Gizli gerçeği öğrenmek için

spirituales

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Yeni üye oldum. Bir konuda yol göstermenize ihtiyacım var durum çok ciddi.
İspat edemediğim bir durum var fakat hislerim yanılmaz. Tek istediğim gizlenen bir şeyin gerçek halini görmektir özellikle uykuda görebileceğim bir yol gösterir misiniz?
Burada bir yol gösterilmişti fakat forumda bulamadım o mesajı. Rüyada görülme yöntemi varmış sanıyorum.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Rüyada görülme derken istihare duaları var bunun için ama onda da olayı göremezsiniz.Farklı ifadelerle ,resimlerle yansır rüyaya..Yorumlamakta zordur çünkü hayır mı şer mi diye bir konu değil sizin ki.
İspat etmekse amaç, rüyada gördüğünüzü varsayalım yine de bu yol yetersiz kalır.Rüya ile amel olmaz.
Rüyalara bel bağlayarak verilen karar sağlıklı olmaz.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Öncelikle hislerim yanılmaz demeniz oldukça yanlış. Onların amacı her ne kadar sadece size yardım etmek ve korumak olsa da farklı rezonans etkileri, sizin o an ki ruhsal durumunuz ve bulunduğunuz ortamın şartları bile verilen mesajı yanlış değerlendirmenize sebep olabilir. Bu yüzden bahsettiğiniz konu için farklı zaman ve mekanlarda tekrar hislerinize danışmanız gerekir.

Bu kadar önemli olduğunu söylediğiniz bir konu için rüyalara umut bağlamak ne kadar doğru olur tartışılır. Rüyalarınız genelde bilinçaltınız ve uyku esnasında ki fiziksel durumlarınıza göre şekillenir. Mesela aç karnına yattığınızda rüyanızda yemek yediğinizi görürsünüz veya rüyanızda akan nehirler, şelaler ve su ile ilgili şeyler gördüğünüzde genelde çok fazla susamış olduğunuzu fark edersiniz. Şimdi bir de işin diğer boyutuna bakmak lazım. Bunların yanı sıra uykumuzda astral deneyimler gerçekleştiririz ve bunların bazıları bizim bakış açımıza da yansır. Bunu ayırt etmenin en basit yolu da gerçekten oradaymış gibi hissetmenizdir. Mesela rüyada uçuyorsanız ve bunun hislerini detaylı bir şekilde alıyorsanız, bu astral deneyiminizin perspektifinden baktığınızı gösterir.

İki rüya şekline de bakıldığında isteğinizi karşılayabilecek bir seçenek görünmüyor. Bazı ileri yöntemler var tabii ama adından anlaşılacağı üzere ileri seviye bilgi ve yetenek gerektiriyorlar. İsteğinizi rüyada aramak yerine fal ve benzeri yöntemler daha çok işe yarayabilir. Normal şartlarda istediğiniz şekilde bir açığa çıkma olamayacağına rağmen, fallar size olayın detayları ve içeriği ile ilgili oldukça detaylı bilgiler verebilir.

gökay1

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Yeni üye oldum. Bir konuda yol göstermenize ihtiyacım var durum çok ciddi.
İspat edemediğim bir durum var fakat hislerim yanılmaz. Tek istediğim gizlenen bir şeyin gerçek halini görmektir özellikle uykuda görebileceğim bir yol gösterir misiniz?
Burada bir yol gösterilmişti fakat forumda bulamadım o mesajı. Rüyada görülme yöntemi varmış sanıyorum.
Tarot falı yardımcı olabilir.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
bana ait değildir doğruluğu ne kadardır bilmiyorum ama bir konuda görmüştüm buraya yapıştırıyorum '' YA ZAHİR '' : hergün 1106 defa ''ya zahir'' ismi şerifini okumaya müdavemet eden kimseye bütün gizli şeylerin esrarı bildirilir ve gösterilir....