ilk defa kabus gibi korkarark gercekci rüya gördüm

brb

Kayıtlı Üye
RÜyamda bir karton kutu var ve bu kutuyu birsey üstüne koyuyorum (gece Vakti) ve ben birseyle ugrasirken kutu kayboluyor (caliniyor) panik ile kutuyu ariyorum ve bir adam kutumla birlikte kosuyor ben arkasindan .. eve giriyor ve bircok insan var.. polis cagiracam ama adam kutuyu vermiyor . resmen agliyorum krizlerdeyim.. ve uyaniyorum ilk 1 dk gitti kutu diye üzgünüm ve sonra rüya oldugunun farkindayim ve rahatliyorum

rüyayi uyuduktan 40dk süre icersinde gördüm. cok gercekciydi .

ne gibi isaret yatiyor bunun altinda

ceyda

Kayıtlı Üye
rüyadan sonra tekrar mı gördünüz

Sihirli asa

Kayıtlı Üye
RÜyamda bir karton kutu var ve bu kutuyu birsey üstüne koyuyorum (gece Vakti) ve ben birseyle ugrasirken kutu kayboluyor (caliniyor) panik ile kutuyu ariyorum ve bir adam kutumla birlikte kosuyor ben arkasindan .. eve giriyor ve bircok insan var.. polis cagiracam ama adam kutuyu vermiyor . resmen agliyorum krizlerdeyim.. ve uyaniyorum ilk 1 dk gitti kutu diye üzgünüm ve sonra rüya oldugunun farkindayim ve rahatliyorum

rüyayi uyuduktan 40dk süre icersinde gördüm. cok gercekciydi .

ne gibi isaret yatiyor bunun altinda
Acaba birisi sizden gizlediği sakladığı bir şey mi var bunu rüyanızda hissettiniz yoksa bir eşyanız çalınacak veya kaybolacak günler önceden size malum oluyor yoksa bir varlık sizinle oyun mu oynamış ya da sıradan bir rüyamı çözemedim bir varlık size bir mesaj mı vermek istiyor yoksa bilemedim rüyadan sonra besmele çekin dua okuyun ALLAHTAN bu rüyanın hayra çıkması için dua edin

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bilinçaltı kaynaklı da olabilir, kutuda ne vardı, gerçek hayatta sizin için önemli olup kaybetmekten korktuğunuz şeyler neler, birilerinden mi şüphelendiniz size ait olanı elinizden alır diye, bunları düşünün. Hayırlara vesile olsun.