Gördüğüm en garip rüya

ismilazımolmayan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba dün gece bir rüya gördüm çok garip geldi etkisinden hala kurtulamadım ve bilinçaltımın bana ne mesaj vermek istediğini anlayamadım bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Öncelikle üç rüya gördüm üçü de aynı konseptteydi ilkinde bir akıl hastanesindeydim bir odadaydım ve üstümde hasta kıyafeti vardı oda oldukça eski fakat bakımlı sayılabilecek derecede temizdi odanın kapısı hafif aralıktı ve koridorun sonunda yarı çıplak ve zincirlere bağlı birisi benim odama dikenli demir toplar atıyordu ben bunu görünce korunmak için kapımı kapatmaya çalışıyordum fakat kapı kapanmıyordu bir süre sonra oldukça iri yapılı bir hasta bakıcı bu kişiyi zincirlerinden kurtarıp kelepçeleyip götürdü sonra uyandım biraz su içtim tekrar uykuya daldım ikinci rüyada yine aynı odadaydım bu sefer komodinin üstünde yemek tepsisi vardı kendi kendime ben deli değilim benim burada ne işim var buraya nasıl geldim tarzında şeyler söyleyip bi çıkar yol arıyordum daha sonra bu tepsiyi buraya bi görevli getirdi ve yine almaya bir görevli gelecek diye düşünüp görevlilerden yardım ister tarzda bi mesajı tırnaklarımla tepsiye kazıyordum daha sonra tekrar uyanıp tekrar uyudum son rüyada ise evimdeydim annem ve ablam ile birlikte evimde hiç tanımadığım akıl hastası olduğunu düşündüğüm biri vardı ben çok rahatsızdım o kişiden fakat annem ve ablam gayet rahatlardı ben sürekli o kızı göndermeye çalışıyordum fakat gitmiyordu daha sonra akıl hastası olan kız benim yatağıma yatıyordu ve ben de onu seviyormuş gibi yapıp canını yakıyordum daha sonra balkonda anneme bu kızın evden gitmesi gerektiğini söylüyordum annem de nasıl göndericez tarzında konuşuyordu akıl hastanesinde tepsiye yazdığım mesajdan bahsettim anneme git görevlilerden yemek iste o şekilde yine tepsiye mesaj yazıp yollayalım gelip kızı alsınlar diyordum ve balkondan çıkarken kızın bizi dinlediğini ve ilk rüyamda bana dikenli demir top fırlatan kişinin bana baktığı gibi baktığını görüyordum sizce bu rüya neyin nesidir tabiri nedir

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Rüyadan çok anlamam ama devamı olan bir rüya olması gerçeklik payı olduğunu hissettirdi. Ve nedense son rüyanız doğru gibi düşündüm sanki o kişinin sorunlu olduğunu anlamanız sizin için biraz zor olacak gibi geldi bana. Hayatınıza alacağınız insanlara dikkat edin bu ikili ilişkilerse özellikle. Tabi en önemlisi de sizin ne hissettiğiniz bu rüya hakkında çünkü çoğunlukla neyin ne olduğunu biliriz de kabullenemeyiz bazen.

ismilazımolmayan

Kayıtlı Üye
Rüyadan çok anlamam ama devamı olan bir rüya olması gerçeklik payı olduğunu hissettirdi. Ve nedense son rüyanız doğru gibi düşündüm sanki o kişinin sorunlu olduğunu anlamanız sizin için biraz zor olacak gibi geldi bana. Hayatınıza alacağınız insanlara dikkat edin bu ikili ilişkilerse özellikle. Tabi en önemlisi de sizin ne hissettiğiniz bu rüya hakkında çünkü çoğunlukla neyin ne olduğunu biliriz de kabullenemeyiz bazen.
Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim. Rüyada gerçekten çok huzursuzdum aynı ruh hali uyanınca da devam etti ve genellikle rüyadayken eğer rüyam garipse rüyada olduğumu anlarım ama bu rüya öylesine gerçekçiydi ki kendimi iki rüyada da çok çaresiz ve çok huzursuz hissettim ve uyanınca da bu rüyanın alelade bir rüya olmadığını düşündüm

ismilazımolmayan

Kayıtlı Üye
Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim. Rüyada gerçekten çok huzursuzdum aynı ruh hali uyanınca da devam etti ve genellikle rüyadayken eğer rüyam garipse rüyada olduğumu anlarım ama bu rüya öylesine gerçekçiydi ki kendimi iki rüyada da çok çaresiz ve çok huzursuz hissettim ve uyanınca da bu rüyanın alelade bir rüya olmadığını düşündüm
Pardon üç rüyada*