Gurursuzmuyum

gökay1

Kayıtlı Üye
İkili ilişkilerde kadınlar genelde sahip olunması gereken, erkeğe zevk ve haz vermesi gereken bir varlık olarak görülüyor bence. Geçen gün okuduğum bir yazıda biz sevdigimiz kisiyi kendi özellikleriyle değil bize verdiği şeyler için seviyoruz diyordu.Sevdiğimiz şey aslında kendi egomuz. Ayrılık yasanınca da bize verdiği haz ve mutluluktan mahrum kaldığımız için yoksunluk hissi yasiyoruz. Yani sizin asmanız gereken durum kişinin size hissettirdiği yoksunluk hissi. Umarım sorunlarinizin üstesinden gelirsiniz. Tanrı' nın ışığı yolunuzu aydinlatsin ve rehberiniz olsun.

Creative34

Kayıtlı Üye
Bu kadar kadim bilgilerle madem donatılmışsınız bu konu başlıgı açmanız bile yanlış..

Konu içeriği büyüye çekildiği için yazma gereği duydum yukarıdaki beyanım gerçeği yansıtmıyor..

Büyü çalışması ile yaptığınız uygulama arasında dağlar kadar fark var lütfen ilk önce bunu idrak ediniz..

Ha şunu da vurgulamak lazım büyü yaparsınız izin verilmezse o büyünün etkisi Gine geçersiz kılınır ama yakınındaki birisine yapılan büyü etken olasılığı çok yüksektir.. bağlanma büyüleri yapan bir insanla konuşunuz.. elbette şahsım olarak tavsiye etmiyorum ama etken alanlarına vurgu çekmek istedim.. büyü yapılan kanalda sadece siz ve muhatap olacağınız kişi olmadığı için kolay kolay kopulma olmaz !
İitadeye ne kadar karşı koyabilirsiinki ben doğal yollarla halletmeye çalıştım

dhardhar

Kayıtlı Üye
Hakkınızda hayırlısı olsun Creative34 hanım. hayatın akışına bırakın kendinizi.

Creative34

Kayıtlı Üye
Evet 2 kişi bahsettiğim Cinler.
Ben varlıklarla uğraşmıyorum cin ruh kanalına kapalıyım başka formlar hayat alanını suistimal eder hatta öyleki insanlar soğuk uzak görünürsün ben bulaşmamayı tercih ederim benimki içsel rehberim var bazen rüyada bazen sesle bana kendini belli eder olmadık bilgi alırım dünya çok garip form ben bu adamı çok sevdim şimdi o neyapsa bir şekil bağlantıdayım psişik kanal oluşturdum beni haksızca terk ettiği kadımla bile gördüm Kadın içim iyi duygular hissetmiyorum ilahi adalet işleyecek o kadınada kalmayacak

Creative34

Kayıtlı Üye
Konuya cevap verdiğiniz için teşekkür ederim genel cevabım hak etmediğim bir acı çekiyorum bu denklemde eksim rakibim olacak eksilen taraf ben olmayacağım kararlıyım sevdiğim adamı düzeltmek için çok çaba verdim cefa ben çekip sefasını o süremez ben acı çekmek istemiyorum

NaBe

Kayıtlı Üye
Konuya cevap verdiğiniz için teşekkür ederim genel cevabım hak etmediğim bir acı çekiyorum bu denklemde eksim rakibim olacak eksilen taraf ben olmayacağım kararlıyım sevdiğim adamı düzeltmek için çok çaba verdim cefa ben çekip sefasını o süremez ben acı çekmek istemiyorum
Allah hidayet etsin sevgili kardeşim..

Nefis ile imtihan arasında sıkıntılar yaşıyorsunuz umarım bir an önce bu sorunu aşarsınız..

Creative34

Kayıtlı Üye
Allah hidayet etsin sevgili kardeşim..

Nefis ile imtihan arasında sıkıntılar yaşıyorsunuz umarım bir an önce bu sorunu aşarsınız..
İnan’ın hiç nefsim Yok o benim üstüme iki insan yaptı geleceğimiz varken mahvetti ben onun için ağlarken o benim üstüme iki kişi yaptı ihtiraslı çapkın hırslı üzülüyorum ben kalbimle seviyorum nefsimle değil