Futbol takımlarına büyü yaptırılabilir mi, tutar mı?

Ela.nas

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Yaklaşık 1 buçuk ay evvel, Ahmet Çakar yorumcu olduğu bir programda, Fenerbahçe'ye büyü yapıldığını iddia etti.
Fenerbahçe'nin halini bilmeyen yok zaten bu aralar dibe vurmuş durumda.
Ardından da Sinan Engin onu destekleyerek geçmişte İnönü Stadyumunda yapılmış bir vodoo büyüsü bulunduğunu iddia etti. Hatta kale direğinin oraya gömülü vaziyette.
Bu futbol takımlarına yaptırılan büyüler sahiden tutar mı?

Ü

Üye silindi 58480

Tutar tabi ki,

Atette, ``Haturla MAruta indirilen sihri ogreniyorlardi der``. Hemen sonrasinda da ``Onlardan kadin ile erkegin arasini acac seyi ogreniyorlardi`` der.

Yani, buyu ile yapabileceklerinin haddi hesabi yok iken, o dusuk perspektifli insanlar yapa yapa kari koca arasini acan buyuleri talep etmisler.
Ama sen istersen daha buyuk olaylarin da dongusune mudahale edebilirsin anlamindadir ayet. Buyu butun fiilleri kapsar ayirmak sadece 1 tanesi.

Buyu, dunyadaki herseyin satilik olmasi ve senin de paranin sahibi olman gibi biseydir. Cunku hersey enerjidir ve sen enerjinin akis ve isleyisine mudahale edebilecek imkana sahip olmussundur. Futbol takimlari ne ki ulkeleri savasa bile surukluyorlar. Bazi Osmanli padisahlarina ozellikle son donem padisahlarina cok agir buyuler yapilmistir.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Büyü ile böyle bir etkide bulunmak mümkündür, ama bir futbol takımı için yapılması bana sadece zaman kaybı olarak yansıyor. Dünyada o kadar çok sorun var ki. Bunların çözülmesine yardım etmek yerine herkes daha fazlası için uğraşıyor. Bu takıma büyü yapılsa ne etkilenecek? Bırakın kendi yozlaşmış savaşlarında boğulsunlar.

Ü

Üye silindi 58480

Teşekkürler sn. @dennise,
Peki Fenerbahçe'ye sahiden büyü yapıldığını düşünüyor musunuz ?
Kimsenin günahını almak istemem beni aşar.
Vallahi kendi sosyal çevremde büyünün b sinden haberi olmayan bayaz yakalıların içindeyken ihtimal vermezdim.

Ama gizlimabet platformundaki tecrübelerimden sonra araştırma sahami genislettikce bir de baktım ki mümkündür.

Neticede ben de beyaz yakalıyım ve gün içinde sihir büyü cin gibi muhabbetlerden çok uzağım. Ama tam içindeyim. Valla yapılmış gibi duruyor hakikaten. Medyumlar yapılmış diyor hatta

Ü

Üye silindi 55028

Oyuncuları kör etseler büyü ile adam zaten görmeden topa vurabiliyorsa ne kadar değiştirir.

EkSen

Kayıtlı Üye
Ben buna inanırım. Yani futbola büyü karıştırıldığına ama anlayamadığım kısım şu; Bu büyü sayesinde mi bir takım gol pozisyonuna giremez girse de kaleyi bir tülü tutturamaz? İşleyişini gerçekten görmek isterdim.

Ü

Üye silindi 58480

Ben buna inanırım. Yani futbola büyü karıştırıldığına ama anlayamadığım kısım şu; Bu büyü sayesinde mi bir takım gol pozisyonuna giremez girse de kaleyi bir tülü tutturamaz? İşleyişini gerçekten görmek isterdim.

Buyu insanin bilincaltini sonuc odakli calismaya tesvik eder. Kisinin icindeki zanlari, melaikeleri ve hisleri yoneterek istenen dogrultudaki neticeye kilitler.

Bir adam buyu dolayisi ile bilincaltinda karisi ile kavga etmeye konsantre edildigini bilmez. Karisina cicek alarak eve gelir ama karisini gorur gormez, olumsuz bir hisse kapilir, bilincalti, bilincustunun butun isletimini devralmistir cunku, sonra olmaydiracak bir bahanede adam sesini yukseltir, ona sorsaniz haklidir da. Ama bilinc altinin cizdigi mutlak neticeye varana kadar, bilinc alti tum zanlari tarafli yonde isletecek ve en sonunda elimecbur arayi bozacaktir. Cunku ara bozulmadikca, buyunun 4 bir yandan yaptirici tahrikleri asla bitmez. PErspektifi bile yonetir. Karinizi hasa illet bir cagrisim ise kodlayiverir, Yani oyle bi hale gelir ki karinizla iyi gecinmek icin kasmaya baslarsiniz. Nazar zamanla duser ama buyu oyle degil, enerjiyi zihne mihladigi icin ust akil ile farkedemezseniz olaylari makul sebeplere yorarsiniz.

Allahtan kisisel gelisim akimlari var da, sudan sebeplerin altinda bile artik enerji uyumu ya da blokaj var mi diye sorgulaniyor artik, insanimiz buyuk dusunuyor artik demek isterdim

Mac konusunda ben halisaha maclarinda yuksek zannimca nazara gelip yasadim bu hissi.
Yahu defalarca topla bulusup bu kadar etkisiz nasil kaldigimi, kalecinin sanki gorunmez bir duvar gibi kaleyi zihin gucuyle korudugunu hissettihim cok oldu. Enerji bloklanmasini dibime kadar yasadigimi sahsen tecrube etmisligim vardir. Vallahi Bu ronaldolar vs golculere en cok bu psisik kuvvetleri yardim ediyor.

Bi tane Jardel vardi GS da adam olusuyle bile gol atiyordu. : ))) Enerji ve psisik onemli. Topu sevmek onemli demek. MAgic touch derler, bazi oyuncular icin, macin kaderini degisritecek enerji dalgalari vardir. Buyuk maclar o yuzden buyuk oyuncularla kazanilir.

Ramez

Kayıtlı Üye
Büyü olayı değil biz ona etme bulma dünyası diyoruz, başkası karma der neticede sadece isimler değişir ;) fenerbahçe yediği hakların ceremesini er ya da geç tümüyle çekecektir başladıda zaten

Merdut

Kayıtlı Üye
VooDoo büyüsü mü bulunmuş :LOL: Arkadaşlar VooDoo büyü sistemi doğu-batı büyüleri gibi değildir şakaya gerçekten gelmez. Böyle şeyler içinde kullanılmaz,kullanılamaz.

acid

Kayıtlı Üye
Bu tartışma yaklaşık 10 yıl önce de geçmişti yine Fenerbahçe üzerinden. Belki daha fazla zaman olmuştur. Sahada büyü aramışlar, çıktı vs. demişlerdi.

Büyü ile bazı etkiler mümkündür diye düşünüyorum. Antrenman sahasında olacak sürekli negatif enerji performansı da düşürecektir örneğin.

Ama paraya güvenip yatırım alt yapıya, gelecee yatırım yapmayan takım sonunda kötü hale gelir tabii ki. Para azaldı, düşme hattına geldiler. Forumun konusu değil, burası bir de futbol tartışması kaldırmaz :)

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Buyu insanin bilincaltini sonuc odakli calismaya tesvik eder. Kisinin icindeki zanlari, melaikeleri ve hisleri yoneterek istenen dogrultudaki neticeye kilitler.

Bir adam buyu dolayisi ile bilincaltinda karisi ile kavga etmeye konsantre edildigini bilmez. Karisina cicek alarak eve gelir ama karisini gorur gormez, olumsuz bir hisse kapilir, bilincalti, bilincustunun butun isletimini devralmistir cunku, sonra olmaydiracak bir bahanede adam sesini yukseltir, ona sorsaniz haklidir da. Ama bilinc altinin cizdigi mutlak neticeye varana kadar, bilinc alti tum zanlari tarafli yonde isletecek ve en sonunda elimecbur arayi bozacaktir. Cunku ara bozulmadikca, buyunun 4 bir yandan yaptirici tahrikleri asla bitmez. PErspektifi bile yonetir. Karinizi hasa illet bir cagrisim ise kodlayiverir, Yani oyle bi hale gelir ki karinizla iyi gecinmek icin kasmaya baslarsiniz. Nazar zamanla duser ama buyu oyle degil, enerjiyi zihne mihladigi icin ust akil ile farkedemezseniz olaylari makul sebeplere yorarsiniz.

Allahtan kisisel gelisim akimlari var da, sudan sebeplerin altinda bile artik enerji uyumu ya da blokaj var mi diye sorgulaniyor artik, insanimiz buyuk dusunuyor artik demek isterdim

Mac konusunda ben halisaha maclarinda yuksek zannimca nazara gelip yasadim bu hissi.
Yahu defalarca topla bulusup bu kadar etkisiz nasil kaldigimi, kalecinin sanki gorunmez bir duvar gibi kaleyi zihin gucuyle korudugunu hissettihim cok oldu. Enerji bloklanmasini dibime kadar yasadigimi sahsen tecrube etmisligim vardir. Vallahi Bu ronaldolar vs golculere en cok bu psisik kuvvetleri yardim ediyor.

Bi tane Jardel vardi GS da adam olusuyle bile gol atiyordu. : ))) Enerji ve psisik onemli. Topu sevmek onemli demek. MAgic touch derler, bazi oyuncular icin, macin kaderini degisritecek enerji dalgalari vardir. Buyuk maclar o yuzden buyuk oyuncularla kazanilir.
şükürler olsunki bir tam yanıt buldum abi sen nerelerdesin yaa bu yorumu niye yapmadın iste kesin usonuc büyü konusunda yaşamamış insanlara bu cevap gerek aradığım sonuç buydu bu dedin anlattığın şeyin aynısını yaşadım ama kendime bile anlatamıyordum ve simdi bu cevabı aldım çok sağol