Hangi Psişik Güce Yeteneğimiz Var ?

Wızard

Kayıtlı Üye
Merhaba sevgili dostlar

Biliyorsunuz ki insanlar belli başlı konulardaki yeteneklerini belirlemek için fiziksel veya fiziksel olmayan testler yaparlar.
Çok geniş kapsamlı bir olay olduğu için soruyorum.
mesela bir çocuk sayısala mı sözele mi yatkın diye belirli testlerden geçerler.
veya koşuya mı yatkın yoksa gülle atmaya mı vs vs gibi yetenekleri öğrenmek için insanlar bir dizi testten geçerler.

Peki biz hangi psişik alanda yeteneğimiz olduğunu hangi testle veya yöntemle bulabiliriz ?

Böyle bir test yoksa teker teker denemek mi gerekiyor ?

Birçok şeyi belirleyen süzen ve yeteneğin diyen birçok unsur var da psişik yeteneği belirleyen bir unsur yok mu bunu merak ediyorum.

Neden böyle bir soru soruyorum, çünkü yıllar boyunca mimarlık yapan biri tıp fakültesine gidip çok başarılı olabiliyor sanki bünyesi ve aklı tıp için varmış gibi veya bir yüzücü yıllar boyu yüzüyor ama sonra farklı bir alana giriyor ve derece yapıyor sanki bütün benliği o alanı istermiş gibi.

işte tam da bu yüzden bunu soruyorum öneğin Astrolojide iyi olsam bile belki Şifa konusunda çok daha iyi olabilirim belki ona yatkınım vs vs

Ü

Üye silindi 55028

Benim bildiğim kadarıyla bir kişide pyro kinesis ve telekinezi aynı anda olmaz.Bunlar bir arada bulunmaz.Bu kural dışında kişide diğer bütün yetenekler olabilir.Telekinezi ve diğerleri vardır ama pyro kinesis yoktur.

Efset

Kayıtlı Üye
Bu sorunuzun cevabını bende merakla bekliyorum .