İlk paronormal deneyiminiz nedir

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
benim yaşadıgım ilk olay 14-15 yaşımda küle basıp cini ezmişmiyim yada ezecekmiymişim işte uyuyorum uykumda magara ama hiçbirşey gözükmüyor bir ince ateş arkası dönük kadın elinde bebek bebek ama bedeni timsah derisi gibi aynı kafası büyük ezik basık yamuk defalarca o magaraya gidiyorum aynı şekilde kadın birden arkasını dönüyor korkutuyor ahıra gidiyorum hiçbişey göremiyorum bebek beni kovalıyor çocuga naptın bu senin yanına kalırmı diye kovalıyolardı taş felan atıyolardı küfür ediyolardı en sonda tam uyandım ev etrafımda dönüyor elimi açıcam bi kadın sureti yatakta ellerimi tutuyor görür görmez korkudan öldüm dedim yani hani ceset olurya ölü aynı onun gibi kıpırdayamadım digeride baş ucumda duruyor kadının ayakları yok üstü saçları yere kadar tırnakları 30 cm kolları yere değecek nerdeyse kırmızı gözlü korkudan besmele bile çekemedim tutuyolar küfür ediyolar en garipide duvarda belkıs ana denen büyücüleri eğiten doğu tarafında yaşayan kadının resmini çizdiler o an duvara o yüzü kaç sene geçti hala unutmadım dabbe filmindeki bitlisli belkısın gerçek yüzünü gördüm ama hala anlamadım o cinlerin o kadınla ne işi vardı ne diye onun yüz suretini odamın duvarına kocaman çizdiler bide garip garip şeyler yaptılar kendi alemlerinde onlarında büyüsü var ama farklı bizimki gibi degil saat 3 ten sabah ezanına kadar salladılar vurdular küfür vb ben zaten yaşayan ceset gibiydim ezan okundu Hocanın allahu ekber demesiyle işeyip kaçmaları bir oldu ezandan o denli korktuklarını o zaman ögrendim sonra ertesi gün uyudum uykumda 70-85 yaşında bi nene yanındada kadın cinler o nene bana dediki ogul her büyücüye karşı bir alim yetişecek diye and vardır sonra dediki senin evindeki hacdan gelen kaseyi al onu yıka 3 tane dua verecem o suya oku suyuda odanın kapısın köşelerine sonra odanın duvarlarının alt ve üst duvar köşelerine serpeceksin dedi yapmazsan peşini rahat bırakmicaklar sen zarar vermişsin bedelini alacaklar senden diye kalın bi tonla bagırdı yıllar sonra ögrendimki rüyama giren kadınla o belkısın yetiştirdigi biri büyü yapıyor o nenede bozuyor o büyüden gelen varlıkların bana zarar verdigini görüyor rüyama giriyor sonra gece ağacın altına vs işiyorum gene aynı olaylar sonra ben gece kuran okurken yaşadıgım olaylarda bunlar bana dediki biz senin evine yerleşmiştik sen bizden birine zarar vermiştin öldürecektin kardeşimizi odana giremedik ama yıllarca senin evinde seni öldürmeyi bekledik o kuran okudugum odada kendi odam degildi bunları ben gitmiş sanıyodum meğersem evime yerleşmişler kapımdan giremedikleri için hep kapımın önünde toplanım beni beklemişler geceleri camdan felan beni izliyolarmış ben sonradan ögrendim bunları tabiki bu olayların üstünden baya geçti