Herneyde sözünüz geçer

İnanc1

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar işyerinde ,çevresinde aile arasında sözü geçenbiri olmak için bu dua bir bardak suya 21 kere okunur,ve içilir 7 gün sabah akşam,
bismillahirrahmannirrahıym
Kala müsamacitüm bihi essehre inallahüseyit dillihü inallahü ya yüslihü amel el müfsidün

alıntı

rosemimosa

Kayıtlı Üye
arkadaşlar işyerinde ,çevresinde aile arasında sözü geçenbiri olmak için bu dua bir bardak suya 21 kere okunur,ve içilir 7 gün sabah akşam,
bismillahirrahmannirrahıym
Kala müsamacitüm bihi essehre inallahüseyit dillihü inallahü ya yüslihü amel el müfsidün

alıntı
bir bardak suya 21 kez okunup o su 7 gun sabah aksam icilecek mi yoksa
hergun ayri bir bardak suyami okunacak

gonca76

Kayıtlı Üye
sanırım 1 bardak suya günlük yapılacak

fechken

Kayıtlı Üye
Kala müsamacitüm bihi essehre inallahüseyit dillihü inallahü ya yüslihü amel el müfsidün 21 kez bu mu okunacak?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bunu bu şekilde okursanız hiçbir anlamı yok. En azından bu şekilde. Sadece bir cümle anlamlı o da yanlış yazılmış. İnnallahe la yuslihu amel -el mufsidin olacak.
'Allah fesatçıların işini boşa çıkarır' anlamında.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Konu eksik ve konuyu açan üyemiz artık sitemizde olmadığı için konu anlamsızlaşmıştır. Ve kaynak belirtemeyecektir. Yine de genel bilgi olması için bu tür çalışmalarda ya da okumalarda bir bardak su deniyor ise o suyun bir damlası dahi çalışma amacı doğrultusunda işlerlik kazanır. Yani verilen süre içinde her gün yapılması gerekmez bu tür okumaların.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Kelime katliamından anlayamamışım. Özür diliyorum. Bu yunus suresinde bir ayet.
(فَلَمَّا أَلْقَوْا قَالَ مُوسَىٰ مَا جِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُ ۖ إِنَّ اللَّهَ سَيُبْطِلُهُ ۖ إِنَّ اللَّهَ لَا يُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِينَ)
Ya musa me ci'tum bihi'ssihr* İnnallahe seyubtiluh* Innallahe la yuslihu amel el- mufsidin