Gördüğüm rüyanın etkisi altına girdim sanırım

Mactans

Kayıtlı Üye
Öncelikle iyi forumlar herkese..

Geçen gün bu zamana kadar hiç rahatsız olmadığım şekilde rahatsız oldum, gördüğüm rüyadan. Rüyamda tırnaklarımın arasında kök salmış yeşillikler vardı. Ispanak gibi tırnağın uç kısmında gözüküyor bundan rahatsız olup temizlemek istiyorum tırnaklarımı fakat bu otumsu şeyleri çektikçe geliyor sanki sonsuz bir döngü gibi ben çektikçe geliyor ve daha da rahatsız ediyor. Anlam verememek bir tarafa pis bir görüntü olması ruya esnasında bile beni ürküttü. Genel olarak kişisel bakımıma özen gösteren biri olarak bu rüyaya anlam veremedim. Gözümün önüne rüyanın o kesiti geldiğinde bile hala rahatsız oluyorum. Rüya başlığı açmak için sanırım 25 konu açmış olmak gerekiyomuș eğer öyleyse vaktinizi aldığım için şimdiden özür diliyorum. Yardım edebilecek arkadaşların görüşlerine saygı duyup cevaplarınızı bekliyorum. Umarım yardım edebilirsiniz..

Mabette ışıkla kalın

radark

Kayıtlı Üye
Herşeyi paranormal olaylara bağlamamakla başla.
Korku duyma, olabildiğince rahat hissetmeye çalış.
Bu gerçekci rüyaları kafaya takdıkça düşündükçe tekrarlanıyor.
En basitinden bende sürekli yaşlı erkeğe benzeyen çirkin bir kadın görürdüm,elini uzatırdı öptürmek için ve elini tam öpecekken tarifi olmayan tuhaf iğrenç bir koku duyardım ve bu koku rüyadan uyandıktan sonra 1-2 hafta bile burnumda kalırdı.
Rüyamda sırtımı tırmalayan varlıklar olurdu aynaya baktığımda izi kalırdı ki o iz hala var,elimde kına gibi lekelerle uyanırdım... Daha nice kimsenin deneyimlemek istemeyeceği şeyler.
Benim sana tek tavsiyem gördüğün rüyayı düşünme,umursama çünkü düşündükçe tekrarlanıyor daha da ilerliyor.
Hocalarla uğraşmak istemedim,benim durumum bi süre bayağı ağırdı.Psikolojik bir rahatsızlık tanısı da konulamadı şikayetlerimin sonucu sadece epilepsi tedavisiyle devam etti,paranormal kısımları ara ara devam etmekte.
Demem o ki inancın her ne ise inancına sığın sahip çık,bu konulara çok kafa yorma.
Basit bir karmaşık bilinçaltı olayı gördüklerin.
Düşünmeden hayata kaldığın yerden devam etmeni temenni ederim.

Mactans

Kayıtlı Üye
Herşeyi paranormal olaylara bağlamamakla başla.
Korku duyma, olabildiğince rahat hissetmeye çalış.
Bu gerçekci rüyaları kafaya takdıkça düşündükçe tekrarlanıyor.
En basitinden bende sürekli yaşlı erkeğe benzeyen çirkin bir kadın görürdüm,elini uzatırdı öptürmek için ve elini tam öpecekken tarifi olmayan tuhaf iğrenç bir koku duyardım ve bu koku rüyadan uyandıktan sonra 1-2 hafta bile burnumda kalırdı.
Rüyamda sırtımı tırmalayan varlıklar olurdu aynaya baktığımda izi kalırdı ki o iz hala var,elimde kına gibi lekelerle uyanırdım... Daha nice kimsenin deneyimlemek istemeyeceği şeyler.
Benim sana tek tavsiyem gördüğün rüyayı düşünme,umursama çünkü düşündükçe tekrarlanıyor daha da ilerliyor.
Hocalarla uğraşmak istemedim,benim durumum bi süre bayağı ağırdı.Psikolojik bir rahatsızlık tanısı da konulamadı şikayetlerimin sonucu sadece epilepsi tedavisiyle devam etti,paranormal kısımları ara ara devam etmekte.
Demem o ki inancın her ne ise inancına sığın sahip çık,bu konulara çok kafa yorma.
Basit bir karmaşık bilinçaltı olayı gördüklerin.
Düşünmeden hayata kaldığın yerden devam etmeni temenni ederim.
Teşekkür ederim bilgi için paranormal olaylara yormadim gördüğüm rüyayı ama yine de birinin görüşünü alıp rahatlatmak iyi geldi sagolun iyi forumlar.