iki dünya arasında sıkışmış gibi hissediyorum

Hexe

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu psikiyatrik bir hastalık da olabilir, soruyu soran kişi acil bir psikiyatra görünmeli önce diye düşünen tek ben miyim? Ne ruhani yükselişi falan yav, bildiğin psikotik belirtiler bunlar. Hiçbir şeyden korkmamanız, endişe duymamanız da ilginç geldi bana. Soru sahibi lütfen bir doktora görünün öncelikle, sevgiler ^^

Dnz1

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu psikiyatrik bir hastalık da olabilir, soruyu soran kişi acil bir psikiyatra görünmeli önce diye düşünen tek ben miyim? Ne ruhani yükselişi falan yav, bildiğin psikotik belirtiler bunlar. Hiçbir şeyden korkmamanız, endişe duymamanız da ilginç geldi bana. Soru sahibi lütfen bir doktora görünün öncelikle, sevgiler ^^
evet gittim tonla ilaç kullandım psikiyatriye inancım kalmadı herbiri başka birşey söylüyor teşekürler

Hexe

Kayıtlı Üye
Lütfen inancınız kalsın psikiyatriye, eminim ilaçların bir gerekliği vardır güvenilir doktorunuzu bulduktan sonra :)

Creative34

Kayıtlı Üye
Bende bu dünyaya ait hissetmiyorum başka formlar var bu dünya çok materyalist acımasız bazen neden burdayım amacım ne soruyorum çok yorucu gezegen

Ü

Üye silindi 58480

evet gittim tonla ilaç kullandım psikiyatriye inancım kalmadı herbiri başka birşey söylüyor teşekürler

Psikiyatirlar ne yazik ki teoriklestiler cok.
5 tane psikiyatirdan 5 i de ayni cazibede olmaz.
Teknik bilgi sertifikasini her alan doktor oluyor. Hayir, insan baska insanlara faydali bir mizaca fitraten sahip ise o fitratin ustune ilgili okulunu okumalidir.

Psikiyarirlarin cogu entellektueldir ve sayginlik kazanmak niyeti ile yola baskoyarlar ve cogu vakanin derinlemesine inecek kadar ozveriye tenezzul etmezler.
Psikiyatirinizi degistirin, ruha dokunabilmek okulda okutulmaz. Sifaci mizacli birini bulun.
Onu bulunca zaten ic sesiniz ona cekilecek, dert dermandan kacamaz. KEdi sagda ciger solda olsa neler olacagini biliriz. Bu cekimden kacamayiz.

boristanblue

Kayıtlı Üye
Belki de yaptığın çalışmalar dokunuyor, biraz dinlenmeyi deneyebilirsin hayat hep meditasyondan enerjiden çalışmadan ibaret değildir, bazen akışına bırakmamız gerekmez mi ? umarım en kısa zaman da bir cevap bulur ve iyi olursun.