I-Doser / Beyin Dalgalarıyla Psikolojinize Yön Verin

Makyavel

Kayıtlı Üye
Gate of Hades'i denedim 35 dakika kadar, bir arkdaşım da video kaydı yapıyordu. Vücutta ki tepkimeleri kayda alabilmek için. Kulaküstü kulaklık kullandım. Bende hiç etki etmedi, ya da odaklanamadım. Konuyla ilgili bir kaç video seyretmiştim. Enterasanlar.

Archarndir

Kayıtlı Üye
tüm şartları yerine getirip quickhappy dozunu dinledim, ilk seferimde kikardamalar ve ufak gülüşler oldu ama ikinci ve üçüncü seferimde etki alamadım. şimdi sorum şu, ilk deneyisimde az da olsa etki almış gibiydim acaba bu psikolojik miydi? plasebo etkisi falan :)

etzel

Kayıtlı Üye
selamlar güzel bir yazı olmus fakat bende uyguladıgım ıcın bırkac püf noktasına değineyim. öncelikle dozları derecelerine göre sınıflandırıp en düşük modda 1 veya 2 hafta daha sonra doz yukseltmek istenırse yavas yavas arttırılmalı. ilk seferde veya ilk birkac denemeden sonra strong veya very strong dinlerseniz başınız şiddetli bir şekilde ağrıyacaktır ve hiçbir işe yaramayacaktır.günlük max. 2 doz öneriliyor. her doz sonrası resetleme dozu dinlenemniz gerekmekte. art arda dinnleyemezsiniz. ( beyin bu ses dalgalarını duymaya alışık olmadığı için yavaş yavaş alıştırıp sonrasında etki alabilirsiniz tıpkı yeni doğmuş bebek gibi düşünün doğar doğmaz yürümesini beklememeli :) )

etzel

Kayıtlı Üye
Ben beden dışı deneyimi dinledim farklı bir forumda linkleri vardı mp 3 halindeydi hiç program yüklemedim mp3 den dinledim ve vücudumu hissedemedim vs kalbim baya atmaya başladı sebepsiz yere gözümün kapalı olmasına ragmen göz bebeklerim hareketlendi korktum daha fazla dinleyemeden 15. dakikadan sonra bıraktım.Gerçekten işe yarıyor ama heyecanlı insanlar biraz uzak dursun derim benim gibi...(gate of hades ve hand of god en zor seslerden bence direk bunlardan başlamayın)
bu dedikleriniz very strong easy mod ile başlamak gerek en az 1 hafta beyni alıştırmak için