iki dünya arasında sıkışmış gibi hissediyorum

Dnz1

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sanki bir ayağım bu dünyada diğer ayağım diyerinde diğer aleme geçiyorum geri döndüğümde herşeyi unutuyorum diğer alemdeki benlğimde benim hakkımda aynı şeyleri hissediyor gibi tam olarak ifade edemiyorum belki ama çok tuhaf bir hissiyat rüya ile gerçeği ayırt edememek gerçekliği anlamamak gibi bu çok uzun zamandır var yıllardır herşey bir oyun ve oyuncular gibi insanların ve yaşamın gerçekliğinden emin olamamak gibi bu yüzden hiçbirşeyi ciddiye alamıyorum hiçbirşey için endişe korku duymuyorum hiçbirşey istemiyorum cevaplar dışında değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar sevgiyle

Sunay12345

Kayıtlı Üye
Depresyona girmiş olabilir misiniz, duaya ihtiyacınız var sizin, sanırım hristiyansiniz o yüzden su zikirleri çekin diyemiyorum.

D

DAİMON

Güçlü olun birazda normal olmaya çalışın ki mutlu olasınız. Olayların sırrına ermek, perde arkasına vakıf olmak her zaman mutluluk getirmeyebilir. Bununla baş edemiyorsanız merek duygunuza gem vurun, hislerinizi yok sayın, yeteneklerinizi önemsemeyin.
Ne olmak istiyorsunız ve nasıl bir hayatı arzuluyorsunuz öncelikle bunu belirlemelisiniz ve ayrıca hemen pes etmeyin.

Dnz1

Kayıtlı Üye
mutsuz değilim depresif değilim beynimdemi yoksa auramdamı sorun var anlamak istiyorum şu matrix aleminden çıkmak istiyorum dışarı herkes gibi bakabilmek pes etmiş değilim hala anlam arıyorum sabırla

D

DAİMON

Bir ömür sürebilir bu süreç. Ve sabır hakikate ulaşanların azığıdır.

Ü

Üye silindi 55028

Sorunun ne olduğunu bilmiyorum ama bazı dualar pşisik güçleri azaltıyor ve nerdeyse durduruyor.Sorunun ne olduğunu bilmiyorum.Nazar veya başka bir şey ise onunla alakalı bazı dua kitaplarında kendinizin yazabileceğiniz dualar var.Yazıp katladıktan sonra üstünüzde taşırsınız.Kendi güç alanı oluyor üstünüzde taşıyınca.Sürekli onu okurmuş gibi olup koruyor.Nasıl bir durumdasınız bilmiyorum.Karartı görmek veya duymak insanı hiç bir zaman yalnız olmayacak bir duruma getiriyor.

K_kop

Kayıtlı Üye
Arinma odaklı olun bu dönem geçeçek.Spritu yukseliș in bir belirtisi

Talahu

Kayıtlı Üye
mutsuz değilim depresif değilim beynimdemi yoksa auramdamı sorun var anlamak istiyorum şu matrix aleminden çıkmak istiyorum dışarı herkes gibi bakabilmek pes etmiş değilim hala anlam arıyorum sabırla
Seni anlıyorum fakat kendi durumum yüzünden kişisel bir tavsiye veremiyorum :)
Forum üyelerine genel tavsiyem ise maalesef uygulayamadığım ve ruhsal yükseliş için en önemli etken olarak gördüğüm ruhsal kalbin tamamen aktifleştirilmesi ve kainatın merkezinin titreşimi ile eşleşmesidir. En basit ve temel ruhsal yükseliş (aydınlanma değil) yöntemi bana göre budur. Dediğim gibi istediğin cevapları şimdilik veremiyorum ama çoook ileride verebilmeyi umuyorum :D

Devilsadness

Kayıtlı Üye
Depresyona girmiş olabilir misiniz, duaya ihtiyacınız var sizin, sanırım hristiyansiniz o yüzden su zikirleri çekin diyemiyorum.
Kız yada erkek her neyse burda hiçbir şey yapmak istemediğini söylüyor ve sizin söylediğiniz tek şey dua etmek ? Hangi ara bu forum dincilerin dolup taştığı dua önermekten başka hiçbir söylemeyen bir yer oldu ?

Devilsadness

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sanki bir ayağım bu dünyada diğer ayağım diyerinde diğer aleme geçiyorum geri döndüğümde herşeyi unutuyorum diğer alemdeki benlğimde benim hakkımda aynı şeyleri hissediyor gibi tam olarak ifade edemiyorum belki ama çok tuhaf bir hissiyat rüya ile gerçeği ayırt edememek gerçekliği anlamamak gibi bu çok uzun zamandır var yıllardır herşey bir oyun ve oyuncular gibi insanların ve yaşamın gerçekliğinden emin olamamak gibi bu yüzden hiçbirşeyi ciddiye alamıyorum hiçbirşey için endişe korku duymuyorum hiçbirşey istemiyorum cevaplar dışında değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar sevgiyle
Yerinde olsaydım eğer bunu düzeltmek için hiçbir şey yapmazdım birincisi diğer insanlardan farkım olurdu ikincisi ise bence hayal yada ismi neyse o alemde kalmak daha güzel olur çünkü bu alem acı ve nefretle dolu.

Sunay12345

Kayıtlı Üye
Dua etmek dışında her şey daha iyi gelir.Sabaha kadar oturup dua etse bir asprinin sağladığı faydayı dua yapamaz.
Tartışmaya girmek istemiyorum, konu sahibinin yerinde değilsiniz neyseki bu site her görüşe açık bir platform rahatsız oluyorsaniz yok say seçeneğini kullanabilirsiniz

Devilsadness

Kayıtlı Üye
Tartışmaya girmek istemiyorum, konu sahibinin yerinde değilsiniz neyseki bu site her görüşe açık bir platform rahatsız oluyorsaniz yok say seçeneğini kullanabilirsiniz
Öncelikle tartışma ortamı yaratacak bir şey söylemedim ikinci olarakta konu sahibinin yerinde olamayan ben değilim sizsiniz eğer kendinizi biraz onun yerine koysaydınız dua etmesini önermezdiniz ve üçüncü olarakta sizden çok fazla var hangi birinizi yok sayayım ? Teşekkürler ve iyi akşamlar.

Sunay12345

Kayıtlı Üye
Öncelikle tartışma ortamı yaratacak bir şey söylemedim ikinci olarakta konu sahibinin yerinde olamayan ben değilim sizsiniz eğer kendinizi biraz onun yerine koysaydınız dua etmesini önermezdiniz ve üçüncü olarakta sizden çok fazla var hangi birinizi yok sayayım ? Teşekkürler ve iyi akşamlar.
Bizden çok fazlaysa, form size uygun değil demektir.siz kendi görüşünuzu belirtin ve müsade edin de sizden çok fazla dediğiniz insanlarda kendi görüşünü belirtisin.esenlikle...

Dnz1

Kayıtlı Üye
reiki enerji sistemleri ile çalışıyorum duanın etkisi vardır yani inanç olarak ama ben gerek görmüyorum arkadaşlar sadece fikrini belitmiş hristiyanlık esmaları okuyamamak anlamına gelmiyor bazen zikir çekiyorum nadiren enerji titreşimini artırmak için güzel bir yöntem

Dnz1

Kayıtlı Üye
Yerinde olsaydım eğer bunu düzeltmek için hiçbir şey yapmazdım birincisi diğer insanlardan farkım olurdu ikincisi ise bence hayal yada ismi neyse o alemde kalmak daha güzel olur çünkü bu alem acı ve nefretle dolu.
hayal değil gerçekten kelimelere dökmek işkence gibi birşeyler var ama anlam veremiyorum teşekürler.

Devilsadness

Kayıtlı Üye
Bizden çok fazlaysa, form size uygun değil demektir.siz kendi görüşünuzu belirtin ve müsade edin de sizden çok fazla dediğiniz insanlarda kendi görüşünü belirtisin.esenlikle...
Sizden çok fazlanın olması formun bana uygun olmayacağı anlamına gelmez ve sizden çok fazla dediğim kişilerin görüşleri hep yanı yani hepiniz tek kişi oluyorsunuz kısacası.

Sunay12345

Kayıtlı Üye
Sizden çok fazlanın olması formun bana uygun olmayacağı anlamına gelmez ve sizden çok fazla dediğim kişilerin görüşleri hep yanı yani hepiniz tek kişi oluyorsunuz kısacası.
Anladim, görmezden gelin o zaman çünkü bu tek kişiler olarak duanın gücüne inanıyoruz.siz farklı düşünüyorsunuz yaşınız da küçük zanediyorum