Garantili Davet

EkSen

Kayıtlı Üye
Konuyu suistimal etmeden cevap verin lütfen.
Riyazatla uğraşmadan, bulunması zor materyallerle çabalamadan basit ama etkili bir davet yöntemi var mıdır bildiğiniz?
Bu konuda fikir alışverişi yapmak isterim ama lütfen ciddi bilgisi olanlar cevap versin ve cevap içinde yöntem kısımlarını bu başlık altından değil özel mesaj yoluyla benimle paylaşsın.

Merdut

Kayıtlı Üye
Kulak davetinde hatırladığım kadarıyla riyazet gibi bir mantık yoktu. Ayrıca riyazet için çilehane adı verilen yerlerde kalabilirsiniz.

xax2

Kayıtlı Üye
Ben sana tek bir malzeme ile büyün varlıkları etrafına toplamayı öğretirim peki sen kendini nasıl koruyacaksın onlarla nasıl konuşacaksın ? Bekliyorum bana bunları yanıtla yek bir ritüel malzemesi ile sana cevabını vereyim bu kadar basit

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Ben sana tek bir malzeme ile büyün varlıkları etrafına toplamayı öğretirim peki sen kendini nasıl koruyacaksın onlarla nasıl konuşacaksın ? Bekliyorum bana bunları yanıtla yek bir ritüel malzemesi ile sana cevabını vereyim bu kadar basit
Yok ya kulak daveti gibi bisey iyi olur zaten kulaklarım açıldı açılcak sinyaller cinlamalar az kaldi

ceyda

Kayıtlı Üye
Cin daveti yapınca size musalat olur

EkSen

Kayıtlı Üye
Eğer iddianızda samimi iseniz lütfen özelime yazın. Korunma kısmını da o zaman konuşuruz.

faded

Kayıtlı Üye
Merhaba bulduysanız banada atar mısınız?

X6K3

Kayıtlı Üye
Konuyu suistimal etmeden cevap verin lütfen.
Riyazatla uğraşmadan, bulunması zor materyallerle çabalamadan basit ama etkili bir davet yöntemi var mıdır bildiğiniz?
Bu konuda fikir alışverişi yapmak isterim ama lütfen ciddi bilgisi olanlar cevap versin ve cevap içinde yöntem kısımlarını bu başlık altından değil özel mesaj yoluyla benimle paylaşsın.
İnternette olan davetler dışında kimsenin davet paylaşıpta kendini riske atacağını sanmam. Size bir davet iletse dahi şifreli/eksik olacaktır. Ek olarak tam davet paylaşırsa forum yönetimi ilgili kullanıcıyı uyarır ve gerekirse banlar. Eskiler bilir daha önce sayın demonic bir davet paylaşmıştı ve yönetim tarafından kaldırılmıştı. İnternette gördüğünüz davetleride uygulamayın derim, ancak enerjiniz özeldir bir titreşim yayar ilgi çeker varlıklar gelebilir.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Benim internetten yaptığım davet e gelen olmuştu ama bi çok insan denemiş olmamış
Zaten çok da bilindik bi davet
Gerçi neden görüşmek istiyorsun o da akılda soru işareti .. ))

X6K3

Kayıtlı Üye
Benim internetten yaptığım davet e gelen olmuştu ama bi çok insan denemiş olmamış
Zaten çok da bilindik bi davet
Gerçi neden görüşmek istiyorsun o da akılda soru işareti .. ))
Enerjinizden kaynaklı olabilir, net bir şey söylemek maalesef ki mümkün değil. Umarım ki sonrası için sıkıntı olmamışlardır sizlere.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Enerjinizden kaynaklı olabilir, net bir şey söylemek maalesef ki mümkün değil. Umarım ki sonrası için sıkıntı olmamışlardır sizlere.
Nasıl enerjiden kaynaklı oluyor
Yok ya ben doğuştan beridir onlarlayim
Gelen zararli bi varlık değildi bundan eminim çok şükür yok sıkıntı olmadı hatta daveti yarıda bitirdigimde kızmadı bile

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
Bana özel mesaj atabilir misiniz?

Merdut

Kayıtlı Üye
Yüksek mertebeli bir cin ile davet gerçekleştirmeyeceğiniz sürece koruma işini dert etmeyin forumda zaten korunma ile alakalı konular mevcut azıcık araştırma ile bulabilirsiniz. Kimsenin kimseye büyüklük taslama gereği yok ;)

EkSen

Kayıtlı Üye
Neyse anlaşıldı. Bu işin erbabı yokmuş. Teşekkürler yine de ..