hamile bayanların rüyalarında yediği mevsimsiz meyve sebzeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

taroh

Kayıtlı Üye
Aklıma takıldı ve sabaha karşı gördüğüm rüyada bir piknik masasına oturmuşum erik ağacının altında canım çekiyor başlıyorum ağaçtan erik koparıp yemeğe. Dışı yeşil içi kırmızı erikleri. Şimdi ben hamileyim ve erik mevsiminde değiliz. İlla kötüye mi yormalıyım bu rüyayı. Pek erik aşermedim fakat bilinçaltımda da kalamaz mı?

taroh

Kayıtlı Üye
inşallah bir cevap bekliyorum...

Ü

Üye silindi 58480

Merhaba,

Erik doğacak çocuğunuza işaret ediyor, birleştirelim parçaları beraber;
Hamilelik döneminizin sıkıntılı olabileceğini fakat doğumunuzu son derece sağlıklı bir şekilde yapacağını söyleyebiliriz. Erken doğuma da işaretler var.
Rüyanız size olası hamilelik sorunlarına karşı direyetli durabileceğinizi söylüyor

taroh

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Erik doğacak çocuğunuza işaret ediyor, birleştirelim parçaları beraber;
Hamilelik döneminizin sıkıntılı olabileceğini fakat doğumunuzu son derece sağlıklı bir şekilde yapacağını söyleyebiliriz. Erken doğuma da işaretler var.
Rüyanız size olası hamilelik sorunlarına karşı direyetli durabileceğinizi söylüyor
teşekkür ederim yorumunuz için başlardan evet tehlikeli idi ve bulunduğum yerde merak ettim dur bi gideyim şuyum mu var bir arayıp sorayım diyebileceğim doktor yok.birde cinsiyet için merak ediyorum. onun için 2 hafta beklemem lazım.insan haliyle içerde neler dönüyor bilemiyor.zaten çok normal olsa tüp bebek değil normal yolla olurdu.

Ü

Üye silindi 58480

merhaba

cinsiyetini merak ediyorsaniz bir osmanli gelenegi tuyosu verebilirim

esinizin kiz kardesi ya da kiz kardesleri varsa sizin de kiz kardesiniz ya da kardesleriniz varsa bebeginizin kiz olma ihtimali genetik agirliktan dolayi yuksektir
ayni sekilde erkek agirlikli iki aile evliligi olusmussa erkek olma ihtimali yuksektir. elbette ki sart degildir yaniltmak ya da beklenti olusturmak gibi olmasin tabi
ailelerin icinde kiz erkek dagilimi esit gibiyse e biraz daha fazla merak edin siz de : )))

taroh

Kayıtlı Üye
merhaba

cinsiyetini merak ediyorsaniz bir osmanli gelenegi tuyosu verebilirim

esinizin kiz kardesi ya da kiz kardesleri varsa sizin de kiz kardesiniz ya da kardesleriniz varsa bebeginizin kiz olma ihtimali genetik agirliktan dolayi yuksektir
ayni sekilde erkek agirlikli iki aile evliligi olusmussa erkek olma ihtimali yuksektir. elbette ki sart degildir yaniltmak ya da beklenti olusturmak gibi olmasin tabi
ailelerin icinde kiz erkek dagilimi esit gibiyse e biraz daha fazla merak edin siz de : )))
erkek kardesm var eşımde de bır erkek kardeş var.banada erkek gıbı gelyor fakat tatlıyı pek sevmıyorum

Ü

Üye silindi 58480

O hade erkek olma ihtimali yuksek
kiz olma ihtimali biraz daha az
ama kiz olursa da erkeklerle daha iyi anlasma olasiligi daha yuksek

bunlar hep istatistiksel : ))

taroh

Kayıtlı Üye
O hade erkek olma ihtimali yuksek
kiz olma ihtimali biraz daha az
ama kiz olursa da erkeklerle daha iyi anlasma olasiligi daha yuksek

bunlar hep istatistiksel : ))
çok ılgınçtır bende erkekler ıle daha ıyı anlaşırım erkek kardeşım,babam ıstısna. kadın doğumcu olsun dığer branşlarda da erkek doktorları tercıh ederım.bayanlardan da annem ve bır kaç arkadaşımla anlaşırım.genel kadın topluluğu ıle çok geçınemem.uzak dururum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...