyalist insanlar ki böyle insanlar tanıyorum inanmadıkları şeyleri gösterin demezler.
bir yerde sizin kafanız karışmış. gösterin inanayım mı diyorsunuz??

Kont Dracula

Banlı Kullanıcı
Havanın varlığı ciğerler de ve labaratuarlarda tespit edilebiliyor.
İnanmamayı materyal olarak göstermek de olamaz inanmamak bir düşüncedir.
İnanmadığı şeyi göster derler bence çünkü dedikleri kişi o şeye inanıyordur.
Ve evet kafam oldukça karışık hatta hiç düzenli olmadı zaten. :D

Hevraz

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Neden yataklarda sürünecek şekilde olmasın? ?
Nasıl olsa boşa çıkmayacak mı?
Yoksa şuur altında acabalar mi var?

Direk ölüm direnişi ile savunma yaptınız. Farkında mısınız?

Yaşama hevesiniz neden yok?

Zeki bir kişi asla %100 emin olmaz

Hevraz

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
havanın varlığını elinizle gösterebilir misiniz? ya da inanmadığınızı bize gösterebilir misiniz materyal olarak ??
bence gerçek materyalist insanlar ki böyle insanlar tanıyorum inanmadıkları şeyleri gösterin demezler.
bir yerde sizin kafanız karışmış. gösterin inanayım mı diyorsunuz??
Bakın bilimsel olarak kanıt diyoruz, bunları bana bilimsel olarak kanıtla ?
Hava moleküllerini mikroskopla bakar görürsün. Onu bunu radyasyonu sıcaklığı ölçersin. Ama büyüyü enerjiyi sihiri aurayı nasıl ispatlarsın ?

hopeless35

Kayıtlı Üye
Hava moleküllerini mikroskopla bakar görürsün. Onu bunu radyasyonu sıcaklığı ölçersin. Ama büyüyü enerjiyi sihiri aurayı nasıl ispatlarsın ?
mutlaka bununda vücudumuza yansıyan hissiyatlarının anlaşılabileceği gelişmeler olacaktır ilerleyen zamanla. telepati deneyimleri ve algıya gönderilen enerjilerle ilgili geçmiş zamanda yapılan testler mevcut. örneğin sevgide bir enerjidir. bunu sadece hissederiz. bu bunu ne kadar seviyor ölçüm cihazı olmamasına rağmen bunu hissederiz.

Ü

Üye silindi 58480

``Bilimsel`` kelimesi kadar insani hipnotize eden, bodoslama sartlandiran bir kelime daha ben daha duymadim.

Neye gore kime gore bilim ?
Bilim dunyasi fikir birliginde degildir ki ..
En kaba hatlari ile bile 2 ye ayrilir bilim dunyasi 1- Tanriya meydan okuyanlar ve sadece bunun icin bilim yapanlar 2- Dinsiz bilim topaldir (Einstein) diyen bilim insanlari

Onun haricindeki alt katmanlarda bile bilim adamlari birbirlerinin fikirlerini kabul etmiyor, birbirleri ile catisiyorlar.
Siz her turlu umiversiteden her turlu ideolojiye yatkin Profesor bulabilirsiniz. Bu kadar kolaydir.

Su bilim ve bilim insanlarini idrak edin artik :
Uzaktan birbirine yakin gozuken yildizlar gibi degiller bilim adamlari. O yildizlarin arasina dalsaniz birbirlerine meger ne kadar da uzak ve alakasiz itim kuvvetleri ile orada durduklarini anlarsiniz. Cok disaridan bakiyorsunuz.

Kaldi ki bilim bitmedi ! Bilim adamlari paydos edip baska meslek bulmadilar. Hala gelisiyor, hala eski bilimsel yasalar yalanlanacagi yeni bilim akimlarini bekliyor. Tarih bilimi surekli yikip yikip yeni kabuller getirmistir.

Simdi cinlerin bilimselligini sorguluyorsunuz. Yahu bilim ne kadar refgerans verebilir ki ? Nereye kadar gelisti bilim ? Akil kari mi su ?
Bilim kokusmus ve yozlasmistir. Bilim artik finanse edilerek gelistirilen bir mecradir. Para neresini gosterirse bilim adamlari o yonde teorilere bogar ortaligi.

``Bilimsel`` kelimesi kadar sihirli bir kelime var mi ? Bu kelime kadar pesin sartlandiran bir kelime var mi ? Tanriyi yikmak bilimi yikmaktan vallahi daha zor :D Tanrinin yasalari 1400 yildir duruyor. Bilimin yasalari pinokyo gibi. Adamlari satilik, universiteleri kiralik, okullar beyaz yakali sisteme hizmet eden alt tabaka yetistiriyor. Asil bilim ezoterik orgutlerin verdigi bilim. Onu tabi ki size vermezler .. Size insan icine cikacak kadar bilgi verirler.