Garip varlik

ggwpez

Kayıtlı Üye
Herkese ışıklı günler..
Daha önce her insan gördüğü özelikte ve sıklıkta normalde korkunç değil ama benim için korkunç olan şeyler görüyordum evet ama bu seferki farklı varlıklarına kesinlikle inandığım ana ağzıma bir kere bile isimlerini almadığım uğraşmadigim hic birtürlü baglandım olmayan varlıklarlanilgili bir rüya gördüm rüya olduğuna emin değilim evet rüya evresi olabilir fakat onun tarafında bi boyuta çekildiğimi düşünüyorum sözde rüyam şöyle akşam yattım okuyup yatiyorum sonra rüyamda banyonun lambasini açıp kapatiyolar eşime diyorumki baksana lambaya bak diyom kalkiyo oda göya sonra yatak odasının kenarinda siyah şapkalı sivri şapkalı bi vücut gibi beliriyo sonra yanimdan hızlıca geçip duruyo inanin ense tüylerimde hissettim böyle yel yapar ya dünyam döndü Ayetel Kürsi okumaya basladim yanında yatan oğlumun bacağını tuttum gözlerimi kapadim ama varya kalktigimda rüya yarim kaldı çok korktum nedeni nedir varlık nedir neden böyle birşey meydana geldi sitede rüyada cinni varlık diye aratma yaptığımda ziavkurvick adında bir kullanıcı anlatmış 2tane kapşonlu varlık diye ona Çok benziyor tahminimce ama 1 tane vardı ortam aynı oglum yanında eşim yanında odada ev düzeni herşey yatarkenki gibi yani rüyaya dalmamışım boyuta geçmişim gibi beni ayrıntılı biçimde bilgilendirirmisiniz özel mesaj atan kişiler lütfen özelden değil buradan yardımcı olun !

Ü

Üye silindi 55028

Bir hocadan duyduğuma göre kapşonlu olanlar yahudiymiş.Bunun dışında hızlı hareket etmesi ve saldırgan olması normal.Ya kimse onu görmediğinden arada kalmış bir ruh yada insanlar dünyayı elimizden aldı diyen bir şeytan.Müslümansan kafir cinler ,kafirsen müslüman cinler saldırıyor.Umursamayın ve ilgilenmeyin.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Bu sadece bilincaltından kaynaklanıyor ben yalnız yaşıyorum kimsenin geldiği yok cunku bilinc altım cinlerin asla fiziki olarak zarar veremeyecigini biliyor.Kuranı oku ve bitir mealini ama goreceksib ki cinler sadece düşüncelere girerler başka hiçbirşey yapamazlar sen uyur uyanık bir evrede kalmışsın sadece bu evrede iken içerden sürekli bir titreme gelir.Bunun nedeni beyin dalgalarının düzensiz olmasından kaynaklıdır ve buda kabuslar görmeye neden olur.Hatta vucudu kilitler hareket edemezsin belli sure sonra beyin dengeyi bulunca vucudu salar serbest bırakır.Bilinc altındakilerin dışa vurumu korkunların ile yüzleşme bir nevi.Hepsi bu kapşonlu varlık felan yok aslında onu daha önceden biryerlerden duyup bilinc altında şekillendirmişsin sadece.Asılolan insan cinlerden daha üstün bir varlıktır sadece bedeni aciz yaratılmıştır.