İki kişiyi ayırmak için-1

sevgicem

Kayıtlı Üye
demekki burada paylaşılan konuları uygulamadan önce neyin ne olduğunu öğrenip öyle uygulamak yada uygulamamak gerekiyor

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
benm de bıldıgım cok ama cok etkılı bır ayırma buyusu var.ıkı adet kara tavuk yumurtasıyla yapılıyor.yumurtanın ustune kevser suresını tersten yazıyorsunuz ve tabı arada bazı tılsımlar var.ardından taze bır mezara gömuluyor..tarıfı tam vermıyorum bılgınız olsun dıye eklemek ıstedım..
Kendimi tanıdım tanıyalı havas kapısından içerideyim havasla büyüdüm ancak hiçbir sahih uygulamada ayetlerin ters yazılışlarıyla alakalı bir not yada sonuç ile karşılaşmadım ama nedense insanlarımız buna inanmışlar.. Ayetlerin ters yazılması uygulamaya hiçbir sonuç vermez.. Ayrıca Kevser suresine gelirsek bu surenin havas yönü itibari ile ayırma işlemi ile hiçbir alakası yoktur, sadece kesik (ebder) kelimesi kullanılarak kadınların düşük yapması amacı ile kullanıldıgı olmuştur..

plasebo

Kayıtlı Üye
bu büyüyü hangi gün yapıııcaaz peki cumartesi doğmuş yumurta bulup pazartesi yapsak olur mu etkilimidir acaba

edalim

Kayıtlı Üye
Ben bu uygulamanin bir kez yaptim hedef kisilerim ayrilma noktasina geldiler 5 yil nisanli kaldilar surekli sorunlar kavgalar yasandi evlenemediler sonra ben kendime farkli bir yol cizdim ve iptal ettirdim simdi evlendiler .
Ben buyuyu 131 tane bugday tanesine herbirine bir tane olmak uzere fil suresi okuyarak yaptim okudugumuz taneleri daha sonra hedef kisimiz esmerse siyah acik tenliyse beyaz sarisin ise mumkunse sarirenge yakin tuylu bir tavuga yedirmemiz gerek.Elbette belli bir gun ve saati var ve kisinin anne adini bilerek niyet edip yedirmek gerek.

Peki bu bugday taneli olan büyüyü 2 arkadası ayırmak için yapabilirmiyiz illa sevgili mi olmaları lazım ve ayrıca bu uygulama da mı eksik acaba her zamanki gibi..Eger eksikse boşuna ugrasmayayım

onuryasir

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar şu yumurtaya yazılacak ayetın arapçası yada hangi sürenın kacıncı ayetı olduğunu bilen varmı çünkü ben ayetın arapça yazılışını öğrenmek istıyorumda tşkler

panter33

Kayıtlı Üye
Arkadaşlarım herkes her konuda yarım yamalak bir tarif veriyor tarifi tam vermeyecekseniz ne diye yazıp çiziyorsunuzki boşu boşuna hiç vermeyin daha iyi ya biri işi tam olarak layıkı ile yapın yada hiç yapmayın nedir bu yani bilginizi kendinize saklayıpta paylaşmayacaksanız yarım yamalak işe yaramaz bilgilerle oyalamayın burda milleti

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaşlarım herkes her konuda yarım yamalak bir tarif veriyor tarifi tam vermeyecekseniz ne diye yazıp çiziyorsunuzki boşu boşuna hiç vermeyin daha iyi ya biri işi tam olarak layıkı ile yapın yada hiç yapmayın nedir bu yani bilginizi kendinize saklayıpta paylaşmayacaksanız yarım yamalak işe yaramaz bilgilerle oyalamayın burda milleti

sevgili çok bilmiş üye;

Yarım yamalak değil bilerek eksik verilmiş bir uygulama ile ilgili meramınıza cevap vereyim.

Ayırma uygulamaları lanet olarak kabul edilir. Lanetler özeldir ve yapılması yasaktır. Çok bazı elzem durumlar dışında alimler tarından yapılması bilginin ulu orda verilmesi yasaklanmıştır. Bunun bir kaç sebebi vardır.

Kişi eğer yanlış yaparsa kendisine ve yaptığı kişiye büyük zararlar verebilir. saatini 1 dakika şaşırmak, bir harfi yanlış telafuz etmek, fazla ve az malzeme kullanmak, uygun olmayan bir şey düşünmek vs vs vs minicik bir hata deri dönülemez sonuçlar doğurabilir.

Kişi zihnen ve kalben bir olgunluğa erişmelidir. büyü ilmi tarif ilmi değil kişinin kendini dönüştürme ilmidir. kedni içinde farkındalığa erişmemiş birine ulu orda tarif verilmez. çünkü ne zaman ne yapması ve kime yapması gerektiğini bu zat bilmez.

Büyü ilminde iki yol vardır. dervişci yolu savaşçı yolu . Bu yolu bulmaz ve ve bu yolun getirdiklerini bilmek yıllar yıllar alan bir eğitim ile mümkün olur. dervişci yolundan olan lanet yapamaz. savaçcı olanda hayır yapamaz. bu yolları iyi bilen bir majisyen eksik ya da yanlış bir uygulamayı bilir düzeltir. düzeltemiyor bilemiyorsa hemen bir bilen varlığa sorabilir. bu nedenle majisyen için eksik ya da yanlış bilgi yoktur.

Sitemizde verilen lanetler bu majisyenler içindir. Bilgileri olsundiye. İkincil amacıda böyle bir tarif gören duyan olursa ne tarifi olduğunu bilsin diye veriliyor.

Yoksa bilen bilmeyen yapsın diye bu tarifler verilmiyor. Sistemimizi eleştiriken dikkatli olunuz biz neyi nasıl yapmamız gerektiğini bilir, öyle yaparız.

erguvan

Kayıtlı Üye
konu başında ayırma duası olarak sözü edilen ayetler hangi sureye ait,bilen var mı acaba? teşekkürler

serfiraz

Kayıtlı Üye
birşey soaracağım bu büyünün psikolojik açıdan insanda yan etki yaptığı söyleniyor.mezara gömülüyor,acaba ondan mıdır ki?ruhen asabiyet rahatsızlık ,işlerin ters gitmesi gibi etkileri var diyorlar

buveli

Kayıtlı Üye
yumurtaların cumartesi doğmuş olmaları şartmı nerden bulunurki:oops:

shio

Kayıtlı Üye
arkadaşlar kayınvalidem ve görümcem 25 yıllık evliliğimi bitirip eşimin tayinini istetip kendi oturdukları şehre yanlarına taşıdılar..ben eşimin arkadaşı olmasa büyü yapıldığını bilmeyip eşim kafayı yedi diye düşünüyordum.15 yaşında bir kızım var,hergün babası için ağlıyor,birkaç hocaya dünyanın parasını verdim ama sonuç yok...lütfen yardım edin...

shio

Kayıtlı Üye
Daha öncede yazmıştım,lütfen yardım edin..çok zor durumdayım.

AJA

Elit Üye
Sevgili Urum bir ayrıntıya hep takılıyorum ve bunun sebebini merak ediyordum cevaplarsanız sevinirim.Büyüyü bozma işlemlerinde yada yaparken ''arkanıza bakmadan'' uzaklaşın ordan deniliyor.Neden arkaya bakmamak gerekiyor ? Bakılınca ne olur ?

Misstremotada

Banlı Kullanıcı
Merhaba mabet sahibi! İzninizle konu ile ilgili bir ayet paylaşmak istiyorum. Daha sonra da bu konu ile ilgili size bir soru yönelteceğim.

BAKARA 102: "Süleyman’ın hükümranlığı hakkında onlar, şeytanların uydurup söylediklerine tâbi oldular. Halbuki Süleyman büyü yapıp kâfir olmadı. Lâkin şeytanlar kâfir oldular. Çünkü insanlara sihri ve Babil’de Hârut ile Mârut isimli iki meleğe indirileni öğretiyorlardı. Halbuki o iki melek, herkese: Biz ancak imtihan için gönderildik, sakın yanlış inanıp da kâfir olmayasınız, demeden hiç kimseye (sihir ilmini) öğretmezlerdi. Onlar, o iki melekden, karı ile koca arasını açacak şeyleri öğreniyorlardı. Oysa büyücüler, Allah’ın izni olmadan hiç kimseye zarar veremezler. Onlar, kendilerine fayda vereni değil de zarar vereni öğrenirler. Sihri satın alanların (ona inanıp para verenlerin) ahiretten nasibi olmadığını çok iyi bilmektedirler. Karşılığında kendilerini sattıkları şey ne kötüdür! Keşke bunu anlasalardı!"

Tekrar merhaba. Sorum;
Acaba neden bizlere büyüler'den korunmanın formülünü değil de, insanlara zarar verecek büyüleri öğretmeyi tercih ediyorsunuz?
Bunu okuyan biri sırf hasetinden gidip masum insanların arasını bozabilir ve mutluluklarını yıkabilir, ayet ile de sabit olduğu gibi bu çok büyük bir günahtır. Ben şahsen sizin bilgileriniz'den ve tecrübelerinizden çok daha büyüye karşı korunma amaçlı olanlardan yararlanmayı tercih ederim.