Hükmetme Gücü Veren Majiler

nyc

Kayıtlı Üye
bunu yapmak çook zahmetli gibi.. deniyen varmı?

yokedip

Kayıtlı Üye
Açlığa susuzluğu uykusuzluğa birde matematiğe dayanamam.

babylon

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci
sabaha kadar uyumuyorum orda sorun yokda en azından ogleden sonra falan bır ıkı saat uyusak hiç mi olmaz yapmayıda cok istiyorum ama :S

rüyalarım

Kayıtlı Üye
ben bunu 2 gün yaparım 3. gün muhtemelen ölürüm heralde :sifone: eee muhtemelen ölüncede insanlar üzerinde çok büyük bir etki bırakmış olurum:))

bixi23

Kayıtlı Üye
arkadaş 7 gün boyunca insan nasıl uykusuz kalsın ya çok zor bi iş yinede çok etkileyici teşekkürler

kayabey

Kayıtlı Üye
7 gün uykusuzluk imkansız gibi hele sesiz ve karanlık bir ortamda ? deneyipte becebilen cewap yazsın lütfen

reidikonto

Kayıtlı Üye
Düşünce ğücünü uzun zamandır kullanıyorum.Bunu sevğilim üzerinde yaptım biz ayrılmıştık.Baya uzağa gitti benden. Ama mesafeleri önemsemedim uğraştım. Sonuç olumlu oldu. Hiç aramayan kişi günde 5 kere arar oldu. Önemli olan inanmak kendine güvenmek,ve ne olursa olsun başarılı olacağını düşünmek.Inanın bana büyüden daha tesirli birşey bu.

DroGeus

Kayıtlı Üye
bence yanlışlık var bir insan normal 7 gün dayanamaz uykusuzluğa eğer normal insansanız ölürsünüz zaten insan değilseniz uzaylıysanız değişir durum

KuRt176

Kayıtlı Üye
Siyah safir taşın üzerine kazınacak olan "VEHLİ" kelimesi bu şekilde Türkçe olarak mı yazılmalı yoksa özel olarak Arapça, İbranice veya Aramice olarak mı yazılmalı? Bu hususta açıklama yapılmamış.