Gerçek uzaylı resimleri ve videosu

Sauron

Kayıtlı Üye
1 saat 14 dakika çok uzun konuşmuş 25. dakikadan sonra sıkıldım. Waste of time.

abc123

Kayıtlı Üye
günaydın tüm foruma.

2 gün önce izlemiştim bunu. asagıda yorumlarda biri ben inanıyorum bunlara gerçek bunlar demiş. bende merak ettim sordum kesin olarak mı inanıyorsun yoksa belli bir oran verebilirmisin diye. yani insan sunu diyebilir "doğrudur ama hepsi doğru olamaz" ya da "doğru olabilir ama görüntülerde oynama olabilir" gibi

ben simdi merak ediyorum aynı soruyu foruma da sormak istiyorum.

Bir sürü video ve resim var. Bu video ve resimlerin en ufak bir ihtimalle de olsa gerçek olabileceğini düşünen var mı ? ya da içlerinden su gerçek olabilir dediğiniz ?

Ü

Üye silindi 58480

Biri bu youtubera carpici yerleri ayiklayarak ya da en azindan lafi geveledigi yerleri cut-off yaparak editlemeyi ogretsin.

Oguzhan Ugur bile iki nefes arasindaki milisaniyelik bosluklari dahi kesip atiyor.

5 dakka izleyebildim.

Gerci biraz da benim kusurum. Beni daha iyi urun pazarlama takintisi bu hale getirdi :D

Enneagram

Banlı Kullanıcı
günaydın tüm foruma.

2 gün önce izlemiştim bunu. asagıda yorumlarda biri ben inanıyorum bunlara gerçek bunlar demiş. bende merak ettim sordum kesin olarak mı inanıyorsun yoksa belli bir oran verebilirmisin diye. yani insan sunu diyebilir "doğrudur ama hepsi doğru olamaz" ya da "doğru olabilir ama görüntülerde oynama olabilir" gibi

ben simdi merak ediyorum aynı soruyu foruma da sormak istiyorum.

Bir sürü video ve resim var. Bu video ve resimlerin en ufak bir ihtimalle de olsa gerçek olabileceğini düşünen var mı ? ya da içlerinden su gerçek olabilir dediğiniz ?
Sevgili çetin inan dinleyemiyorum bile. O kadar yani...

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Ben küçükken inanırdım ama şimdi hiç inanmıyorum mantıksız geliyor varlarsa bile arada bir kimseye görünmeden bir iki uğruyorlar dünyaya gerçi yakalandıkları bi kaç kamera var .nedense hep gelişmiş ülkelerde yakalanıyorlar bu da bi soru işareti benim için .yok inanmıyorum ,bu uzaylılar kimin Kurgusu?

jensına

Kayıtlı Üye
İslama göre gökteki varlıklardan bahsediliyor Kuran okuyan bilir. Zaten alemde 7 canlıdan bahsediliyor bunların 2 si söylenmemiş yani bilinmiyor bende bu 2 türde göklerde yani uzayda yaşayan varlıklar.

“Gün gelecek sûra üflenecek, Allah’ın dilediği dışında, göklerde ve yerde olan herkes müthiş bir korkuya kapılacak. Hepsi boynu bükük vaziyette O’nun huzuruna varacaklar.” (Neml, 27/87) mealindeki ayette yer alan “göklerdeki canlılar” dan maksat, meleklerdir. “yerdeki canlılar” dan maksat ise insanlar cinler ve şeytanlardır. (Taberî ilgili ayetin tefsiri)

Benzer bir ayette de Zümer suresinde geçmektedir: “Sûra üflenir; Allah’ın diledikleri dışında, göklerde ve yerde kim varsa çarpılıp cansız yere düşer. Sonra ona bir daha üflenir: Bir de bakarsın bütün insanlar, kabirlerinden ayağa kalkmış, etrafa bakınıp duruyorlar”(Zümer, 39/68).

“De ki: “Hamd O Allah’a olsun ki size er-geç alâmetlerini gösterecek siz de onları tanıyacaksınız. Senin Rabbin, sizin yaptıklarınızdan habersiz değildir”(Neml, 27)93)

nikılıs

Kayıtlı Üye
Başlık oldukça iddialı olmuş.Görsellerin gerçekliği tartışılır.Bana pek inandırıcı gelmedi.Bu görüntüleri ilk ortaya çıkaranların ya izlenmek ya da ilgi çekmek için yaptığını düşünüyorum.Ayrıca videonun başında açıklanan,görüntüler test edildi,yüzde yüz gerçek kısmına katılmıyorum.
Usb nin 1940 a ait olduğunu nasıl anlamışlar?
O zamanlar usb varsa,bilgisayarda olmalı.Ayrıca usb bellekler bilgisayardan sonra icat edildi.

abc123

Kayıtlı Üye
ya birileri bunların proje ve kurgu olduğunu anlayamayacak kadar aptal sanıyor bizi. ya da biz öyle paranoyaklaştık ki her tarafından gerçeklik akan bu videoları bile kurgu olarak görüyoruz

yani anlaşılır gibi değil. bir tarafta bunların kesin olarak gerçek olduguna inanan insanlar var. diğer tarafta @Enneagram ın da dediği gibi izlemeye bile güç yetiremeyenler ki bende bunlardan biriyim.

nasıl bir zihin havuzu var bu insanlığın. birilerinin bizimle dalga geçtiğini hemde bunu açık açık yaptığını bir tek ben düşünmüyorumdur demi

Enneagram

Banlı Kullanıcı
ya birileri bunların proje ve kurgu olduğunu anlayamayacak kadar aptal sanıyor bizi. ya da biz öyle paranoyaklaştık ki her tarafından gerçeklik akan bu videoları bile kurgu olarak görüyoruz

yani anlaşılır gibi değil. bir tarafta bunların kesin olarak gerçek olduguna inanan insanlar var. diğer tarafta @Enneagram ın da dediği gibi izlemeye bile güç yetiremeyenler ki bende bunlardan biriyim.

nasıl bir zihin havuzu var bu insanlığın. birilerinin bizimle dalga geçtiğini hemde bunu açık açık yaptığını bir tek ben düşünmüyorumdur demi
Yo gayette yalnız değilsin.
Leş insanlar var hatta insan suretinde canlılar diyelim onlara. Nefes aldıkları her günü insanlıga zehir etmek için kullanıyorlar.
Hepsi ele geçirilmiş İblis ve avaneleri tarafından. Kendi nefisleri İblis'ten de tehlikeli bir halde. Çünkü insan cinlerden daha nüfuzludur. O yüzden insanı kullanıyorlar.

Karanlık projeleri birileri hep yürütüyor, birileri maşa, birileri de yem.

Biz bu yüzden, Allah ım iyilerle karşılaştır, diyoruz. Yoksa tahmin dahi edemeyeceğimiz boyutlarda kötülükten haz alan yaratıklarla aynı göğün altında nefes alıp veriyoruz.
Mesela bugün onlarda bizim gibi uyandı ve karanlık hesaplarına hız kesmeden devam ediyorlar.
Allah fırsat vermesin.

ilhn

Kayıtlı Üye
Ben de enine gibi düşünüyorum ama iki ay olayı kafamı çok karıştırdı yaklaşık 2 yıl 3 ay civarı bi arena önce akşam gökyüzünü izlerken bir ay çıktı aynı zamanda Doğu cepehesindede bir ay vardı oha deyip hemen diğer balkona gidip baktım aynı şekilde duruyordu diğeride yavaş yavaş söndü karanlığa gömüldü bunu kendi arkadaş grubuna a anlatmıştım benle alay edince o gün kafamdan silmiştim bu videoda görünceye kadar çok şaşırdım

KronoM

Kayıtlı Üye
Canlarım cinlere niye sormuyorsunuz.Sitede o kadar cin çağırma ritüelleri celbler var.
Kimisi diyor babaannesinden miras kalan 3 harfliler varmış Yok melezimiş yarı cinmiş diyenler var. Yok onları kontrol eden onların gözlerinden görebilen var. Eee çağırın sorun bi cine uzaylıları teknolojilerini falan.
Yok astral katların ustaları var sitede.

İlla cinleri büyülerde karı koca ayırma gibi saçma şeylerde kullanan halk beni üzüyor.

Bir varlığa bilimsel şeyler sorup teknolojik olarak yükselmek gelmedi mi kimsenin aklına ?

Mesela bi x in türevini sor bakayım bilimsel şeyler sor neler diyecek? Milletin evine yollayıp musallat edenler , gitsin uzaya göndersin cinlerini baksınlar evrene uzaylılara falan, haksız mıyım ?

Cinleri olanlar istediği yere yollayabiliyor.