gerçekten bu konu hakkında biri yazsın lütfen

kısmetsizinsn

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 20 yaşındayım ve 3 senedir kimseyle sevgili ve konuşamıyorum kısmetim kapanmış gibi hiç bir erkekle iletişim kurmamaya başladım bana göre bi dua maji herhangi bir şey varsa yardım edin teşekkürler...

Hopemore

Kayıtlı Üye
Kısmet-şans-ruh eşini hayata çekme meditasyonları var internette bulabilirsiniz 1 tanesini seçin 21 gün boyunca kulaklıkla dinleyin
Karma borçlarınızı ödeyin derin düşünün bugüne kadar kalbini kırdığınız kişilerin acısını hissederek içinizden özür dileyin onların bilinçaltı bunu duyacak.
Çakra açma meditasyonları yapın arının ve kendinizi şifaya açın
Doğadaki her şeyi sevin, vermek daha çok almak demektir. Siz severseniz, sevilirsiniz. Önce kendinizi sevmeyi öğrenin. Siz kendinizi severseniz başkalarıda sizi sevecek, sevgi enerjisi yayacaksınız. Bunun için kendinizle barışın, fiziksel ve kişisel tüm özelliklerinizi kabul edin kendinize saygı duyun
Kendini sevme meditasyonları ve olumlamaları yapın.
Samimiyetle söylüyorum her şeyi büyü veya maji gibi şeylerle yoluna koymaya çalışmayın
Doğadaki her şeyi sevin. Bir kediyi gördüğünüzde izni olursa yanaşın, sevin sevdikçe sevgi enerjisini çoğaltırsınız dönüp dolaşıp size geri gelir, evrenin anlayışı bu.
Bebek gördüğünüzde uzaktan bile olsa sevin onu, çocuklarla konuşun. Bir ağacı bile sevin, bitkilerle konuşun
Meditasyon ve olumlama yapmanızı öneriyorum önce kendinizi sevmeyi de öğrenin sevgi içinizde. Önce onu kendi içinizde bulun, dışarıda bir şey yok her şey içinizdekilerin yansıması, içe dönün.

Darkon

Kayıtlı Üye
Ben sizden yaş olarak büyüğüm ve sizin derdiniz sadece 3 sene sevgilisiz kalmış olmak. Benim hiç sevgilim olmadı. Arkadaşım da yok... Bence siz durumu abartmışsınız. Kısmetisizim diyerek kendinize haksızlık etmeyin. Hayatıma giren insanlarda ya beni kullanmak için ya da dalga geçmek, aşağılamak için giriyor. Dua, majinin pek etkili olacağını sanmıyorum. Öyle olsaydı bende işe yarardı. Kötü bir yorum yapıyorum gibi algılayabilirsiniz ancak üzgünüm birisinin doğruları söylemesi gerek. Hayatta tek ihtiyacımız olan şey şans.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Tepkiler: saw

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Belki bu şikayetlerinizi ortaya çıkaran altta yatan farklı bir bakış açısı eksikliği olabilir. 20 yaşında sevgili sahibi olmamak? Bunu gerçekten sizin için problem yapan nedir? Bu soruyla başlayabilirsiniz.

Majiyle insan çekmeyi düşünecek kadar derin bir problem olduğu kanısında değilim, belki birkaç sene sonra, iyi ki majiye girmemişim dedirtecek şekilde sizi etkileyecek güzel hikmetlere vakıf olacaksınızdır. Bunları da düşünün.

Ayrıca 20 yaş henüz ergenliğin bitmediği bir yaş. Daha 2-3 seneniz var bazı şeylerin oturması için. Hayat size ne sunuyorsa, varolanlardan yana şükrederek işe başlayabilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Tepkiler: saw

ultraviyole

Kayıtlı Üye
Ben sizden yaş olarak büyüğüm ve sizin derdiniz sadece 3 sene sevgilisiz kalmış olmak. Benim hiç sevgilim olmadı. Arkadaşım da yok... Bence siz durumu abartmışsınız. Kısmetisizim diyerek kendinize haksızlık etmeyin. Hayatıma giren insanlarda ya beni kullanmak için ya da dalga geçmek, aşağılamak için giriyor. Dua, majinin pek etkili olacağını sanmıyorum. Öyle olsaydı ben de işe yarardı. Kötü bir yorum yapıyorum gibi algılayabilirsiniz ancak üzgünüm birisinin doğruları söylemesi gerek. Hayatta tek ihtiyacımız olan şey şans.

Dediklerinize katiliyorum hatta ustune diyebilecegim hayatta iki tur insan vardir dunyaya sansli doganlar vede sanssiz doganlar ben sanssiz dogmusum bunlar yazgi oldugu icin bunlari degistirmeye calismak sadece vakit kaybi olacaktir

Hopemore

Kayıtlı Üye
Dediklerinize katiliyorum hatta ustune diyebilecegim hayatta iki tur insan vardir dunyaya sansli doganlar vede sanssiz doganlar ben sanssiz dogmusum bunlar yazgi oldugu icin bunlari degistirmeye calismak sadece vakit kaybi olacaktir

Ana kader planı farklıdır, normal kader çizgisinde ilerlerken çoğu şeyi değiştirebilirsiniz. Bu yolun sonu belirlidir fakat yolda karşılaştığınız seçenekleri SİZ seçersiniz. Vakit kaybı diye düşünmenize çok şaşırıyorum, inancınız varsa 'Ol der ve olur' (Kün fe yekün) kitabını okumanızı tavsiye ederim

boristanblue

Kayıtlı Üye
Ah be kardeşim 3 senedir hayatında biri olsa her şey güllük, gülistanlık mı olacağını sanıyorsun, belkide Rabbim nelerden koruyordur sizi, hayırlısı olsun da geç olsun, bir büyük tavsiyesi, dert etme böyle şeyleri, az insan çok huzur.

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Benim hiç sevgilim olmadı ve gayette memnunum sevgili olanlar hep sonu kötü ya ağlayıp duruyorlar .. Tek başına hayat çok daha güzel ..hayırlısını isteyin bence zamanında oluyor herşey. No manita no dırdır geziyorum fıldır fıldır :ROFLMAO:
Bendensin kardeşim benimde olmadı ama bazı şeyler sebep oldu buna anlatmistim...

Hidraw

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 20 yaşındayım ve 3 senedir kimseyle sevgili ve konuşamıyorum kısmetim kapanmış gibi hiç bir erkekle iletişim kurmamaya başladım bana göre bi dua maji herhangi bir şey varsa yardım edin teşekkürler...
Bence bu kısmet kapanması yerine psikolojik bi durum ya sevgili bulmaya çok odaklandığınız için beyin kendini bu konuda kısıtlıyor

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
dua maji önerebilir misiniz derken? ikisinden birini seçmeniz gerekiyor eğer müslümansanız büyünün günah ve yasaklanmış olduğunu biliyor musunuz arafta mı kaldınız acaba dua edecekseniz inancınızı yükseltmenizi öneririm

Aisling

Kayıtlı Üye
Eee ben 19 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı siz de benden bir yaş büyüksünüz yalnızca. Yani diyeceğim şu çok abartılacak bir durum yok. Kısmetin kapanması ilede alakası yok. Daha yaşınız çok genç. Daha çok sosyal yaşantınız/insan ilişkileriniz ile ilgili böyle şeyler. Birini görün tanışın görüşün zaten olacağı varsa ilerler. En iyisi sizin yapacağınız dua. Hayırlısını ver diyin, tabi bir de harekete geçin ?

Syringavulgaris

Kayıtlı Üye
Kısmet kapalılığının tanımı bu değil bildiğim kadarıyla sizden yaş olarak çok büyüğüm ve sizin yaşınızdayken benim de sevgilim yoktu kısmetim kapalı diye düşünmedim Allâhın beni birilerinden koruduğunu düşündüm ve şuan nişanlıyım sadece dua edin siz