Haberci

delidoluyum85

Kayıtlı Üye
Bir akrabam var cocuk istiyor olmuyor. Bunlar umreye gitti, bende o sira hamileyim kandil gecesinin sabahi bir ruya gordum. Ben bu ruyayi gordugumde gercekte onlar kabede tavaftalar .ruyamda da ayni sekil tavaftalar guluyorlar mutlular birden bir ses gokten gur bir ses üc defa söyle onlara kuranlari yakmasinlar diye bagirdi.sonra dediki eğer kuranlari yakarsalar onlara cok buyuk ceza verecegim.Soyle onlara yakmazlarsa bir kiz cocugu hediye edecegim. Sonra döndüler bir ay sonra esi hamile kaldi üçüz ve ikisi öldü.Sonrasinda bir bebek kaldi cinsiyeti kiz ve oda 6 aydan sonra öldü. Kendi mi kötü hissediyorum bu bir tesadüf olabilir mi? Ruyadaki ikaz neydi kuranlari yakmasinlar nedemek arkadaslar ? Aydinlatir misiniz

Ü

Üye silindi 62166

Hayır olsun inşallah bazen rüya diye gördüğümüz düş gerçekte olabiliyor.. İnsan rüyasında bazen ikaz alabiliyor..

delidoluyum85

Kayıtlı Üye
Hayır olsun inşallah bazen rüya diye gördüğümüz düş gerçekte olabiliyor.. İnsan rüyasında bazen ikaz alabiliyor..
Onlarin ikazi bana mi gosterilmis oldu simdi.ben ne diyeyim kuran yakmayin mi diyeyim .soyle ona derken ben muhatap alindim :( ne sinir bozucu bir durum.Yanlis anlayabilirler soylemeyince yuk ve mesuliyet benim mi ? Oluyor

Ü

Üye silindi 62166

Bazen rüyalarımızda geleceği görürüz ama bize rüya gibi gelir.. Hiç hayatında hata falan yaptın mı? Ruhaniler rüyanda seni uyarmış olabilir..

delidoluyum85

Kayıtlı Üye
Bazen rüyalarımızda geleceği görürüz ama bize rüya gibi gelir.. Hiç hayatında hata falan yaptın mı? Ruhaniler rüyanda seni uyarmış olabilir..
Ama burda cezalandirilan onlar oldu onlar icin diyor kuranlari yakmasinlar diye ve gercekte ölen cocuklarda onlarin benmle bir ilgisi yok ki sadece onlarin bu akibetinin bana gosterilmesi beni huzursz etti.yani bana ses diyor ki onlara soyle kuranlari yakmasinlar cezalandiricam yakmazlarsa kiz cocugu hediye edicem ve sonrasi 1 ay gecti esi hamile ucuz bebek ikisi oldu. Ucuncusude 6 aylikken oldu ve kizdi bnm burda anlam veremedigim uyarilan onlar ama bna soylenip iletilmek isteniyor .kuranlari yakmasinlar dendi. Kuranlari yakmak ne demek yani bu aile yanlis bir yoldami bnm onlari uyarmam mi gerekiyor kuran yakmayin diye

delidoluyum85

Kayıtlı Üye
Hata derken anlayamadim acar misiniz? ben hic kuran buyu otarz islerden anlamam.yapmadim yapmamda benim suphem onlar mi yapiyor oyuzden mi bu ceza geldi baslarina dedigi gibi hediye ettigi bebegi cekip aldi yaratici.Olay bana mi malum olmus oldu ? Kuranlari yakmasinlarin manasi bu mu acaba ben sasirdim kaldim acikcasi ben simdi mesul sayiliyor muyum ?soyle onlara dedigi ivin o ses.

Ü

Üye silindi 62166

Öncelikle kardeşim başın sağolsun Sen Allaha dua et demekki takdiri ilahi böyle bende rüyalarımda çoğu kez yükseklerde olduğumu görürüm ama seninkisi uyarıcı rüya işin garip yanı hiçbir hatan yokken neden gördün? En iyisini Allah bilir diyelim hayırlı geceler

delidoluyum85

Kayıtlı Üye
Öncelikle kardeşim başın sağolsun Sen Allaha dua et demekki takdiri ilahi böyle bende rüyalarımda çoğu kez yükseklerde olduğumu görürüm ama seninkisi uyarıcı rüya işin garip yanı hiçbir hatan yokken neden gördün? En iyisini Allah bilir diyelim hayırlı geceler
Sagolasin oncelikle cevapladigin icin tesekkur ederim. Bu agir tabloyu bizim yakindan akrabamiz yasadi ruyasinida ben gördüm.bir ay üstune yasadilar bunu ve benden onlari ikaz etmem istendi yoksa cezalandirilcaklari soylendi tabiki cok net ikaz edemedim nasil diyeyim zan altinda siz buyumu yaptiniz kuran mi yaktiniz :( diyemedim ve ustune daha dogmadan anne karninda bebekleri öldü.Allah dogrusu neyse bilendir.Bende o donem hamileydim cok sukur saglikla bebegim dogdu.Benden dua isterlerdi sen hamilesin duan olur bizede dua et derlerdi.Bende insallh cocuklari olsun diye ettim.Belkide oyuzden bana gorundu akibetleri :( insalhh bir hata yapmamislardir.insallh kuran yakmak buyu vesair bir seyler yapilmamistir.Herkes kendinden mesul dilerim seytani islere bulasmamislardir. Ben kuran yakmayi buyuye yordum icimden sonra da gunah alma dedim kendime .Dolayisiyla sorup fikir alayim yanlis mi ? Yorumluyom acaba dedim.Her sey nasip kismet dilerim saglikli baska cocuklari olur dilerim hatalari var ise donsunler.iyi aksamlar sevgiyle kalin

Berliner

Kayıtlı Üye
Rüyanızı o kişilere söyleyin. başkası için sizi haberci kılabilirler bu olağan bir durum. Böyle böyle rüya gördüm şöyle hissettim felan mutlaka söyleyin. Rüyanızda Kur-an yırtmaları gerçek manada yırttıkları manasına gelmeyebilir. ama bakalım o kişiler bundan ne anlayacak orası daha önemli bir nokta. kendilerine bir ikaz alabileceklermi alamayacaklarmı ancak söyledikten sonra anlayabilirsiniz.

delidoluyum85

Kayıtlı Üye
Rüyanızı o kişilere söyleyin. başkası için sizi haberci kılabilirler bu olağan bir durum. Böyle böyle rüya gördüm şöyle hissettim felan mutlaka söyleyin. Rüyanızda Kur-an yırtmaları gerçek manada yırttıkları manasına gelmeyebilir. ama bakalım o kişiler bundan ne anlayacak orası daha önemli bir nokta. kendilerine bir ikaz alabileceklermi alamayacaklarmı ancak söyledikten sonra anlayabilirsiniz.
Ruyamda kuran yirtmadilar.gercekte kabede tavaftaydilar umrede bir gun oncesi kandildi kandil gecesinin sabahi onlari kabede tavafta gordum oralarda yuruyolar bende ordayim kndi bedenimi gormedim sadece onlari izliyorum film gibi.bir anda orada onlar yururken gök sanki ayrildi gökten bir ses söyle onlara kuranlari yakmasinlar !3 kez soylendi bna bu sekil gerisini biliyorsunuz. Üzerine bu olaylar ceyaran edince şunu düşündüm kuran yakmak nedemek acaba niye bu sekil ikaz ediliyorlar neden bukadar agir cezalandirildidar .dediginiz gibi soylemeliyim mesuliyet üzerimden kalkmali artik neye yorarlar ise kendileri bilirler. Tesekkur ederim