Gurursuzmuyum

Creative34

Kayıtlı Üye
Tam bir yıl peşinden koştum yeniden sevgili olalım diye çok haksız terk etti saçma sapan ithamlar bulundu çok incitti geri döndü kısa bir macerası için yine terk etti büyü kısa vadede faydalı ama gözü dışarda olana fayda etmiyor bugün son çabamı verdim ben bu durumu kabul edip nasıl yaşayacağım bilmiyorum.

Hexe

Kayıtlı Üye
Sizi böylesine üzen birisi sizin için hayırlı değildir, çok daha iyilerine layık biri olduğunuzu düşünüyorum. Kendinizi böyle yıpratmayın, sakinleşin, dışarı çıkın, kendi hayatınıza bakın, iyileşeceksiniz ve çok daha iyilerini bulacaksınız. İşlem vs genel olarak uğraşmayı bırakın benim önerim, kendinize zarar. Unutmayın siz değerlisiniz, sevgiler^^

Creative34

Kayıtlı Üye
Sizi böylesine üzen birisi sizin için hayırlı değildir, çok daha iyilerine layık biri olduğunuzu düşünüyorum. Kendinizi böyle yıpratmayın, sakinleşin, dışarı çıkın, kendi hayatınıza bakın, iyileşeceksiniz ve çok daha iyilerini bulacaksınız. İşlem vs genel olarak uğraşmayı bırakın benim önerim, kendinize zarar. Unutmayın siz değerlisiniz, sevgiler^^
Çok teşekkür ederim sevgi para etmiyor kapitalizm güç kazandı rakibim çok güçlü

• Beğendim
Tepkiler: dgo
D

DAİMON

Neyseki gitmiş. :) Derin bir nefes alın ve Allah a şükredin. Ortada büyü olmasına ragmen Allah sizi bu kızla daha fazla sınamayacak demek ki zorlamayın, Allah haddi aşanları sevmez.
Yolunuz bahtınız açık olsun. Bence şükürlük bir haliniz var. Baktıgınız yerden pek iç açıcı durmasa da siz şanslısınız.
Yaratan Allah değil mi? Siz menbaına yönelin. ;)

Creative34

Kayıtlı Üye
Neyseki gitmiş. :) Derin bir nefes alın ve Allah a şükredin. Ortada büyü olmasına ragmen Allah sizi bu kızla daha fazla sınamayacak demek ki zorlamayın, Allah haddi aşanları sevmez.
Yolunuz bahtınız açık olsun. Bence şükürlük bir haliniz var. Baktıgınız yerden pek iç açıcı durmasa da siz şanslısınız.
Yaratan Allah değil mi? Siz menbaına yönelin. ;)
Erkek değilim erkek arkadaşıma çok titredim çok seviyorum haksızca terk etti çok çabaladım hırlı durmaz yaptı yapacağını bir yıl boyunca çabaladım insan oğlu çok kötü

nur_nur_nur

Kayıtlı Üye
Yani demek ki erkeklere cok deger vermemek lazimmis. Yoksa cok bas agritirlar :)

D

DAİMON

Kız ise de aynı şey. Gereğinden fazla değer gereksiz bir durumdur.
Katılıyorum.
Bir şey daha söylemek istiyorm. Büyüklerim hep, kız çocugu günahtır, diyorlar. Anne neden öyle söylüyorsun normal bir şey ister gibi iste işte kızlara neden yazık günah olsun gayette işlerini hallediyorlar, kimsenin kızlara acımasına gerek yok diyorum bende.

Ve bazen bana feminist gibi konuşuyorsn derdi arkadaşım gülerdik.

Ben evet bazen kadınların yaptıkları bir çok entrikaya ragmen erkeklerin yumruğunu yere koyup heyt diye bagırıp korkutmasına gelemiyorum ya da dövmesine her neyse işte. Bir çok erkek konuşmuyor, yaptıklarını açıklama geregi bile duymuyor gücüyle kadın üzerinde psikolojik baskı kuruyor. Bu yüzden kadın gerçkten de hep bir sıfır geride başlıyor hayata...
Kadın olarak yaratılmak demek belli imtihanları da yaşamak demek. Erkek olmak güllük gülistanlık asla demiyorm yanlış anlamayın lütfen ama kadın olmanın böyle bir zorlugu olduguna dikkat çekmek istiyorum.

Bu yüzden fikirlerin çatışmasına eyvallah ama güçten yana da asla degilim.

Creative34

Kayıtlı Üye
Katılıyorum.
Bir şey daha söylemek istiyorm. Büyüklerim hep, kız çocugu günahtır, diyorlar. Anne neden öyle söylüyorsun normal bir şey ister gibi iste işte kızlara neden yazık günah olsun gayette işlerini hallediyorlar, kimsenin kızlara acımasına gerek yok diyorum bende.

Ve bazen bana feminist gibi konuşuyorsn derdi arkadaşım gülerdik.

Ben evet bazen kadınların yaptıkları bir çok entrikaya ragmen erkeklerin yumruğunu yere koyup heyt diye bagırıp korkutmasına gelemiyorum ya da dövmesine her neyse işte. Bir çok erkek konuşmuyor, yaptıklarını açıklama geregi bile duymuyor gücüyle kadın üzerinde psikolojik baskı kuruyor. Bu yüzden kadın gerçkten de hep bir sıfır geride başlıyor hayata...
Kadın olarak yaratılmak demek belli imtihanları da yaşamak demek. Erkek olmak güllük gülistanlık asla demiyorm yanlış anlamayın lütfen ama kadın olmanın böyle bir zorlugu olduguna dikkat çekmek istiyorum.

Bu yüzden fikirlerin çatışmasına eyvallah ama güçten yana da asla degilim.
Bizim sorunumuz sevdiğim adam güçsüz olup güçlü Kadına koşması eskiden kadın zengin koca isterdi şimdi tersine döndü erkek zengin Kadın peşinde Yok yere güzel ilişkimizi bitirdi sebep para iş

Ori

Kayıtlı Üye
Çoğu insan ona ızdırap verene kul oluyor. Bu nasıl bir düşünce ben anlayamıyorum ama unutmayın ki bizlerin şeref ve haysiyetleri var. İnsanlara böylesine töleranslar tanınmaz. Birine bir kere şans verilir aynı hatayı yapıyorsa güle güle denir. Size zarar verenin üzerine koşmayın ondan uzaklaşın. Bunu yapmak zor değil, hepimizin böyle anıları var. Siz bir bireysiniz unutmayın. Ayaklarınızın üzerinde tek başına durmak zorundasınız. Eğer duramıyorsanız vay halinize, hele ki bu devirde...

ihtiyar76

Banlı Kullanıcı
Günümüzdeki insan iliskileri malesef ; kadin kabarik cüzdan erkek de beden şeklinde yasaniyor.
Sayin Creative34, ateş düştüğü yeri yakar. Size ne soylesek kafanizdaki sorularin cevabi olamayacak. Teslim ve tevekkül edin. Tüm kalbimle kisa sürede gönül ferahligina ulaşmanızı diliyorum ?

nur_nur_nur

Kayıtlı Üye
Abartmayin konuyuda carpitmayin. Vur deyince öldur gibi oldu sizin bu yazismalar. Kadina siddet taciz, kadin cinayetleri bukadar gundemdeyken ve sıklıkla yasanirken konustugunuz muhabbete bakin.

D

DAİMON

Aynen öyle DAİMON. Kadın hakları adı altında her türlü pisliği ve rezilliği yapıyorlar. Atıyorum bir kız birinden hoşlandı, sonra ona hoşlandığı yüz vermedi diye gidiyor derneğine bu beni taciz etti diyor. Sonrasında tüm kadınlar ellerinde pankart taciz var diye ilgisi alakası olmayan bir kişiyi linç ediyorlar.
Sıla gençoğlu bu işin en net örneğidir. Toplumda kadının beyanı esas. Erkek haklı mı haksız mı hiç fark etmiyor.

Hoca bir gün karısına :
- “Hatun” demiş, “Şu bizim komşu, çarıkçı, Mehmet ağanın adı neydi ?”
- “Kendin söyledin ya, efendi” demiş karısı, “Mehmet ağa.”
- “Canım, dilim sürçtü işte... Ne iş yapar diyecektim.” demiş Hoca.
- “A efendi” demiş karısı, “kendin çarıkçı demedin mi?”
- “Anlasana işte” demiş Hoca, “nerede oturuyor demek istedim.”
- “Efendi, bugün sana ne oluyor?” demiş karısı “Komşu” dedin ya...”
Hoca birden sinirlenmiş.
- “Aman be karı... Seninle de bir türlü konuşulmaz ki!”....

Ü

Üye silindi 55028

Doğru söylüyorsunuz kadınlara bu kadar yüklenmemek lazım.Bazı insanlar kadınları tuzak kurucu olarak görüyorlar.Bu bizim dinimizde yok.Bir dinde de bu konuda kötü düşünenler var.Kadın ademe elmayı yedirdi diye doğururken çok acı çekmesi ve erkeği ona kötü davransa bile o erkeğe bağlılık gösterecek şekilde yaratıldı ve böylelikle cezalandırıldı diyorlar.

D

DAİMON

Kadın ademe elmayı yedirdi diye doğururken çok acı çekmesi ve erkeği ona kötü davransa bile o erkeğe bağlılık gösterecek şekilde yaratıldı ve böylelikle cezalandırıldı diyorlar.
Güzel ve yaratıcı bir bakış açısı... Konu yorumlara çok açık. Bende diyorum ki
İnceldikçe kırılır insan. Allah kadını ince ve narin yaratmış. İp bile inceldiği yerden koparken...

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar konuya uygun yorumlar değilde, cinsiyetçi yaklaşımda bulunarak yorum yaparsanız konu dağılır ve kapanır. Bilginiz olsun. Konuyu dağıtmadan konuya odaklı yorumlar yapın.

Creative34

Kayıtlı Üye
Çok üzülüyorum çok çaba verdim kApı duvar oldu ben böyle ruhsuzluk hayatı hesap üstüne. Kurulu insan görmedim içim acıyor elimden bişey gelmiyor ah ederim oda iflah olmaz