Giden Kadını Geri Getirmek İçin

Metafizikçi

Kayıtlı Üye
Giden kadını geri getirmek için
Kadın evini ve eşini bırakıp kaçıp gitse, yatsı namazından sonra 2 rekât namaz kılıp sonra ayağa kalkıp 400 defa ‘ ya tahuta ‘ dersen kadın dönüp evine gelir.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Giden kadını geri getirmek için
Kadın evini ve eşini bırakıp kaçıp gitse, yatsı namazından sonra 2 rekât namaz kılıp sonra ayağa kalkıp 400 defa ‘ ya tahuta ‘ dersen kadın dönüp evine gelir.
Metafizikçi kardeşim söyleyeceklerimi paylaşımına muhalefet olarak sayma ama eşini, çocuklarını bırakıp evden kaçan bir kadına bu duanın hadimleri yerine aile mahkemesinden tebligat gitmesini tercih ederim.

bella_swan

Kayıtlı Üye
Rica ediyorum paylaşımlarınızı tek bir çatı altında toplayıp yazın, merak eden arama butonundan bulur zaten konuyu, böyle 50 kere konu açıp güncel ve önemli paylaşımların görünmemesine sebep oluyorsunuz.Herkes eline bir kitap alıp kitapta yazan her cümleye konu açsın o zaman....

Metafizikçi

Kayıtlı Üye
Rica ediyorum paylaşımlarınızı tek bir çatı altında toplayıp yazın, merak eden arama butonundan bulur zaten konuyu, böyle 50 kere konu açıp güncel ve önemli paylaşımların görünmemesine sebep oluyorsunuz.Herkes eline bir kitap alıp kitapta yazan her cümleye konu açsın o zaman....
Ben kadın ile ilgiliyi açarken erkek ile ilgili olanını paylaşmak aklımda değildi kardeşimiz sorunca paylaştım sitede düzenleme olmadığı İçin mecbur böyle oluyor

bella_swan

Kayıtlı Üye
Genel olarak söyledim şu an açılan iki konudan bahsetmiyorum.

bella_swan

Kayıtlı Üye
Önce bir çalışma yapın düzenleyin sonra açın o zaman..