Gecmisi ozlemek

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Gecmisi herkes ozler mi?
Ben cok ozluyorum yas kemale erdigi icin sanirim
Bir de kaybettiklerim ve pismanliklarim cok oldugu icin sanirim...
Annemin babamin, o kotu agabeyimin o hasta ablamin hayatta oldugu gunleri ozluyorum...
Cocugum var ama ben kendi cocuklugumu ozluyorum...
O yillari yeniden basa sarmak yeniden yasamak istiyorum bu duygudan kurtulamiyorum...

birtutamavi

Kayıtlı Üye
Kaybettiklerimizin boşlukları dolmuyor maalesef, bu konuda yalnız değilsiniz.

Ramez

Kayıtlı Üye
Olan oldu artık hiçbir neden onu olmamış yapmayacak, herkes gibi..

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Sadece kaybettiklerimin degil acisi...
Kazandigimi dusunduklerimin de beni mutlu eden bir yani yok...belki de o yuzden zaten bu kadar icimi kemirmesi...
Geleceğin insani mutlu eden yani umit icermesidir sanirim umidim yok

Ramez

Kayıtlı Üye
Böyle giderseniz özlenecek bir geçmişiniz bile olmayacak yıllar sonra bu kötü günler çoğunlukta olacak iyi anıları da yavaş yavaş unutacaksınız sonea bugüne değil yaşadığınız günlere isyan edeceksiniz. Toparlanmanız gerekiyor.

AlpHa1907

Kayıtlı Üye
Geçmiş senin tecrüben. Unutmuyorsun çünkü çocuğunun da yaşamasını istemiyosun. Boşver düşünme bunları. Git çocuğuna sarıl her aklına geldiğinde.

ebrutmr

Kayıtlı Üye
keşkelerim,özlemlerim hiç bitmiyor,sanırım en güzel yıllarımmış kıymetini bilememişim.

Ramez

Kayıtlı Üye
Dünya boştur bu dünyadan pek beklentisi olmamalı insanın ciddi anlamda çok boş dünya sadece size verilen zamanı güzelce yaşayın ve ahirete yatırımınızı yapın derim.

Dünya boş değildir. İslamda "Sizin hayırlınız dünyası için ahiretini, ahireti için dünyasını terk etmeyendir.” ve "Hiç ölmeyecekmiş gibi dünyaya yarın ölecekmiş ahirete çalışın." denmiştir. Ağabeyimin yapması gereken destek almak sadece.

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Bende özlüyorum özelliklen 2008-2010 arasına keşke geri gidebilsem.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Dünya boş değildir. İslamda "Sizin hayırlınız dünyası için ahiretini, ahireti için dünyasını terk etmeyendir.” ve "Hiç ölmeyecekmiş gibi dünyaya yarın ölecekmiş ahirete çalışın." denmiştir. Ağabeyimin yapması gereken destek almak sadece.
Tesekkurler de ne gibi bir destek oneriyorsunuz

sharkemre

Kayıtlı Üye
2008/2010 arasına dönmeyi hiç istemem nalet askerlik vardı ve kıbrıs ta iğrenç geçti ama eskiyi insan özlüyor askerlik hariç

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Geçmiş senin tecrüben. Unutmuyorsun çünkü çocuğunun da yaşamasını istemiyosun. Boşver düşünme bunları. Git çocuğuna saril her aklina geldiginde.

Evet cocugumun haberi bile olsun istemem...hic cocuk olmadim sanki ben.
Tum cocuklar mutluluğu hak ediyor, en azindan gecmisa dair orasi mutlu kalmali