Herkes psişik yeteneğini belirtsin .

turarmy

Kayıtlı Üye
Ellerimle hastalık veya negatif enerji (değişik yerlerinde cinnet vs)
Gözlerimle havada ki maddeler...

Saygılar
Atom altı parçacıklarıda dahil mi hocam ? Bu yeteneğinizi birde nurdan ışık saçarak parmaklarınızdan gökkuşağı renkleri süzülürken imaji etseniz belli mi olur belki bi faydanız dokunur:)

yagmur_59

Kayıtlı Üye
Ben de buradaki herkesin yalancı olduğunun kanaatindeyim ve bunu çok iyi biliyor ve onun için söylüyorum..Neden derseniz RÜYALAR VARDIR ama RÜYALARLA YAŞAMAK BİZİM İŞİMİZ DEĞİLDİR..Ve AYET-İ KERİME de denilir ki "Biz insanlara bazı bilgileri gizli yollardan veririz"..Bunlarla geleceği görüyor muş yok bilmem neymiş..Hikaye anlatmayın arkadaşlar..Zihin okuyan arkadaşlar,birinin gözünden başka şeyleri görenler yapmayın arkadaşlar ancak kendinizi kandırırsınız..Birisi gelsin benim zihnimi okusun ya da gözümden başka bir şeyler görsünler...İmkanı yok..Ya EVLİYATULLAH ya da ARİF-İ BİLLAH olmanız lazımdır ki bu da abdest namaz ve iman ehli zikir ehli kimselerde olur....Sadece yapmak isteyip te yapamadığınız şeylerden bahsediyorsunuz..Kalbinizi kırdıysam özür dilerim ve ve bunu her daim de ispatlamaya hazırım...

muhammet123

Kayıtlı Üye
Telepati ve 6.his konularına hakimim sürekli bunlar üzerine çalışıyorum ve ızmanım diyebilirim.?

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Ağzımdan alev çıkarabiliyorum
Bide kuyruğun var
Gece kurt a dönüşüyorum
Tek besinim kan
Görünmez olabilirim
Demek isterdiimmm....
Ama yok.:D
Bayan cadı jin dediği gibi hayattan kazık yemek

Nahilsen

Kayıtlı Üye
Hislerim çok kuvvetli,yani;karşımdakini derinden hissediyorum.o an ne düşünüyor,nasıl hissediyor,samimi mi değil mi,bu sebeple insanlardan sogudum artık zaten.asosyalleşme evresıne girdim.bazen uyku ve uykusuzuluk halı arasında odamda yalnız olmadıgımı hıssedıyorum ve o an gözlerim kapalıyken bazı anlar gozumun onune gelıyor,mesela bir insanın günlük yasantısından sadece bır an gelıyor gozumun onune bı ka sanıye sonra gecıyor,ama uyku halınde degılım o an,ruya degıl buna emınım.ama neyı neden gordugumu bilmiyorum.bunun adı ne bılmıyorum.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Hislerim çok kuvvetli,yani;karşımdakini derinden hissediyorum.o an ne düşünüyor,nasıl hissediyor,samimi mi değil mi,bu sebeple insanlardan sogudum artık zaten.asosyalleşme evresıne girdim.bazen uyku ve uykusuzuluk halı arasında odamda yalnız olmadıgımı hıssedıyorum ve o an gözlerim kapalıyken bazı anlar gozumun onune gelıyor,mesela bir insanın günlük yasantısından sadece bır an gelıyor gozumun onune bı ka sanıye sonra gecıyor,ama uyku halınde degılım o an,ruya degıl buna emınım.ama neyı neden gordugumu bilmiyorum.bunun adı ne bılmıyorum.
Bende uyanıkken tanımadığım insanların hayatlarından kesitler izliyorum onlar kim ben niye onları görüyorum bilmiyorum bir an bir süre film izler gibi bazen siyah beyaz bazen renkli ama hep sessiz bazen konuştuklarını görüyorum ama sesi kısık tvden izler gibi izliyorum bu nedir niye başkalarının hayatlarına bakıyorum bilmiyorum

XirisX

Kayıtlı Üye
Bende uyanıkken tanımadığım insanların hayatlarından kesitler izliyorum onlar kim ben niye onları görüyorum bilmiyorum bir an bir süre film izler gibi bazen siyah beyaz bazen renkli ama hep sessiz bazen konuştuklarını görüyorum ama sesi kısık tvden izler gibi izliyorum bu nedir niye başkalarının hayatlarına bakıyorum bilmiyorum
Bu bende de oluyor. :)

TheGreatPanGod

Kayıtlı Üye
Yüz yüze görüştüğüm kişinin o an ne düşündüğünü veya söylediklerimin tepkilerini anlayabiliyorum ve anladığım için kişiyi de kontrol edebiliyorum.Hava elementini kontrol edebiliyorum bir kişinin enerjisini emip yorgun halsiz bırakabiliyorum.Zamanında varlığım olmuştu sohbet edip kimi zamanda birilerini iyileştirebiliyordum fakat bazı sorunlar çıktı ve bunların hiçbirini şu an yapamıyorum yapsam da çok az yapabiliyorum.

Ü

Üye silindi 58480

Psişik yeteneğini yazan kişi o yeteneğe sahip değil demektir. Sahipse de dillendirdiği için azalma ya da yanıltılma bekleyebilir.

Ara ara esen rüzgara sahiplik yapmak istenildiğinde yanılgıya düşen en önemli örnek bana göre Hz. Muhammed SAV tir.
O bile "bana bu akşam vahiy gelir yarın sorduğunuz şeyi söylerim" dediği için 2 hafta men edilmiştir.

Psişik yetenekler zaten bir tarafa , kişi iyi olduğu herhangi bir fiziksel alanda bile iyi olduğunu iddia ederse performans kayıpları ve istenmeyen engelleyici faktörleri üstüne çeker. Bu garip bir kanundur.

Yani itibar etmeyiniz. Kendisini iyi pazarlayanın illa hakkını verecekseniz, herşeya rağmen iyi edebiyat yapabiliyor olduğunun hakkını veriniz derim :П

ozge.

Kayıtlı Üye
lucid ve yazık şimdi bu kaza yapar dediğim her zaman kaza oluyor garip şekilde :d his ediyorum kaza durumunu, ve yakın birinin ölümünü hissediyorum o gün içinde çok rahatsız oluyorum

ceyda

Kayıtlı Üye
Özge ben kenan gördümde öbürgün gerçek oluyor