Hayalinizdeki ''Siz''i Tanıyın

devils_night

Kayıtlı Üye
Mükemmel bişiye benziyo her şekilde deniyecem hatta bi kağıda önce neler yapmak istediğimi ne olmak istediğimi yazcam ki sabit bi kişiilik belki gerçekten oluşturum mütevazi davranmalıyım hayatın en güzel dallarıyla denemeliyi. Ki işte aslında istediğim kişi olıyım gerçekten fevkaladenin fevkinde bi yazı olmuş :)

nikotin-34

Kayıtlı Üye
çok etkili olduğuna inanıyorum bu meditasyonun, denedim ve etkisi gerçekten var.

cankus

Kayıtlı Üye
"Eğer arzu ettiğiniz şeyler ile aynı seviyede titreşirseniz, size gelmeleri çok çabuk olacaktır.
Yani, sahip olmak istediğiniz şeyi elde etmişçesine, Evren’e bir titreşim göndermelisiniz.
Arzularınızdan özgürleşmenin sırrı buradadır.
İşte bunun içindir ki, bazen arzu tüm ızdırabın nedenidir denmektedir."

çakra çalışmalarında son aşamaya gelindiğinde de çakraları dengelemek adına bu tarz imajınasyon çalışmaları yapılmaktadır. sadece çakra çalışmalarında değil tabiki... bir şeye inandığınızda ve olmuş gibi hayal ettiğinizde; o şey farklı bir boyutta hayata geçmiş demektir. ve size yaklaşması an meselesidir. sadece hayal edin, imgeleyin ve zihninizde canlandırın. bir süre sonra onlar sizin gerçekliğiiniz olacaktır..

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
forumda biraz araştırdım ancak doyurucu bir cevap bulamadım. sizin yazdığınız gibi hayal kuramıyorum. odadaki ayrıntılari zorla kendim oluşturmaya çalışıyorum ancak bunu da başaramıyorum. ne renk ne de bir eşya geliyor gözümün önüne. bu konuda ne yapmak gerekiyor.

fransula

Kayıtlı Üye
forumda biraz araştırdım ancak doyurucu bir cevap bulamadım. sizin yazdığınız gibi hayal kuramıyorum. odadaki ayrıntılari zorla kendim oluşturmaya çalışıyorum ancak bunu da başaramıyorum. ne renk ne de bir eşya geliyor gözümün önüne. bu konuda ne yapmak gerekiyor.

Daha iyi konsantre olmalısınız, pes etmeyin deneyin tekrar tekrar. Her denemenizde farkı ve ilerlediğinizi hissedeceksiniz. Meditasyona yoğunlaşmalısınız, etrafınızdaki seslerden uzaklaşın,kafanızı boşaltın tamamen, sessiz ve huzurlu bir ortam ayarlayın kendinize.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Canlandırma kısmı ilk başlarda biraz daha zor geliyor olabilir ama düzenli bir süre devam ettiğinizde hayalinizdeki imgesel objeler tanıdık gelmeye başlayacak ve meditasyonun en başında daha rahat giriş yapacaksınız.

Gelişme kısmına istediğiniz duyguları, düşünceleri, kendimizdeki fiziksel özellikleri günden güne olumlu yonde çoğaltarak devam edebiliriz. Bu şekilde motivasyon kısmında daha sağlam bir temel oluşturmuş olacaksınız.

Yorumlar geneliyle olumlu gözüküyor. Sadece bir kez yapmanızin bile size ciddi anlamda yarar sağlayacağına inanıyorum. :)

alamut

Kayıtlı Üye
okurken bile heyecan verdi uygularken nasıl olacağını merak ediyorum teşekkürler paylaştığınız için