Fotoğrafdaki orblar

dhardhar

Kayıtlı Üye
Başka boyutları algılayıp çeken kamera mı var
Neden olmasın. Sen şimdi içinde bulunduğun boyutta düşünüyorsun ve titreşim frekansın 1000 diyelim. 4. boyutta içinde bir eklenti var frekansı 10000, 5. boyutta idrak edemediğin ama seni diğer 4. boyutu gören bir cismin titreşimi belki milyon. Neden olmasın

SiriusB

Kayıtlı Üye
Fotoğrafçılık okuyan biri bence daha güzel bir kare çeker bilemedim saygı duyarım
Fotoğraf makinesi ile çekmedim. Telefona geniş açılı lens koyarak bi kaç deneme fotosu çekmiştim öylesine. Sonradan fark ettim.

AleeJin

Kayıtlı Üye
Fotoğraf makinesi ile çekmedim. Telefona geniş açılı lens koyarak bi kaç deneme fotosu çekmiştim öylesine. Sonradan fark ettim.
sanatınıza saygı duyuyorum aldığınız lens ile kamera arasına sızan bir desenden kaynaklı ışık yansıması olabilir

AleeJin

Kayıtlı Üye
Olabilir. Nette orblar başlıklı kürelere benzettiğim için paylaştım.
Tabiki olabilir ihtimal açtığınız diğer konu başlıklarını da inceledim ve fotoğrafçı olmanız yeteneklerinizi bu sitede kullanma isteği oluşturmuş olabilir :) umarım öyle değildir. Paylaşımınız ve bilginiz için teşekkür ederim.

SiriusB

Kayıtlı Üye
Tabiki olabilir ihtimal açtığınız diğer konu başlıklarını da inceledim ve fotoğrafçı olmanız yeteneklerinizi bu sitede kullanma isteği oluşturmuş olabilir :) umarım öyle değildir. Paylaşımınız ve bilginiz için teşekkür ederim.
Paylaşımlarım kendim gibi böyle şeyler yaşayanlarla bilgi alışverişi yapmak. Bu platformda bilgili kişiler varsa yorum yapmaları. Başka bi amacım yok.

Ü

Üye silindi 58480

Hay Allah ikidir dilime orbit diye dolaniyor. Orb orb ogrenemedin gitti.
Neyse gecmis yasam meditasyonu da yaptim. Eski ben Jetgilleri cok severmis ; ))

Eleman

Kayıtlı Üye
İş
Tasarim ve El Sanatları
Bu tiyakakalar yakışıklı duruyor epey, değil mi?

Eleman

Kayıtlı Üye
İş
Tasarim ve El Sanatları
dennise senle bir alakası yok... tiyakakalaın fotoğraflarının verildiği şu mesaja göre yorum yaptım. (Yukarıda, konunun ilk sayfasında)
@dhardhar ,bak bunlar sadece ce telefonu ile çekilmiş görüntüler;orbtan öte 4.katman tiyakakalar yani milletin cin dediği reptil ve aktrus alt türleri. Otomobilin camından içeri bakıyorlar. Tamamen tesadüf sonucu gördüm, telefonun kamerasına elim çarptı birden ekranda bakan yüzler gördüm, kafamı kaldırıp baktığımda camda kimse yoktu, telefonla bakınca cama üşüşmüş bir sürü tiyakaka gördüm. İlk fotoğrafladığımda karede daha çoktular, o köşeden bakanın gözleri açıktı,zamanla hem sayıları azaldı hem pozları değişti. Şimdi diğer fotolarda kimse kalmamış, bu nasıl oldu bilmiyorum.

Ü

Üye silindi 58480

Ben şunu gördüm :
Sır ışıktadır. Işığın farklı spektrumlarındaki yansımalarının psikolojisinde saklıdır geri kalan bilinmezlik. Termal kameradan, kirlian fotoğrafçılığına kadar, ışık sırlarla doludur. Fotondur çünkü. Taşıyıcıdır. Binektir. Nurdur. Dalgadır.

Fotagraflardan sadece yansıması gözüken emareler asla boşa değildir, çünkü kainattaki herşey; birşeylerin ya uzantısı, ya alameti, ya ispatı, ya da antisidir. Herşey birşeylerin birşeyi olmak zorundadır. Yoksa ilim olmaz. İşaret olmaz. Ayet olmaz.

jensına

Kayıtlı Üye
Geçmiş yaşam meditasyonu yaptım. Transa girdim. Başka bir gezegendeydim. Mavi renkli uzun boylu galaktik insan ırkındaydım. Her şeyin güzel olduğu bir yer. Başka bi boyut. Işık varlıkları ile ilgili bi bilgim yok. Yıldız tohumu olduğumu düşünüyorum.
hocam daha detaylı bilgi verirmisin yada konu açarmısın ne tür çalısmalar yaptınız bende yapıyorumda bir sonuç yok.

SiriusB

Kayıtlı Üye
hocam daha detaylı bilgi verirmisin yada konu açarmısın ne tür çalısmalar yaptınız bende yapıyorumda bir sonuç yok.
Geçmiş yaşam meditasyonum diye konu açmıştım ordan bakabilirsin. Youtube mistik yol adlı kanalda geçmiş yaşam meditasyonu diye bi başlık var onu dinleyerek yaptım. Çok zor oldu. Hiç bi şey düşünmemek lazım sadece kendine odaklanmalısın. Yönlendiriyor video. üçüncü gözüne odaklanıyosun. Bi süre sonra bilinçaltına görüntüler geliyo anlık onlara odaklanmak gerekiyor.

jensına

Kayıtlı Üye
Geçmiş yaşam meditasyonum diye konu açmıştım ordan bakabilirsin. Youtube mistik yol adlı kanalda geçmiş yaşam meditasyonu diye bi başlık var onu dinleyerek yaptım. Çok zor oldu. Hiç bi şey düşünmemek lazım sadece kendine odaklanmalısın. Yönlendiriyor video. üçüncü gözüne odaklanıyosun. Bi süre sonra bilinçaltına görüntüler geliyo anlık onlara odaklanmak gerekiyor.

Gözlerin açık ikenmi görüyorsun kapalı şekilde bilinç altından mı.