Hipnomeditasyon çakra çalışması 1

darksense

Kayıtlı Üye
Normalde meditasyon yaptığımda aklıma gelen düşünceleri temizlemem ve onlara ayırdığım süre 3 dakikayı bulurdu 3 dakika uğraş verirdim onlar için. Bu çalışmada ise hiçbir düşünceye yer yoktu. Gerçekten çok güzel bir çalışma hala karıncalanıyor vücudum.
Enerjinize Sağlık
Teşekkür ederim.

Sennin

Kayıtlı Üye
urumhamatayil kardeşimize çok teşekkür ederim.eminimki bi çok kişinin ihtiyaç duyduğu bişeydi.bunun sayesinde sitedeki enerji çalışmalarını kolaylaştırabiliriz.tekrar teşekkür ederim...

flashboy11

Kayıtlı Üye
Urum bu paylaşımın için teşekkürler müthiş birşey fakat bu 3.gözümüzü açmamıza yardımcı olurmu ?

desire

Kayıtlı Üye
Sayın Urum ben bu uygulamayı yatmadan evvel yatakta gözlerim kapalı ve avuç içlerim havaya bakacak şekilde uzanmış halde kulaklıkla dinleyerek yaptım. Sonrasında uyumuşum. Ama bir ara sanki sırtımda böcek yürüyor gibi hissettim. Yatak ile sırtım arasında nasıl hareket ediyor diye de uyku sersemi düşünmüştüm. Sabaha karşı da suratımda böcek yürürken bir vurdum uçtu ama uçan hiçbirşey de göremedim. Hayal mi gördüm yoksa evi ilaçlamalı mıyım?? :))
Bir de her gün yapmayı düşünüyorum bir zararı olmaz umarım. Emeğiniz için teşekkür ederim.

zaim60

Kayıtlı Üye
Emeğinize sağlık.. ben yeni başladım bu konulara, dinledim ama pek birşey hissedemedim neden acaba? Diğerlerinide iki gün aralıklı dinleyeceğim inş.

zedac

Kayıtlı Üye
Sayın Urum öncelikle paylaşım için çok teşekkür ederim emeğinize sağlık.Bir sorum var.Gözlerimi kapattım ve Mp3 ü dinledim.Müzik bitti ve gözlerim hala kapalıydı.Bir göz gördüm tam net değildi yavaşça açıp kapıyordu göz kapaklarını.Sonra göz kayboldu ve bir arkadaşımın yüzünü gördüm ama sadece yüzü görünüyordu.Bunlar durugörü başlangıcı olabilir mi?Teşekkürler.

AJA

Elit Üye
Sayın urum bu mp3 Ierinizi beIIi aralıklarla dinIiyorum ve huzur buIuyor fiziksel ve bedensel rahatIamaIar yasşıyorum. Yeni yapabiIecegimiz mp3 Ieriniz yok mu? ayrıca hangi sıklıkta dinIeyebiIiriz bunIarı ? Zamanınız yok biIiyoruz ama İIgiIenin arada bizimIe :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Canınız ne zaman isterse o zaman dinleyin. Burada yayınlananlar ücretsiz olarak sizlere sunulanlar. Diğerleri kişiye özel olarak hazırlanıyor. Akademi Larimar hizmeti kapsamında hazırlanıyor.

Dinlerken gördüklerinizle ilgili yorum yapmıyorum. daha öncede belirttiğim gibi. Deneyimleriniz size ait mutlaka bir sebebi vardır tek tek incelemeden yorum yapmam mümkün değil. Buda bol bol zaman gerektirecek bir şey o yüzden hiç yeltenmiyorum.

AJA

Elit Üye
Sayın Urum'un çok etkili bir çaIışmasıdır.Faydası üzerimde.

schutze07

Kayıtlı Üye
Sesi tam net algılayamadım ben boğuk gibiydi arada azalıyordu:(

nsnnsn

Kayıtlı Üye
telefondan intrneti kullanıyorum ve beş kere indirmeyi denedim bir türlü olmuyor.. Bana yardım edermisiniz

lordking567

Kayıtlı Üye
ben 13 yaşındayım çocuklarınıza dinletmeyin demişsiziniz ergenliğe girdim benim için sorun olur mu şimdiden teşekkürler....

*AnGeL*

Kayıtlı Üye
Cok sakinlestirici,severek dinledim...

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
hayırlı günler size nasıl dua etsem bilemiyorum.
siz ALLAHIN cc bize verdiği bir lutufsunuz dünya kirinden arınmamıza vesilesiniz sizi teşekkür edecek kelime bulamıyorum tek söyleyebileceğim şuki harcadığınız her emek ALLAHIMIN rızasını kazanmak, her cümleniz PEYGAMBER efendimizin sav şefaati, bizlere gösterdiğiniz yakınlık alaka ve sevginizde cennette köşkünüz olsun inşALLAH bu dileğim burada emeği olan herkese ve cümlenize ALLAHIMA emanet olunuz efendim
saygılarımla

valoizm

Kayıtlı Üye
ya ses anlaşılmıyoki nolucak böle :S :S

Azize

Kayıtlı Üye
Teşekkürler. Çok rahatladım, sakinleştim, kilitlendim, bir ara vücudum hareket etmeye karşı koydu sanki ama güzel bir dirençti. Tekrar teşekkürler.

Spears

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Üstad çok teşekkürler. Eminim çoğu arkadaşımızın işine yarayacaktır :)

endlesspear

Kayıtlı Üye
Merhabalar...
Dün gece dinledim çalışmanızı hem de 2 kere. İlk dinlediğimde ortalarına doğru inanılmaz bir ağlama krizi tuttu beni epey bir süre kendime gelemedim. Sakinleştikten sonra bir kez daha dinlemek istedim yine aynı yerde ilki kadar olmasa da başladım ağlamaya. Artık bilmiyorum beni o bu hale koyan çalışmanın etkisi miydi yoksa duru sesinizin etkisi miydi :) Belki de uzun zamandır ağlamaya ihtiyacım vardı da ben farkında değildim :) Sanırım bana benim dışımda birinin, gerçekten inanarak, her şeyin iyi olacağına dair bir şeyler söylemesine ihtiyacım vardı. Duyumsadım, hissettim teşekkür ederim :)