İlk paronormal deneyiminiz nedir

Nevermore_

Kayıtlı Üye
Paranormal bir deneyim mi bilmiyorum. Burada da paylaşmıştım. Rüyalarımda bir geyik gölgesinin beni takip ettiğini görüyorum 3 yıldır. Rüyalar genellikle aşırı gerçekçi oluyor. Mesela kendimi sokakta görüyorsam sokaktaki bütün detayları (tabelalardan tutun da kaldırım taşlarına kadar) net bir biçimde hatırlıyorum. Gölge beni ürpertiyor, soğuk bir şey hissettiriyor.
Belki rüya, belki bilinçaltı her şey olabilir. Ama doğaüstü bir şeymiş gibi hissediyorum.

Aisling

Kayıtlı Üye
Küçükken genel olarak aynalarla aram yoktu. Görüntülerin değiştiği olurdu. Ya da aynanın öteki tarafındaki yüz ben olmazdım. İçine kapanık garip bir çocuktum zaten. Hatırladığım en net şey kömür karası oluşlarıydı.

Aisling

Kayıtlı Üye
çok korkunç.......

Şimdi sanki hiç olmamış gibi, çoğu zaman aklıma bile gelmez. Böyle bir şey yaşandıktan sonra en garipsediğim şey kimseye anlatmamam, gerek bile duymadım. Üstelik son derece etkilemiş bir olaydır beni. Hala ürperirim. Aylar boyu aynaların önünden geçerken gözlerimi sıkı sıkı kapatmıştım. En sonunda da bir gece aynanın karşısına dikilip korkumu kendim yendim. Korkunun beni esir ettiğini farkettim ve yüzleştim.

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Şimdi sanki hiç olmamış gibi, çoğu zaman aklıma bile gelmez. Böyle bir şey yaşandıktan sonra en garipsediğim şey kimseye anlatmamam, gerek bile duymadım. Üstelik son derece etkilemiş bir olaydır beni. Hala ürperirim. Aylar boyu aynaların önünden geçerken gözlerimi sıkı sıkı kapatmıştım. En sonunda da bir gece aynanın karşısına dikilip korkumu kendim yendim. Korkunun beni esir ettiğini farkettim ve yüzleştim.
Evet haklısınız korkularımızin üstüne gitmeliyiz bu soruyu yazarken bu kadar etkileneceğimi tahmin etmemiştim bi de çok çarpıcı yazmışsıniz.......

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Duyduğum bir paranormal olay daha ise büyüklerim eskiden köyde bütün gün tarlada çalışıp gece olunca yarın işe başlayacaklarından tarlanın yanında bir kamyonu içinde uyumaya gitmişler geceleyin kamyonunun yanina bir karakeci gelip kamyonu uzun süre sallayıp gitmiş...?

gökay1

Kayıtlı Üye
Küçükken genel olarak aynalarla aram yoktu. Görüntülerin değiştiği olurdu. Ya da aynanın öteki tarafındaki yüz ben olmazdım. İçine kapanık garip bir çocuktum zaten. Hatırladığım en net şey kömür karası oluşlarıydı.
Aynalara uzun süre bakınca insan zihni korkunç hayaller üretmeye başlar. Kanıtlanmış bir bilimsel çalışmadır.

eminetsgn

Kayıtlı Üye
işhten eve gelmiştim odama girdim oturdum yaz günü yaprak kımıldamıyordu bir varlığın devamlı yanımda dolaştığını hissettim yorgunum deyip uyumaya çalıştım yavaş yavaş kapı acılmaya başladı bende dua okumaya başladım. neyse aklımdam çıktı gitti derken içerden ayak sesleri geldi evdekilere seslendim ama herkes uyuyordu gece kondu olduğu için üstten alttan gelme gibi bir ihtimal yok.yataktayım bir şeyin üstüme çıktığını hissettim dua ederek uyuya kalmışım gece yarısı da karabasanla uyandım

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
işhten eve gelmiştim odama girdim oturdum yaz günü yaprak kımıldamıyordu bir varlığın devamlı yanımda dolaştığını hissettim yorgunum deyip uyumaya çalıştım yavaş yavaş kapı acılmaya başladı bende dua okumaya başladım. neyse aklımdam çıktı gitti derken içerden ayak sesleri geldi evdekilere seslendim ama herkes uyuyordu gece kondu olduğu için üstten alttan gelme gibi bir ihtimal yok.yataktayım bir şeyin üstüme çıktığını hissettim dua ederek uyuya kalmışım gece yarısı da karabasanla uyandım
1 hafta öncesine kadar odamın kapısından sürekli birşeyin izlediğini görüyordum bu 10 gün falan devam etti kapinin ucundan bakip kayboluyordu sonra rukye dinledim düzenli olarak bi daha olmadi bilmiyorum belki halisilasyon da olabilir böyle birsey olmamış da olabilir ...

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
E
en güzeli her gece yasin okuyup öyle yatmak nas felak avucumuza üfleyip heryerimizi.sıvazlamak ve yatacagimiz yeride elimizle süpürmek 100 felak nas bir bardak suya okuyup üflendiginde içildiğinde çok iyi geliyor.

Metanoia

Kayıtlı Üye
O vakitler kızım bir buçuk iki yaşlarındaydı. Gece birlikte uyuyoruz eşim yanımızda değildi. Uyurken bir izlenme hissiyle ansızın gözlerimi açtım. Kızım yatağın yanında başucumda durmuş bana bakıyor. Kızım noldu neden kalktın diyorum ses yok. Tuvaletin mi geldi diyorum ses yok. Yataktan doğruldum oturdum kenara o bana bakıyor ben ona.. Sonra gayri ihtiyari arkama döndüm bir baktım ki kızım yanımda uyuyor. Önüme döndüğümde hiçbirşey yoktu. Aklıma gelen bir duayı okuyup geri yatmıştım.
Daha sonradan da buna benzer bir çok şey yaşadım ama elle tutulur ilk deneyimim buydu.

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
O vakitler kızım bir buçuk iki yaşlarındaydı. Gece birlikte uyuyoruz eşim yanımızda değildi. Uyurken bir izlenme hissiyle ansızın gözlerimi açtım. Kızım yatağın yanında başucumda durmuş bana bakıyor. Kızım noldu neden kalktın diyorum ses yok. Tuvaletin mi geldi diyorum ses yok. Yataktan doğruldum oturdum kenara o bana bakıyor ben ona.. Sonra gayri ihtiyari arkama döndüm bir baktım ki kızım yanımda uyuyor. Önüme döndüğümde hiçbirşey yoktu. Aklıma gelen bir duayı okuyup geri yatmıştım.
Daha sonradan da buna benzer bir çok şey yaşadım ama elle tutulur ilk deneyimim buydu.
çok korkunç bunun aynı olaylar duydum ??
...