Herkes psişik yeteneğini belirtsin .

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Bir başkasının zihnine tek bir dokunuşumla müdahale edebiliyorum. Bunun antik çağlarda (ilk düzende) ki adı itirafçılık olarak belirtilmektedir. Birisinin zihninde yer alan düşüncelere müdahale edebilirim eğer çok gerekliyse kişinin ruhunu mühürleyebilirim. Modern parapsikoloji de bu yeteneğime ne isim verilir bilmiyorum.

D

DAİMON

Merhaba,
Bir başkasının zihnine tek bir dokunuşumla müdahale edebiliyorum. Bunun antik çağlarda (ilk düzende) ki adı itirafçılık olarak belirtilmektedir. Birisinin zihninde yer alan düşüncelere müdahale edebilirim eğer çok gerekliyse kişinin ruhunu mühürleyebilirim. Modern parapsikoloji de bu yeteneğime ne isim verilir bilmiyorum.

Mühürlemek nasıl oluyor?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Her ruh anne karnına spatyom katından üflenir. Mühürlemek; tanrı ile ruh arasında bağ tamamen kopar. Kişi iradesini kaybeder ve mühürleyen kişiye bağlı hale gelir. Şu ana kadar bunu hiç yapmadım. Ama araştırmalarıma göre bu şekilde.

Bilginize..

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Daha geni
Merhaba,

Her ruh anne karnına spatyom katından üflenir. Mühürlemek; tanrı ile ruh arasında bağ tamamen kopar. Kişi iradesini kaybeder ve mühürleyen kişiye bağlı hale gelir. Şu ana kadar bunu hiç yapmadım. Ama araştırmalarıma göre bu şekilde.

Bilginize..
Daha geniş bilgi vermeniz mümkün mü? Ya da bir kaynak var mı,bilgi alabilecegim.? Bu konu ilginç geldi. Kişi bu durumda tamamen kukla gibi mi oluyor bir parça cüzi iradesi kalıyor mu? Yanlış ellerde çok tehlikeli bir durum ve bence etik değil. Kişisel alana müdahale benim kabul edebilecegim bir şey değil ama belki kollektife yönelik iyi bir alana bu yeti kanalize edilebilir. Yazacaklarınızı merakla bekliyorum sayın @OgrtmenLexor91 , teşekkürler.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Daha geni
Daha geniş bilgi vermeniz mümkün mü? Ya da bir kaynak var mı,bilgi alabilecegim.? Bu konu ilginç geldi. Kişi bu durumda tamamen kukla gibi mi oluyor bir parça cüzi iradesi kalıyor mu? Yanlış ellerde çok tehlikeli bir durum ve bence etik değil. Kişisel alana müdahale benim kabul edebilecegim bir şey değil ama belki kollektife yönelik iyi bir alana bu yeti kanalize edilebilir. Yazacaklarınızı merakla bekliyorum sayın @OgrtmenLexor91 , teşekkürler.

Merhaba,
Bu yeteneğimle ilgili detayları özelden paylaşmam daha doğru olur.

Saygılarımla..

Jisuxella

Kayıtlı Üye
Durugörü ve duruişitme ve medyumluk.
Lucid astral ama kullanmiyorum bu ikisi hoşuma gitmiyor.
Lunarkinezi ile 12 yaşında tanıştım. Ve hala devam ediyorum.
Zaten farklı ekoller uygulayan bir ailenin içine doğdum ve bir babaanne tarafından uygulamaları öğrendim ve kendimi geliştirdim . Meditasyonu bebekken yapıyordum ...

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Elektronik aletleri bozmak,deprem gibi seyler yapabiliyorum ama korktugum icin yapmiyorum.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Ben elektronik aletleri bozabiliyorum,deprem yapabiliyorum ama yapmam çok tehlikeli

dhardhar

Kayıtlı Üye
Benim de bir yeteneğim yok bildiğim. Varsa da ya ben keşfedemedim ya daha o olgunluğa erişmedim ya da nasıl keşfedilir hiç bir fikrim yok. Umarım bunlardan biridir. Onun dışında natal haritama göre psişik yeteneğim olması gerekiyor kanallar açık olmalı ama.. aması var işte :)

dhardhar

Kayıtlı Üye
Hissedebilmek...
Cinnete gelince sağ elimle elimin içine alabiliyorum!?

??
"yıkılmış birçok medeniyetin kalıntıları arasında dolaştım. onlara ait yazıtlar buldum ve bu yıkılmış medeniyetlerin, bu kitapta yazanları bildikleri için yok olduklarını öğrendim."

kullanıcı adından biraz araştırma yaptım. Al azif kitabına vakıf mısın? Oradan alıntı.

D

DAİMON

Bu tür bilgiler gizlidir uluorta paylaşılmaz yoksa puff olur.

Tam anlamıyla ifşa olmuş denemez çünkü kimlikler gizli. Sadece bu tarz yeteneklere sahip insanların varlıgından haberdar oluyoruz. Ben şahsen burada duydugum yeteneklerin var olduguna imkan bile veremezdim. Şu an genel kültür sahibi oluyoruz, öyle düşünebilirsiniz aslında.