Herkes tarafından sevilmek için vefk

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı

Vefkler, belli yazım kuralı olan ve belirli ayatlerin, isimlerin belirli oranlarda yazılarak veya okunarak işlendiği bir (dua) metodudur.

Küçük bir googleing yeter 2008 de yazılmış olması önemli değildi -_-
Görseli arıyorsanız bilgisayarımda vardı galiba Bi bakarım eskilere

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Vefkler, belli yazım kuralı olan ve belirli ayatlerin, isimlerin belirli oranlarda yazılarak veya okunarak işlendiği bir (dua) metodudur.

Küçük bir googleing yeter 2008 de yazılmış olması önemli değildi -_-
Görseli arıyorsanız bilgisayarımda vardı galiba Bi bakarım eskilere
Allaha 10 sene dua ettim ama bi halt olmadı ve olmuyor da. Deistliğin kıyılarında dolanıyom resmen. Bu tür dualar inandırıcı gelmiyor. Yada etkisiz olarak görüyorum. Allah sadece bizi yaratmış sonra naparsanız yapın demiş gibi hissediyorum. 10 seneden beri dua ediyorum ve hiçbiri kabul olmadı tam olarak. Neden vefk le uğraşayım ki. Sadece merak etmiştim. Vefk yazınca büyü tarzı şeyler önüme çıktı bende buraya yazayım dedim. Tarihlere bakma gibi bi huyum yok mdmxmx

Retro

Kayıtlı Üye
Anne ve Babanı her ne pahasına olursa olsun tüm yönleri ile hergün affet, onları anla, onların da kendi anne ve babalarından şifalı, ihya edici ve coşkun bir sevgi modeli göremediklerini ve sana ihtiyacın olan bu deneyimi doğru yaşatabilmekte kısmen de olsa mağdur olduklarını idrak et. Tüm farkedemediğin gücenikliklerini önce ortaya çıkar sonra hepsini ortadan kaldır.

Sonra zaten sevilen bir insan olursun. Hatta benim gibi sevilmediğin yerlerde bile keyfin yerine gelir. Aramazsın yani. Sevildiğini bilirsin ama göstermeseler de olur dersin. Ben öyle diyorum. Çünkü öyle. :D

Son düzenleme: