Göz Majisi (Zihin Majisi)

ryuuzaki

Kayıtlı Üye
bunu yaparken sanki gözünüze iğne batmış gibi hisseden oldu mu?

ebuyukaci

Kayıtlı Üye
benim öyle olmadı ama ben teyzemn beni aramasını istemiştim drup drurken, ertesi gnü oldu ama sevdiğim bi arkadaşımın benimle konuşmasnı dilermiştim olmadı (telefonla deil yüz yüze) acaba detaylaramı çok dikkat ettim sanırım öyle..

Angel8

Kayıtlı Üye
merak ettiğim bir şey var yoğunlaşmak ve imgeleme becerilerimi geliştirebileceğim kadar geliştirdim;
Bu majiyi küçük isteklerden ziyade zamanla büyük isteklerimize yönlendirebilir miyiz?

ebuyukaci

Kayıtlı Üye
enerjiniz yüksekse belki olabilir ama çok büyük şeyler isterseniz olma ihtimali düşüktür diyorlar

prepre

Kayıtlı Üye
Urummmmmm......Teşekkürler! İmkansız dediğim birşey oldu. Olduğu andan itibaren 1 saat ağzım kulaklarımda gezdim. Peki daha önce olmamış bir olayın bu yolla yapılması nasıl olacak? Yani mutlaka geçmişte yaşanmış birşey mi olması gerekiyor?

Nighwing

Kayıtlı Üye
2 defa denedim olmadı. Ya bi şeyleri yanlış yaptım ya da yeterince enerji toplayamadım

damned

Kayıtlı Üye
gerçekten işe yaradı:) ama tesadüfmü anlayamadım..farklı bir konuda tekrar denemeliyim

selsel

Kayıtlı Üye
Ben buna benzer bir uygulamayı üniversiteye hazırlanırken yapmıştım. Her akşam uyumadan önce yatağa uzanıp önce tüm kaslarımı kasıp sonra gevsetiyor sonra kendimi oss sınavında hayal ediyordum. Sınavda cok rahat olduğumu, teker teker hepsini cözdüğümü, bilmediğim hiçbir sorunun karşıma cıkmadığını, paniklemeden hepsini zamanında bitirip cıktığımı hayal ediyordum. Sonra üniversitede ilk günümü hayal ediyordum. yeni tanıştığım insanlara varana kadar..
sınavda gerçekten cok rahattım. hiçbir deneme sınavını zamanında bitirememe ragmen öss de erken bile bitirdim. ve hiç bir deneme sınavında almadığım kadar puan aldım. Ve ilk tercihime girdim :) ( Tabi ki calışmıştım da )

Azize

Kayıtlı Üye
Şimdiden, oldu, demek istiyorum.Henüz bugün yaptım, bekliyorum, olacak, oluyor. :)2.gündeyim. Bekliyorum hala.

Salick

Kayıtlı Üye
Deneme maksadiyla hic olmayacak bir sey icin yaptim, inanilmaz birsey bugun gerceklesti. Tesekkurler Urum...

brfndzgl

Kayıtlı Üye
Az once denedim umarim basarili olur ihtiyacim vardi cok tesekkurler

aytanrı

Kayıtlı Üye
İnanılmaz güzel bişey bu.. Hemen deneyeceğim umarım olur :)

Gwendoline

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bende şimdi denedim.. umarım olacak. inanıyorum. yalnız gözlerimi kapatıp denedim hepsi toplam 20-30 belki sn sürmüştüm bilmiyorum.. fakat gözlerimde sürekli bi kıpraşma oldu biraz zorlandım sanki açılmak için zor dayandılar gibi ve bildiğin gözlerim yoruldu.. normal bişey mi bu? ben resmen görmeye çalıştım ama gözüm kapalıyken. canlandırdım nefes alıp vererek..

Gwendoline

Kayıtlı Üye
1 gün geçti olmadı ya.. :/ bi kaç kez denedim hatta.

brfndzgl

Kayıtlı Üye
sonuc alamadım maalesef uygulayıp iyi bir sonuc alan arkadaslar neyi eksik yapmıs olabilirim ?

Gwendoline

Kayıtlı Üye
ne istemiştin? sanırım istekle alakalı bu diye düşünmeye başladım ben..