gizlimabet.com Nasıl keşfettiniz?

shemssss

Kayıtlı Üye
Uzun araştırma ve uğraşlar sonucu. Çünkü çevremde buradaki konularla ilgili hiç kimsecikler yok ne yazıkki :(

leposian

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaş tavsiyesi. Parapsikoloji ile çok ilgilendiğimi bildiği için beni bu siteye yönlendirdi ve iyi ki yönlerdirmiş devamlı bir şey öğreniyorum ve direk bilgi sahibi kişilerden öğrendiğim için mutlu oluyorum. Teşekkürler

Dr. John Smith

Kayıtlı Üye
Eskiden Spatyom vardı. Oralarda takılırdım. Uzun süredir parapsikoloji forumlarına girmiyordum. Aktif bir forum kaldığını da sanmıyordum açıkçası. Dün bir konuyu araştırırken bu forumu buldum. Eskiden üyeliğim bile varmış. Ama o zaman nasıl keşfettiğimi hatırlamıyorum :D Dünkü keşfim uyku felcini araştırırkendi. Forumun aktif olması beni çok mutlu etti ^_^

vivalavida

Kayıtlı Üye
7 sene olmuş, hiç hatırlamıyorum desem? Arkadaş değil, arkadaşlarıma hep ben önerdim çünkü.: )) Google'da bir şeyler ararken denk gelmişimdir ama neyi aradığıma dair hiçbir fikrim yok.:)

LyNC

Kayıtlı Üye
İş
Yöneticilik
Önceden çok kötüydüm büyülerle falan uğraşırdım ve bazı sitelerde üstte orjinaline tıkla gibi şeyler vardı o zaman bulmuştum üye olmamıştım sadece okuyordum sonra üye oldum yıllar sonra tabi ama faydalı bi site neye bakıcağına bağlı

Hayalçiçek

Kayıtlı Üye
İnternette tesadüfen buldum ama üyeliğimi iptal etmek istiyorum. Nasıl olur bilmiyorum. Yardımcı olan var mı? :(

Snaxx

Kayıtlı Üye
Zaten meraklı olduğum fakat kaynak bulamadığım bir konuydu parapsikoloji vs.
Bugün babamın bir arkadaşı kötü giden hayatı yüzünden medyuma gitmişti. Medyumun herşeyi bildiğini (medyum ona, birkaç sene önce trafik kazasında ölen abisine büyü yapıldığını ve o büyünün de kendisine geçtiğini söylemiş. ayrıca kazada ölen abisinin yanındaki adamın burnu dahi kanamamış.) söyledi.
Arama motorunda biraz araştırma sonucu burayı buldum...

DruidOlmakİsteyen

Kayıtlı Üye
İlk olarak druid ile ilgili araştırma yaparken biraz cadılığa kayınca keşfettim üyeliğim yeni onaylandı umarım iyi birü ye olurum :D

qwrt

Banlı Kullanıcı
Tasavvuf ve metafiziksel araştırma yaparken karşıma çıktı ilk başta önyargılı olsamda samimi güvenli ve sıcak bir aile olduğunu anladım ve üye oldum.