Görmek.. ONEMLI..!

ekip21

Kayıtlı Üye
Baktığım herseyi gozumu kapattigimda aynisini tv izlermiş gbi goruyorum ( 5,10 saniye ) bu nedir ?

ekip21

Kayıtlı Üye
Sen kahinsin ama gördüklerin, görmen gerekenleri engelliyor. Gördüklerinden kurtulmalısın.

Kont Dracula ;
Biraz konuyu açarmısın ? Ornek veriyim konumu okuyan bilgi sahibi arkadaşlar var ise onlara da orneğim belki teşhis etmekte yardımcı olur , şöyle söyleyeyim odadayım pencereye bakıp gözümü kapattığım da aynı odada sadece odayı ay ışığı aydınlatıyormuş gibi göürüyorum . ( 5,10 saniye ) Bu bir kez değil her istediğim an bu gerçekleşiyor .

Teşekkürler.

Merdut

Kayıtlı Üye
Kont Dracula ;
Biraz konuyu açarmısın ? Ornek veriyim konumu okuyan bilgi sahibi arkadaşlar var ise onlara da orneğim belki teşhis etmekte yardımcı olur , şöyle söyleyeyim odadayım pencereye bakıp gözümü kapattığım da aynı odada sadece odayı ay ışığı aydınlatıyormuş gibi göürüyorum . ( 5,10 saniye ) Bu bir kez değil her istediğim an bu gerçekleşiyor .

Teşekkürler.
Anladığım kadarıyla kör olman gerekiyor diyor.

Ü

Üye silindi 38107

Gayet normal bir durum. Doğaüstü birşey yok açıkçası. İnsan beyni fotoğrafik çalışabiliyor.

ekip21

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarıyla kör olman gerekiyor diyor.

Merdut ;

Bu örneğim sürekli böyle değil renkleniyor da zaten uzun süre baktiğım da ise değisik şeyler cisimler ,yüzler, mekănlar görüyorum anlamadım ben bu işi .

ekip21

Kayıtlı Üye
Gayet normal bir durum. Doğaüstü birşey yok açıkçası. İnsan beyni fotoğrafik çalışabiliyor.

zukachidorikato ;

Benim sıkıntılarım var. 24 saatin her dakikası , saniyesi susmayan bir konuşma musallat yaşıyorum bundan dolayı görüyorum r.Anlamak istediğim bu yaşadığım şey nedir ?

ekip21

Kayıtlı Üye
Çok fazla televizyon izlemekten olmasın ?

Dennise ;

Arkadaşa dediğim gibi . Benim sıkıntılarım var. 24 saatin her dakikası , saniyesi susmayan bir konuşma musallat yaşıyorum bundan dolayı görüyorum .Anlamak istediğim bu yaşadığım şey nedir ?

ekip21

Kayıtlı Üye
Kendin bir şeyleri imaje edebiliyor musun?

Kont Dracula ;

Kendi şahsi düşüncem şudur , musallat olan zaten konuşuyor durmadan örnek veriyim ben kendimi yol kenarinda araba bekliyormuş gibi düşünüp ordayım ben dediğim de o yolda kendimi gerçekte görüyorum .Düşüncemi gercek anlamda gösteren bence bu varlik . Zaten gece gunduz kurtulmaya calisan birisiyim .

ekip21

Kayıtlı Üye
Meselem ben gözumu kapadigim da gorebiliyormuşum yada başka birşeyi düşündüğum de gorebilmem insaarin gece gunduz dua edip onlarla konusabiliyim gorebiliyim diye o kadar caba harcamasi ve benim de bunlari yasayip kurtulmak istemem. tamam da neden ?

Ü

Üye silindi 55028

Kendi gözünden görüyorsan sen yapıyosundur diye düşünüyorum.Senin kendi gözünden halisinasyon gösterme olasılıkları az.Kendi gözünden görmüyorsan büyük ihtimal senden kaynaklanmıyor.Diğer olayları sormamışsın.Eminim bizden çok bilgin var bu konu hakkında.Nedense çoğu yazar yazmıyor.

ekip21

Kayıtlı Üye
Kendi gözünden görüyorsan sen yapıyosundur diye düşünüyorum.Senin kendi gözünden halisinasyon gösterme olasılıkları az.Kendi gözünden görmüyorsan büyük ihtimal senden kaynaklanmıyor.Diğer olayları sormamışsın.Eminim bizden çok bilgin var bu konu hakkında.Nedense çoğu yazar yazmıyor.

era2 ;
Bu konular da bilgim var , yalniz sorum bu konarda hicbirsey bilmiyorum degil, bu yasadigim sey nedir , bunun anlami nedir, bu nedir , bu olaylar, bu yasananlar nedir . Bilen birisinden yorum almak amacim.herkes sadece fikrini soyluyor konu cevabini bilen biri yorumlamadi. Dusunceleri herkes soyledi genel olarak .

ekip21

Kayıtlı Üye
Tunacan ;

Bu yetenek mi bilmiyorum cunku bu olayi yapan bir varlik era2 ye vermis oldugum cevaba bakip yorumlarmisiniz dusuncenizi sizce nedir ?

Moderatör tarafında düzenlendi: