Ilk deneyimim Gizlimabet sayesinde

MuratBey

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese hayirli kandiller. Cook onceden duymustim astral seyahati. Cocuktum deneme bile yapmadim su an yasim 25 ve ilk ciddi deneyimimi dun yaptim. 3 4 gun once denedm ama cikis yapmayi birakin belirtiler bile olmadi. Sonra yolum buraya dustu. Astral seyahat forumindaki 300 kusur tane olan konularin hepsini okudum. Ve her konudan birer parca alarak kendi teknigimi olusturdum. Dun gece ciddi anlamda denedm tek hatam hafifledikten sonra ciktigimi dusunup gozlerimi acmam oldu. Gozlerimi acmasaydim cikabilecegmi dusunyorum. Kendi etrafimda bir helikopter pervanesi kadar hizli dondukten sonra yukselme ve hafifleme hissettim. Olk ciddi deneyimim oldugu icin hic cikis yasamadigim icin ciktigimi dusundum ve gozlerimi actm keske acmasaydm. Tek merak ettigim su. Konularda cikis yaptiginizi zaten anlatsnz gozunuzi acmaniza gerek yok yazilarini okudum.ciktigimizi nasil anliyoruz gozlerimz kendiliginden mi aciliyor. Ama burda edindigim bilgilere gore ilk seferde cikma orani azmis. Yinede cok yaklastigimi dusunerek yol katettigimi dusunuyorum.
Herkese ayri ayri tesekkuru borc bilir iyi forumlar dilerim.

Mithra

Kayıtlı Üye
Gözlerinizi açmaya gerek yok açmayın.Zihin seyahati belirli bir safhasında bu helikopter bölümü yada sandal gibi sallanma vaktinde bekleyin başaracaksınız.Etraf bir ihtimal karanlık olabilir bu durumdan kurtulmak için gözünüzü mental olarak açmanız gerek buda denedikçe, kendi yöntemlerinizi geliştirdikçe tamamlayacaksınız.Herkes deneyimi kendine özeldir.

T

Titania.

Bende ilk seferlerde gözümü açtığım için hep kendime kızardım .keşke şöyle yapsaydım açmasaydım falan derdim. Ama keşkeleri geride bırakmak lazım . kendinizi pişman hissetmeyin :) denemeye devamm :)

NaBe

Kayıtlı Üye
Göz kendi kendine acılıyor sanırım