Hükmetme Gücü Veren Majiler

Ajan 47

Kayıtlı Üye
İçinde metal olmayan boş bir oda bulun . Odanın içinde , ses getiren aletler de olmamalı yani radyo , televizyon gibi şeyler . O gece mutlaka yalnız olmalısınız . Telefonlarınızı kapatmanız gerekmektedir . Rahat ve uygun odayı bulup , üzerinize rahat kıyafetler giydikten sonra odanın tam merkezine oturun . Işıklar sönmüş olmalı . Tek bir mumu ışık kaynağı olarak kullanmak yeterli olacaktır . Gece yarısı olduğu an merkeze oturun ve karşıdaki boş duvara televizyon izlermiş gibi bakmaya başlayın . Dikkat edin , gözünüz başka yere kaymasın . Belli bir zaman sonra duvarda enerji yoğunluğu olmaya başladığını hissedeceksiniz . Duvara bakmaya başladığınız andan itibaren zikir yapar gibi ENDU VENA ENDU kelimelerini arka arkaya mırıldanır gibi söylemeniz gerekmektedir . Yedi gün boyunca , gece yarısından sabah gün doğana kadar bu işlemi yapın ve sabah olduğunda kesinlikle uyumayın . Hemen günlük hayatınıza başlayın . Yedi gün boyunca uykusuz kalmayı göze almanız gerekmektedir . Tutarlı şekilde bu işlemi yedi gün boyunca yaptıktan sonra , gücünüzün yükseldiğini hissedeceksiniz . Yedi gün sonra , yedi gün ara verin ve tekrar yedi gün aynı işlemi tekrarlayın . Yaklaşık üç ay sonra , enerji boyutlarınız değişmeye başlayacaktır . Beden diliniz ve ses renginiz büyük savaşçı ATTİLA gibi olmaya başlayacaktır . Üç ay sonra ikinci aşamaya geçin ; Buna göz eğitimi de diyebiliriz . Çok büyük bir mum alın merkezde oturduğunuz yere , önünüze koyun . Gece yarısından başlayarak sabaha , gün ışıyana kadar aynı sessiz ve insansız ortamda mum ışığına gözleriniz kaydırmadan bakın . Birer hafta ara ile üç hafta aynı işlemi tekrarlayın . Artık beden enerjiniz de savaşçı ATTİLA gibi olmaya başladı . Daha fazla bir şey yapmanıza gerek yok . Tüm çakralarınız açılmış oldu , insanlar üzerinde hükmetmeye başlayın . Güçlü enerjiniz diğerlerini etkilemeye başlıyacaktır . İnsanlar hükmetme gücünü aynı zamanda taşlardan ve metallerden de alırlar . Bu işin metali titanyumitaşı ise siyah safirdir . Siyah renkli işlenmiş ya da işlenmemiş safir bir taş üzerine VEHLİ kelimesini kazdırın . Bu taşı titanyum metalinden yapılmış bir yüzüğe mıhlatın ve sol elinizin yüzük parmağında bu yüzüğü taşıyın . Taş sihirli bir etki yaratarak , etkinin manyetik gücü bulunduğunuz ortamda bulunan insanların sizin otoritenize boyun eğmesini sağlayacaktır .

Kaynak : Druidlerden Yürüttüğüm Popüler Büyüler Kitabı

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
Güzel bir bilgi paylaştığın için teşekkürler Ajan47 :) ben sınav için verdiğin formülü bile yüzüme gözüme bulaştırdım :D bunu denemem çok zor benim! Ama beğendim paylaşımını bayağı dikkat çekiyor, güzel yani!!:Angel_anim:

kartal

Kayıtlı Üye
yazdıklarını yapmak için çok sabırlı olmak gerek uykusuz 1 hafta çok zorlar insanı bu yöntem.

Lux

Kayıtlı Üye
uykusuzluk kimse kolay kolay feda edemez bence :)

NeZiR

Banlı Kullanıcı
Ajan mevzu güzel ancak şu druidlerden
yürütme noktasını pek anlayamadım.
Druidler derken ve aşırma derken?:biggrinjester:

NeZiR

Banlı Kullanıcı
Morti sağolasın teşekkürederim. Bende düşünüyordum ne olaki bu diye:)

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Öncelikle büyüleri sevdiğiniz için teşekkür ederim . Bu arada yakında druidler hakkındada paylaşım yapacağım geniş çaplı olmasına özen göstereceğim . Nefertiti burada beni çok güldürdün :) . Eminim yapabilirsin hepsini ancak önemsersen .

Macro

Kayıtlı Üye
Ben bunu yapmayı düşünüyorum ama saat 12 ile 5.30 arasında her gün 3 hafta boyunca yanabilecek bir mum nereden bulacağım ... 1. kısım gayet kolay benim için ama 2. kısım insanı şaşı eder ... gözümüzü kapatsak anlarım ... ayrıca ENDU VENA ENDU zikrini
ENDU VENA ENDU VENA ENDU VENA ENDU diye mi ... yoksa
ENDU VENA ENDU ENDU VENA ENDU ENDU VENA ENDU olarak mı yapacağız ?

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Ben bunu yapmayı düşünüyorum ama saat 12 ile 5.30 arasında her gün 3 hafta boyunca yanabilecek bir mum nereden bulacağım ... 1. kısım gayet kolay benim için ama 2. kısım insanı şaşı eder ... gözümüzü kapatsak anlarım ... ayrıca ENDU VENA ENDU zikrini
ENDU VENA ENDU VENA ENDU VENA ENDU diye mi ... yoksa
ENDU VENA ENDU ENDU VENA ENDU ENDU VENA ENDU olarak mı yapacağız ?

2. söylediğiniz şekilde tekrarlayacaksınız .

reidikonto

Kayıtlı Üye
Sen bunu denedinmi.? Denediysen gücünü ne için kullandıgını, ve nasıl etki oldugunu anlatabilirmisin.?

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Sen bunu denedinmi.? Denediysen gücünü ne için kullandıgını, ve nasıl etki oldugunu anlatabilirmisin.?

Kusura bakma ama böyle şeyler hakkında bilgi vermiyorum . Yaptığım şey her neyse onun hakkında bilgi vermem bana uğursuzluk getireceğini tahmin ediyorum . Denenip denenmediği hakkında o yüzden soru sormamanızı rica ediyorum .

bliss286

Kayıtlı Üye
Bu mum bakkal mumu mu yoksa bizim yapacağımız bi mum mu? Bu büyünün etkisi ne kadar sürüyo? Öğleleri uyusak büyü bozulur mu 1 hafta büyunca hiç uyumamamız mı gerekiyo?

Angel777

Kayıtlı Üye
Petrol içermeyen doğal mum kullanın.Ya parafinden olsun,ya da bal mumundan.Kendiniz yaparsanız daha iyi tabii.Mum daha önce yakılmamış olmalı.Öğleleri uyumayın,bir hafta uykusuz kalmalısınız.Bir hafta boyunca hiç uyumamalısınız.

bliss286

Kayıtlı Üye
Bunu kendi odamda yapmak istiyorum fakat odamda kalorifer borusu falan var. Bunlar büyünün tutmasını engeller mi?

Angel777

Kayıtlı Üye
Bunu kendi odamda yapmak istiyorum fakat odamda kalorifer borusu falan var. Bunlar büyünün tutmasını engeller mi?

Aslında, duvarlarda metal armatürler vardır, onlar hiç bir zarar vermiyor, enerji akımını bozmuyor. Kalorifer borusu da hiç bir sorun çıkarmaz.
Metal eşyalardan kasıt, odadaki bilgisayar, televizyon, hatta bazen makas ve metal bir düğme. O yüzden, mümkün olduğu kadar, doğal bir ortamda yapın bu çalışmayı.

Psişik

Kayıtlı Üye
Sabaha kadar bunu yaparsam başka boyutlara geçerim heralde