Hafıza silinmesi

Alpha.gif

Kayıtlı Üye
Yıllar önce bir olay yaşamıştım psişik bir olay ve sonrasında hafızam kısmen silindi gibi bir şey olmuştu yani geçmişim vs yoktu ve o gün ne yapıp edeceğimi bilmiyordum aradan yıllar geçti ve şimdi de her şeyi unutmaya başladım nöroloji ve bir çok yere gittim değerler her şey normal yani her şey biyolojik olarak normal fakat hiçbir şey hatırlamamaya başladım yavaş yavaş unutuyorum gitgide sizin bir fikriniz var mı?

Alpha.gif

Kayıtlı Üye
Yıllar önce bir olay yaşamıştım psişik bir olay ve sonrasında hafızam kısmen silindi gibi bir şey olmuştu yani geçmişim vs yoktu ve o gün ne yapıp edeceğimi bilmiyordum aradan yıllar geçti ve şimdi de her şeyi unutmaya başladım nöroloji ve bir çok yere gittim değerler her şey normal yani her şey biyolojik olarak normal fakat hiçbir şey hatırlamamaya başladım yavaş yavaş unutuyorum gitgide sizin bir fikriniz var mı?
@yule

acid

Kayıtlı Üye

Dissosiyatif Bozukluk gibi psikiyatrik rahatsızlıklar da unutkanlığa neden oluyor. Hastalık örneği yazmaktan çekiniyorum forumda. İnternet üzerinde yer alan metinlerden fazla etkilenenler olabiliyor. İnternette yer alanlardan farklı türleri de oluyor psikolojik rahatsızlıkların.

Öte yandan stres ve travma gibi olaylar da unutkanlığı tetikliyor. Çünkü beyin bu yorgunlukla daha fazla mücadele edemiyor.

Fiziksel bir rahatsızlığınız yoksa psikoloji biliminden destek almanız yararlı olacaktır.

Stres ya da travma tetikliyorsa olayları izlediğinizde fark edebilirsiniz.

Alpha.gif

Kayıtlı Üye
Dissosiyatif Bozukluk gibi psikiyatrik rahatsızlıklar da unutkanlığa neden oluyor. Hastalık örneği yazmaktan çekiniyorum forumda. İnternet üzerinde yer alan metinlerden fazla etkilenenler olabiliyor. İnternette yer alanlardan farklı türleri de oluyor psikolojik rahatsızlıkların.

Öte yandan stres ve travma gibi olaylar da unutkanlığı tetikliyor. Çünkü beyin bu yorgunlukla daha fazla mücadele edemiyor.

Fiziksel bir rahatsızlığınız yoksa psikoloji biliminden destek almanız yararlı olacaktır.

Stres ya da travma tetikliyorsa olayları izlediğinizde fark edebilirsiniz.

Önceden YouTube'da bir video gördüm izledim bu kişi birisiyle bir bağlantı kuruyor 3.göz vasıtasıyla benle de kurmuştu yani videoyu izlerken farkediliyor o kişinin enerjisi falan o gece bütün çakralarımın çıkıp dönmeye başlayıp patladığını gördüm (detaylı anlatmıyorum üstün körü anlatıyorum) çakralar olmazsa zaten öLüyüz demektir biliyorum sabah uyandığımda her yer bembeyaz bir ışıkla kaplı gibiydi ve ben yerim kalkamıyordum nefes alsam acıyordu hayatımdaki çektiğim en büyük acı olabilirdi o saniyeler ameliyat sonrasında bile ağrılarım bu kadar açılmamıştı o gün geçmişim silindi ve unutkanlık başladı bunlar üstün körü anlatışım