Fiziksel değişim için dua edilebilir mi?

sedadmr89

Kayıtlı Üye
Benim burnum bir kaza sonucu şekli bozuldu 6 aydır dua ediyorum ama merak ediyorum burnum eski haline gelir mi ? Dua sadece ruhsal boyutta mı kabul görür?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Benim burnum bir kaza sonucu şekli bozuldu 6 aydır dua ediyorum ama merak ediyorum burnum eski haline gelir mi ? Dua sadece ruhsal boyutta mı kabul görür?

Geçmiş olsun.
Maalesef dualar dua da olsalar mucize içermezler.Kabul edilse dahi maddedeki değişimler bu alemin yasalarına göre işleyecektir.Yani durup dururken kırık bir kemik düzelemez.neden doktora gitmiyorsunuz

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Evliyaların hacet duasını oku ama o duadaki esmalarin tam olmasina dikkat et internette dualar eksik olabiliyor doktorada git Allah acil şifalar versin

sedadmr89

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun.
Maalesef dualar dua da olsalar mucize içermezler.Kabul edilse dahi maddedeki değişimler bu alemin yasalarına göre işleyecektir.Yani durup dururken kırık bir kemik düzelemez.neden doktora gitmiyorsunuz

Teşekkür ederim.Aslında kemiğim kırılmadı yağ hücrelerinin hepsi erimiş ve burnum çöktü kemigim görülcek neredeyse estetik doktorlarina gittim burun dolgusu yapabilir misiniz diye burun dolgusu yoktur cevabını alip gonderildim maalesef cok uzuluyorum evden disari cikamaz hale geldim mesela dua ile hamile kalanlar oluyormuş belki bi umit dua ediyorum bende

sedadmr89

Kayıtlı Üye
Evliyaların hacet duasını oku ama o duadaki esmalarin tam olmasina dikkat et internette dualar eksik olabiliyor doktorada git Allah acil şifalar versin

Teşekkür ederim sağolun rica etsem bana o duayi biliyorsanız yazabilirmisiniz esmalariyla?

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Bismillâhirrahmânirrahîm*
Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm* Allahümme innî es'elüke yâ kadîmü* yâ dâimü* yâ ferdü* yâ vitru* yâ ehadü* yâ samedü* yâ hayyü* yâ kayyûmü* yâ zel celâli vel ikram* fein tevellev fekul hasbiyallahü lâ ilahe illâ hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azîm.*

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Yara gibi bişeymi sakincasi yoksa çörekotu yağı sürebilirsin ince tabaka halinde her derde devadır iyisini araştır ama yapacaksan devamlı yap ama en az 2ay

sedadmr89

Kayıtlı Üye
Yara gibi bişeymi sakincasi yoksa çörekotu yağı sürebilirsin ince tabaka halinde her derde devadır iyisini araştır ama yapacaksan devamlı yap ama en az 2ay

Yağ dokularım erimiş yani içeriden bi çökme oluştu şekli falan bozuldu geri yerine gelirmi dedim yani yağ hucrelerinin tekrar oluşması için bazıları 2 aya duzelir dediler ama 6 ay geçti hiç düzelme olmadı