Gördüğüm kötü rüyalar gerçekleşiyor

sibelya

Kayıtlı Üye
13-14 yaşlarımdan beri ara ara gördüğüm kötü rüyalar gerçekleşiyor. Çok sık rüya gören biriyim, çoğunuda hatırlarım. malesef iyi olanlar değil hep kötü olanlar gerçekleşiyor ve en gec bir ay içerisinde. Bunlar sürekli olmuyor tabi ki ama ne zaman rüyamda bağıra çağıra ağladıgımı görsem mutlaka bir iki hafta içerisinde o halde buluyorum kendimi. En son bir ay önce üç gün üst üste rüyamda deli gibi ağladıgımı gördüm.Ama hayatım yolundaydı hanı bu defa gerçekleşeceğini düşünmemiştim ki rüyadan iki hafta sonra malesef kötü bir olay yaşadım ve aynı rüyalarımdaki gibi baya kötü bir şekilde saatlerce ağladım nerdeyse. Bu nedir anlayamıyorum niye görüyorum ve maslesef görmem hicbirşeyi değiştimyor?

sibelya

Kayıtlı Üye
büyük bir tartışma kavga oldu ağladım. mesela kardeşimin düştüğünü görmüştüm küçükken aynı hafta ıcersınde kardeşim ikinci kattan aşağı düştü. Bu tür şeyler diyim

Hidraw

Kayıtlı Üye
Tam olarak kaç senedir görüyosun

Hidraw

Kayıtlı Üye
Rüyaların sana yakın gelecek hakkında Bilgi veriyor olabilir kendine bi rüya defteri oluştur her gördüğün rüyayı uyanur uyanmaz yaz aksatmadan yapmalısın bu şekilde rüyayı yorumlamak daha kolay olur ve konuyu çözmende yardımcı olur