Garantili Davet

D

DAİMON

@EkSen ağabey konuna salça olmak istemediğim için yazmayım dedim ama "sende mi Brütüs? " dememek için kendimi zor tuttum inan :D
Onca bilgin var zaten ne soracaksın çok merak ediyorm. :D

EkSen

Kayıtlı Üye
@EkSen ağabey konuna salça olmak istemediğim için yazmayım dedim ama "sende mi Brütüs? " dememek için kendimi zor tuttum inan :D
Onca bilgin var zaten ne soracaksın çok merak ediyorm. :D
Doğrusu kendim için değil ama yine de kim ne bildiğini sanıyor bir göreyim istedim. :)

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Ya varya söylemeyeceğim susacağım diyorum ama o kadar geyik hale gelmişki konu durum içler acısı

Sevgili kardeşim bu davet işi öyle senin sandığın gibi bir gecede 2 okumayla olacak iş değil bak iyi anla değil bir sürü teferruatı var bu işin en basiti anlatayım kısaca sağlam bir hocadan önce bir vefk yaptırman lazım kimi ne sebeble çağıracaksan sonra korunma duaları ayetleri de lazım hem sana hem odana sonra azimet lazım okuma sayılarını çok iyi bilmek lazım geldiklerinde tırsmaman lazım ve en az 3-7-11 gün aynı saatte bu daveti okuyor olman lazım bunlardan biri bile olmasa o davet sonuçlanmaz İnan bu anlattıklarım kabaca yoksa detaylar dahada uzun ve yorucu

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Yok ya kulak daveti gibi bisey iyi olur zaten kulaklarım açıldı açılcak sinyaller cinlamalar az kaldi
Bu çınlamalar ne kadar zamandır var ve çınlamanın açılma etkisi olduğunu nasıl biliyorsun merak ettim sadece lütfen yanlış anlamayın

EkSen

Kayıtlı Üye
Ya varya söylemeyeceğim susacağım diyorum ama o kadar geyik hale gelmişki konu durum içler acısı

Sevgili kardeşim bu davet işi öyle senin sandığın gibi bir gecede 2 okumayla olacak iş değil bak iyi anla değil bir sürü teferruatı var bu işin en basiti anlatayım kısaca sağlam bir hocadan önce bir vefk yaptırman lazım kimi ne sebeble çağıracaksan sonra korunma duaları ayetleri de lazım hem sana hem odana sonra azimet lazım okuma sayılarını çok iyi bilmek lazım geldiklerinde tırsmaman lazım ve en az 3-7-11 gün aynı saatte bu daveti okuyor olman lazım bunlardan biri bile olmasa o davet sonuçlanmaz İnan bu anlattıklarım kabaca yoksa detaylar dahada uzun ve yorucu

EyvaALLAH kardeşim ama en başında ki mesajımı dikkatli okumamışsın belli ki... İşin içine katmanlar ve ritüeller girecekse alalarını bilirim ama benim merakım kimsenin elinde sihirli değnek var mıydı onu bi göreyim istemiştim. Anladım ki yokmuş. Yani bu konudan çıkaracağımız ders; aslında kimsenin varlıkları kolayca davet etmeye gücü yetmediğidir. Tekrar teşekkürler herkese...

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
EyvaALLAH kardeşim ama en başında ki mesajımı dikkatli okumamışsın belli ki... İşin içine katmanlar ve ritüeller girecekse alalarını bilirim ama benim merakım kimsenin elinde sihirli değnek var mıydı onu bi göreyim istemiştim. Anladım ki yokmuş. Yani bu konudan çıkaracağımız ders; aslında kimsenin varlıkları kolayca davet etmeye gücü yetmediğidir. Tekrar teşekkürler herkese...

Varlık davet etmeye gerek yok ki. Eğer senin ömrü hayatında onlardan yardım alacağın, bu yardımlarla, büyü, tılsım, vefk, okuma, balım yada şifa uygulaması yapacak isen istersen 99 gün okuma yap. Zikir çek. Kuramı hatim et. Olmaz oğlu olmaz. Herşeyi bir zamanı var. O kulaklar açılacaksa açılır hemde bir gecede, bir rüya süresi kadar hızla açılır. Bunun için garantisi ve sonu belli olmayan yöntemlerle Davet yapmak çok uygun değil. Haaaa sen Cinni varlık çağırmak istersen sen hergün bir duaya kilitlensende gelir, Hüddam çağırmada olduğu gibi. Eğer kader çizgide böyle bişey varsa sadece bekle.

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Öyle bir şey olmuyor olsa ben bilirdim o kadar deneyim tecrübe var ama allah dostu seviyesinde bir ilim olursa tabi ayrı Abdülkadir geylani hz ve daha niceleri öyle mesela ama biz değilsek bize bunca okuma ritüel şart vesselam

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Bu çınlamalar ne kadar zamandır var ve çınlamanın açılma etkisi olduğunu nasıl biliyorsun merak ettim sadece lütfen yanlış anlamayın
Benim onlarla aramda telepatik bi bağ var
Ve ben davet de yaptığım da (ki internet davetiydi yani herkesin bildigidir)geldiler de
Benim son zamanlarda sürekli cinlamalar sinyaller var , bazen artıyor
Geçen oructum bi varlık gördüm o an aklım büyülendi gibi gittim su ictim sonra aklıma geldi la ben oructum siye halbuki oruç olduğumu biliyordum ama
Etkileri büyük
Ama bi kısmının iyi olduğunu seziyorum
Cinlamalar sinyaller ara ara oluyordu keskin. Ama bu aralar sürekli oluyor

Quadice

Kayıtlı Üye
İşin tamda en içinde biri olarak şunu söylebilirim ; heves, eğlence veya liderlik gibi vasıflar için kesinlikle yapılmaması tecrübelerim ile sabit olarak yanlıştır.
Misal size sunduğum bir ritueli, tek malzeme yada tılsım metaryel olmadan yaptınız. Ve davetinize geldiler.
Birinci olarak ;korkunu nasıl gizleyecek ve akli melekelerini rituelden sonrada yerinde tutabilecek misin ?
İkinci olarak; daveti yaptın diyelim. Davet (rituel) esnasında nasıl davranacaksın?
Üçüncü olarak ;bir cin - cinnia ile işin bittikten sonra nasıl sonladıracaksın (göndereceksin)?
Dördüncü olarak ;ters bir durumda ne yapılacağını biliyor musun?
Bunlar böyle beş, altı, yedi diye sıralarım fakat ilk dörde cevap vermelisin.
Yazının başında tamda içinde biri olarak dedim dikkat ettiysen. İşte buradan anlamalısın ki bir işi bilen sana yapma diyor ise bir bildiği vardır.
Sana tavsiyem uzak durup güzel bir hayat sürme eğiliminde hayatına yön vermen.
Bu işler değil bir bin beden büyük gelir insana.
Düşünsene her gece kendi ses tonun ile senin isminin seni kaldırdığını? Yada buğulu camların ardında büyüklü küçüklü siluetlerin gezdiğini? Şansızlık konusunda Nirvanaya ulaştığını? Bunlar iyi evreler hatırlatırım.
Dabbe filminde geçen çok güzel bir sözü paylaşıp verdiğim bilgilere uyacağını göz önünde bulundururak yazıma son veriyorum ;
Her olay cin vakası değildir fakat cin vakası ise hiçbir olay gibi değildir..
Sağlıcakla kal..

EkSen

Kayıtlı Üye
Yorumlar için bir kez daha teşekkürler. Anlayacağımı anladım. Bu konuda ehil kimse yokmuş. Selametle kalın.