gizlimabet kitabı yapalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Şaman ritüelleri koyalımm.. İstediğiniz ayini yazabilirim size. Koccaman bir kara kitap yapalım. Geleceğe dönük bişey olsun :D Ansiklopedi tarzı bişey olabilir :D

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ben bu konuyu gördüğüm zamandan beri birşeyler yazıp yollamayı düşünüyorum.
Ama isim, soyisim kısımları, kendimi birazcık da olsa deşifre kısımları
beni bundan alı koydu.

Ben zaten bildiklerimi forumda sizlerle paylaşıyorum.
Benim not defterimde burası, birilerine ulaşmak adına yine ulaşıyor.

Kendimi ifşa edicek cesaretim olsa kendi kitabımı yazardım.
Ama insanların karşısına ben buyum diye çıkacak cesaretim yok.

Urum bey; benim foruma yazdığım deneyimlerden, bilgilerden
eğer hoşunuza giden varsa bunu kullanmanıza izin veriyorum.

Cin Fırkasıyla Trans deneyimim gibi konular belki bu kitaba girecek kaar
değerlidir.

Bunları paylaşmak isterseniz, kendi adınızla da olabilir.
Bir makalenin içinde de olabilir. Sadece nickimi yazarak da olabilir.

Beğendiğiniz birşey varsa, kitaba koymaktan çekinmeyin.
Bu sitede kimseyle aramda ayrı gayrı bir durum yok.

Rabiosa

Kayıtlı Üye
Kitap çıkarsa faydam pek dokunmaz ama kesinlikle alırım. Böyle faydam olur :) :)

Nazarlik

Kayıtlı Üye
Gizlimabet kitabini merak edenler kervanina bende katildim, fikir cok guzel. İnsaALLAH bir ilerleme vardir ve en kisa zamanda haberlerini aliriz. Katkisi olan, olmayan ilerleyen zamanlarda olacak olan herkesin emegine ve kalemine sağlık. Şimdiden teşekkürler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Çok fazla yazı gelmiyor, ama ben bir şekilde ayarlıyorum. Bu kışa biter diye tahmin ediyorum.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
çok fazla yazı gelmiyo ama ben bir şekilde ayarlıyorum. bu kışa biter diye tahmin ediyorum
Sayın Urum, isterseniz ben Spitüel konularda yazı yazıp verebilirim ve Dünya dışı varlıklar konusunda. :) Ve son olarak ta Görünmeyen varlıklarda Demonlar hakkında araştırdığım yazıları derleyerek baştan yazarak düzelterek, kendim bir şeyler katarak yazılar yazabilirim. O kitapta benimde bir payımın olmasını çok isterim. :)

canmert196

Kayıtlı Üye
ben yazdim azcik bisey konu yukarda kalmali diye dusunuyorum 1 yildir uyeyim ilk defa gordum konuyu :)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Evet Konu Yukarıda kalmalı bence...Ben eğer Syn.Urum İsterse 2-3 sayfa bile yazayım.Spiritüel konularda ve Dünya dışı konularda bildiklerimi hemen düzgün bir şekilde düzelterek yazarım..Ve Demon ile ilgilide 1-2 sayfa yazayım yeterki urum yaz desin yazarım ve Konu yukarıda kalsın..

canmert196

Kayıtlı Üye
Kitap ciksada alsak. :) Umarim yetişir. Gercekten güzel olur. Parapsikolojinin her alanindan, her seviye bilgi olan bir kitap olacak. :)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Çok fazla yazı gelmiyor, ama ben bir şekilde ayarlıyorum. Bu kışa biter diye tahmin ediyorum.

Sayın Urum, birde buraya baksan. Hala yazı alıyor musun? Eğer alıyorsan, ben de yazabilir miyim? Dediğim konularda(Dünya dışı varlıklar,Spiritüelizm,Demonology). :)

focus

Kayıtlı Üye
Bir fikir benim ki,

Kitap tek olmasın cilt cilt olsun. Her cilt bir konuya adansın. Her kitap bir arkadaşımıza ithaf olsun. Degeri baskı tipine göre belirlensin. E-kitap olursa ayrı fiyatı olsun. Üyelere indirimli olsun. Her 1 yılda yenilensin. E-kitap alanlar güncelleme yapabilsin.

En önemlisi metinler ayrı uygulamalar ayrı olsun, ve kitap için ya sanal kitapçı açılsın yada hem sanal hemde gerçek bir kitap ve uygulama malzemesi satan market olsun. Ama hukuki yönden tüm formatlar bana göre iyice araştırılmalı.

Kolay gelsin.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaşla yazısı olan bana özel mesaj ile atsın, ben değerlendireceğim. Konunun ilk başındada belirtğim gibi aynı soruları tekrar tekrar sormayın.

Hazırlayacağınız yazı tabiki sitemize göre olacak.

canmert196

Kayıtlı Üye
bir fikir benim ki,

kitap tek olmasın cilt cilt olsun her cilt bir konuya adansın her kitap bir arkadaşımıza ithaf olsun, degeri baskı tipine göre belirlensin e-kitap olursa ayrı fiyatı olsun üyelere indirimli olsun her 1 yılda yenilensin, e-kitap alanlar güncelleme yapabilsin,

en önemlisi metinler ayrı uygulamalar ayrı olsun, veeeeeee kitap için ya sanal kitapçı açılsın yada hem sanal hemde gerçek bir kitap ve uygulama malzemesi satan market olsun, ama hukuki yönden tüm formatlar bana göre iyice araştırılmalı.

kolay gelsin.
Alt yapı masraflari olabilcek, bunu karsilayabilcek mi? Kar o tarz durumlar soz konusu. Tek bir kitapla sanal kitapcidan ne kadar kazanc yapilabilir? Orayi dondurebilir mi? Bunlari düşünmek gerek ve bence sayin Urum düşünmüştürde.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Konu çok eski ama hala devam ediyorsa hazırlanabilir..Yardım etmek isteyen herkese bir konu verilir ve o konuyu düzenler yazı haline getirir..Bence olur bir deneyelim...

Denteus

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir mistik sanat , büyü ve meditasyon antrolojisi olur ama bilgiler ve kaynaklar kesin olmadığını için bunu belirtmeli ve bilgilerin altında nicklerimiz olsa da çok güzel olur

ubc

Kayıtlı Üye
Akıl vermek gibi olucak, şimdiden kusura bakmayınız ama az çok bu işlerden anlayan biri olarak kendi fikrim; kitaptan ziyade 3 aylık dergiler halinde planlansa bir de sene sonunda dört derginin birleşimi şeklinde bir kitap olsa sanki daha hoş olur. Bu üç aylık derginin içersinde önümüzdeki üç aylık dönemdeki önemli gökyüzü konumları, önemli hareketlilikler, forumumuzla ilgili güncel haberler araştırmalar da bulunur. Aktaracak bilgisi çok olanların sabit köşeleri olur, her dergide farklı bir konu üzerine fikirlerini incelemelerini belirtirler. Her dergide insanların sıklıkla merak ettikleri konularla ilgili kısaca tanıyalım ya da sıkça sorulan sorular gibi köşeler olabilir. Çünkü forumu gezdiğimde sorulan cevaplanan şeylerin %80 aynı olduğunu görüyorum.İnternet çok hızlı akan bir yer, artık herşey çok hızlı gelişiyor, kitap hızımıza yetişemeyebilir, aylık dergi ise hem boş hem de editörler için fazlaca yorucu olur, üç alık ideal diye düşünüyorum. Dergiler bahar,yaz,güz,kış olarak tematik de çıkartılabilir. sene sonunda da Gizli Mabet 2013 şeklinde bir kitap haline getirilip koleksiyonerlerin beğenisine sunulur. Karikatür dergileri gibi 3.hamur olmasa bile şu son zamanlarda çıkan kağıdı kaliteli gazeteler gibi 2. hamura basılırsa maliyeti de düşük olacağından ulaşacağı kitle artar.

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Harika olacağına eminim. Benim kafam içerik kısmına pek basmaz ama elimden geldiğince reklamını yaparım :) Çorbada tuzumuz olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...