Forum kullanımı

Seraphine

Kayıtlı Üye
Aç gözlü gibi bir tanım lügatımda bulunmuyor, böyle bir şey yazmış olabileceğimi düşünmüyorum. Zehirli parmaklar ise o kadar abartılacak bir boyutta değil bence, Hiç birimiz masum değildik bu süreçte. Ukala'yı çok bunaldıysam kullanmış olabilirim diye bir şey diyemiyorum .)) Genelde sert görünen birisiyim ilk başlarda, ciddiyetim size ezicilik ve soğukluk gibi geliyor olabilir, öyle bir amacım yok. Bu konuda daha samimi olacağıma emin olabilirsiniz. Belki haklısınız, uyarı ve benzeri konular için abartmış olabilirim, dün gece bunun hakkında biraz düşündüm çünkü.

Ve bundan sonrasında uyarı veya şikayet gibi şeyleri büyük bir ölçüde azaltacağım, ancak çok gerekli görürsem.. Benim de temennim bu konunun daha fazla uzamaması, bir amacı yok çünkü. En azından son gelişen olaylar ile düzenin bozulma riski büyük ölçüde hafifletildi zaten. Siz de daha fazla her şeyin suçlusu benmişim gibi davranmazsınız daha uyumlu bir atmosferde bilgi paylaşımına devam edebiliriz diye düşünüyorum ?

berksurucu

Banlı Kullanıcı
amaan arkadaşlar rahat olun... ve düşüncelerinizi çatır çatır söyleyin.

toplasanız 18-20 kişi yazıyoruz burda... biz bizeyiz yani... :giggle:

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu konuyu daha fazla uzatıp konuyu meşgul etmeyelim lütfen, rica ediyorum.

sekonds34

Kayıtlı Üye
parapsikoloji ve metafizik ,enerji konularında burda iyi üstadlar var bir konuya daha değineyim bura dergah takke yeri değil platform saygı duyup ona bile form açmış lütfen islamiyeti konusu içinde tartışın inancınıza saygım var ama burda her konu içine sokmayın bura kaliteli bilinçli site alanında en iyisi yine bir tane ona yakın G..xis nispi fena değil gizli mabet başarılı.