hazırlanacak bilinç altı ses dosyaları

gümüş

Kayıtlı Üye
Güzel ahlak için, telkin olabilir mi özelikle küfür etmemek için ben çok küfür ederim,insanlarla kolay anlaşamadığım için,bırakmayı denedim ama gene beni zıvanadan çıkarıyorlar:D

Bu sorun ile ilgili kendinize başkasına yazarmış gibi bir uyarı mesajı yazın ve o uyarıyı da mesela imzanız, mesela her gün baktığınız defter ya da ekran neyse oraya ekleyin, her gördüğünüzde kendinize telkinde bulunmuş ve gerekliyse kendinize ara ara dur demiş olursunuz.

Ayrıca zıvanadan çıkıyorum dediğiniz her nokta aslında zayıflığınızdır, zayıflığınızı tespit edip buradaki mp 3 'ü dinlediğim kadarıyla o zayıflıklarınızı gömmeyi ve zayıflıklarınızı güçlü yanlarınız haline getirmeyi deneyebilirsiniz sanıyorum.Ama bu varsayımla ilgili esas değerlendirme dosya sahibinin tabii. Ben çömezim :)

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
Çok faydalı çalışma. Acaba kendisiyle barışık olmak, huzurla güvenle inançla Hak yolunda daim olmak olabilir mi? Benim bunlara çok ihtiyacım var.
Saygılarımla

nur_tanesi

Kayıtlı Üye
Sağlıklı şişmanlama :) new age ya da kemansız bir klasik müzik üzerine olabilir mi?

kipooo

Banlı Kullanıcı
Bilinç altıma ne yüklendiğini nereden bileceğim ?

furkan40

Banlı Kullanıcı
Eğer bunu gerçekleştirebilirseniz ne mutlu size. Yardım edebileceğimiz bir şey olursa burdayız kolay gelsin. :)

dgnrkn.1994

Banlı Kullanıcı
Geç ergenlik ve ergenliği mutlu geçirmek adına bir dosya hazırlarsanız memnun olurum. Nasıl Uyguluyacağımı da bana Ö.M İle atar mısınız?

semih_tigin

Kayıtlı Üye
baktım ama ses dosyalarının hiçbirini göremedim iptal mi oldu acaba bu uygulama?

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
baktım ama ses dosyalarının hiçbirini göremedim iptal mi oldu acaba bu uygulama?
Sayın urum beyefendi bu aralar çok yoğundur herhalde. O yüzden biraz uzun sürebilir sigara için 10 sayfalık bir çalışmadan bahsetmiş ilk mesajlarda ki bu iş kolay olmayacağınının kanıtıdır. Biraz daha bekleyelim derim.

gekommthier

Kayıtlı Üye
İslam satyrov-syumbike, bu müzikle telkin hazırlarsanız çok memnun olurum. gerçekten hoş bir müzik.

mercanada

Banlı Kullanıcı
İş
.
Merhabalar,

Forumda bu sayfayı daha önce hiç farketmemiştim,yada kaçırmışım.
Eğer hala taleplerimiz değerlendirilebiiyorsa ,paranoya yada insanlara karşı aşırı güvensizliğe iyi gelebilecek bir telkin isterdim.
Teoride neler neler okusamda ,pratikte bazı şeyler hep aynı .Belki ,telkin faydalı olabilir.

selamlar,

anatoliaaa

Kayıtlı Üye
zayıflamayı da dahil ederseniz sevinirim. teşekkürler, iyi çalışmalar...

tahacan

Kayıtlı Üye
Abilerim ablalarım linkler toplu olarak nerede acaba?

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Abilerim ablalarım linkler toplu olarak nerede acaba?

Kardeş bilader abi vs değil Sayın/Sevgili ifadelerinin kullanılması Gmpp kuralıdır. Hitaplarda bu kurala uyulması gerekmektedir!

Talep ettiğiniz link hangisidir?

Lord_of_Hackland

Kayıtlı Üye
İş
sinirlendirmek
Bilincaltini bazi reklam ve filmlerin vere bileceyi zararlardan korunmasi icin...ne oldugunu bilmediyimiz bir seye baktigimizda aklimizi delip gece dusunceler ve imajinasyonlar...bunlardan korunmak icin...