Fiziksel bir kusurun bazı doğaüstü çalışmalarla giderilmesi mümkün mü?

Eria

Kayıtlı Üye
Belki tuhaf hatta komik gelecek ama artık baş edilemeyen fiziksel kusur için bir çalışma, bir uygulama var mı? Daha açık konuşmam gerekirse sebebi hormonal olmayan, genetik kurbanı, çocukluğunda bu yüzden alay konusu dahi olmuş, normal olmayacak derecede fazla kıl derdine sahip bir kadınım. Bu dertten muzdarip olanlar anlayacaklardır, artık sabır kalmıyor bir ton para dökülüyor ama o da tam olarak çare olmuyor. Dalga geçilmeyeceğini umarak soruyorum, bu kusuru bazı uygulamalar ile düzeltmek mümkün mü? Cidden çıldırma raddesine geldiğim için açıyorum şu konuyu, en azından başka bir yol olup olmadığını öğrenmek için.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Fiziksel soruna yönelik çok araştırma yaptım. Kellik, burun estetiği, genital bölge sorunları, kadınsı ya da erkeksi olma, kilo soruları.

Majikal işlerle denemelerim oldu
Hipnoz
Akapunktur
Bitkisel tedavi
Şifa uyumlamaları

Çok araştırma yaptım. Eski kaynakları modern çalışmaları inceledim. Fiziksel değilime dair anlatılan çok şey var. Modern çağda artık teknojiden yararlanıyoruz.

Hormon çalışmalarında akapunktur ve su jok yönetimi çok etkili.

Hipnozda faydalı çalışmalar var.

Majikal çalışmalarda majisyenin kendine faydalı olduğunu gördüm. Yani kişi kendisi için çalışma yapınca işe yarıyor.

Tabi kesin bilgiler değil. Kendi şahsi denemelerim ve araştırmalarım dan çıkan sonuç bu.

Hipnoz ile kan durdurma, saç rengine etki etme, kelleşmeyi durmama gibi şeyleri yaptım. Zayıflama kilo alma vs vs. Kıl yok etmeyi denemedim.

Hormonları sorunları çalışan kişiler de, adet görmeme, erkek de göğüs büyümesi gibi sorunlar için su jok akapunktur yönetimi ile çözüm biliyorum. Yine tüy kıl sorunu için bir şey yapmadım.

Özetle majikal olarak bilmiyorum ama hipnoz, sujok akapunktur denenebilir

Eria

Kayıtlı Üye
Fiziksel soruna yönelik çok araştırma yaptım. Kellik, burun estetiği, genital bölge sorunları, kadınsı ya da erkeksi olma, kilo soruları.

Majikal işlerle denemelerim oldu
Hipnoz
Akapunktur
Bitkisel tedavi
Şifa uyumlamaları

Çok araştırma yaptım. Eski kaynakları modern çalışmaları inceledim. Fiziksel değilime dair anlatılan çok şey var. Modern çağda artık teknojiden yararlanıyoruz.

Hormon çalışmalarında akapunktur ve su jok yönetimi çok etkili.

Hipnozda faydalı çalışmalar var.

Majikal çalışmalarda majisyenin kendine faydalı olduğunu gördüm. Yani kişi kendisi için çalışma yapınca işe yarıyor.

Tabi kesin bilgiler değil. Kendi şahsi denemelerim ve araştırmalarım dan çıkan sonuç bu.

Hipnoz ile kan durdurma, saç rengine etki etme, kelleşmeyi durmama gibi şeyleri yaptım. Zayıflama kilo alma vs vs. Kıl yok etmeyi denemedim.

Hormonları sorunları çalışan kişiler de, adet görmeme, erkek de göğüs büyümesi gibi sorunlar için su jok akapunktur yönetimi ile çözüm biliyorum. Yine tüy kıl sorunu için bir şey yapmadım.

Özetle majikal olarak bilmiyorum ama hipnoz, sujok akapunktur denenebilir
Çok teşekkür ederim. Benimki hormonal değil, genetik kurbanıyım. Bu sorunumun çözülmesi için yapacağım majikal uygulamanın ilgili geni değiştirmesi gerekir ki bu mümkün müdür bilemiyorum. Mümkünse bile majisyen değilim işte

mabedist

Kayıtlı Üye
Belki tuhaf hatta komik gelecek ama artık baş edilemeyen fiziksel kusur için bir çalışma, bir uygulama var mı? Daha açık konuşmam gerekirse sebebi hormonal olmayan, genetik kurbanı, çocukluğunda bu yüzden alay konusu dahi olmuş, normal olmayacak derecede fazla kıl derdine sahip bir kadınım. Bu dertten muzdarip olanlar anlayacaklardır, artık sabır kalmıyor bir ton para dökülüyor ama o da tam olarak çare olmuyor. Dalga geçilmeyeceğini umarak soruyorum, bu kusuru bazı uygulamalar ile düzeltmek mümkün mü? Cidden çıldırma raddesine geldiğim için açıyorum şu konuyu, en azından başka bir yol olup olmadığını öğrenmek için.
Epilasyon vs. her yolu denediniz mi acaba?

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Sizin ki Dna ile ilgili ben su yontemini deneyin derim.Her gün bir bardak suyu alın ona 5 dakika kadar bakın ve icmeden once vucudda yapması gerekeni soyleyin buna inanırsanız çözümü olacaktır.Saygılarımla.

Eria

Kayıtlı Üye
Sizin ki Dna ile ilgili ben su yontemini deneyin derim.Her gün bir bardak suyu alın ona 5 dakika kadar bakın ve icmeden once vucudda yapması gerekeni soyleyin buna inanırsanız çözümü olacaktır.Saygılarımla.
Deneyeceğim, teşekkürler

Ella~ella

Kayıtlı Üye
İş
Architect
Disil enerjinizi on plana çıkaracak, eril ve disil enerjiyi dengeleyecek çalışmalar da yapabilirsiniz. Ya da disil enerji kabul etme ile EFT. Özellikle Eft'yi tavsiye ederim.

Ü

Üye silindi 58480

Fizige metafizik etki eder.
Dua ederek istediginiz hale gelemediyseniz bile, o dua sizi istediginiz hale getirecek fiziksel sartlari illa size ceker, bir olayi vesile eder ve siz alakasiz gorunumlu bir tesadufi olay ile amaciniza ulasirsiniz.

Allahin tecellisi imtihanin ustu kapali sirri ile gelecegi icin kilik degistirir. Size de bu imtihan olur. Allah mi nasip etti, yoksa Allahin gucu yetmedi de felanca olaydan sonra tesadufen mi duzeldim diye : ))

Belki bir kaza gecireceksiniz, belki bir ilac bulacaksiniz, belki erkeklik hormonunuzu bastiracak gucte biri ile tanisacaksiniz ve kadinlik halleriniz daha baskin hale gelecek ve bir rahatlama olacak... Carenin ne sekilde gelecegini bilemezsiniz.

Dogurganligini kaybetmis kadina dogum yaptiran, babasi olmadigi halde bir kadini hamile kaldirabilen Allah insan genetigine 100% hakimdir. DNA goruldugu uzere Allahin direk mudahalesi ile bile degisebilir. Inancinizi kirmayin. Kirarsaniz organizmaniz sikintilarinizi konfor alani yapar kendine !

kelendria

Kayıtlı Üye
Otizme karşı yapılabilecek bir şey var mı? Tibbi olarak tam tedavisinin olmadığı söyleniyor da doğaüstü olarak ne yapılabilir?

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Yani otizmin paranormal olarak bile mi çaresi yok?
Sayın Absoluta’nın bir şeye çare yok diyeceğini sanmıyorum
Çaresizliğe ve nasıllara odaklanmayın.hem yok denilse vazgeçecek misiniz ? Adı üstünde paranormal.İmkansızlar görülür, mucizeler olur.Sınırlar insanın kendisine çizdiği durumlar.Yabancı kuantumcuları araştırın.Bu bir yolculuk , biri size şunu şunu yap diyince yapılabilecek şeyler değil.Yaratım bu, ve kilit sizde.Çok klişe oldu ama düşüncem bu.

Demre

Kayıtlı Üye
Genç prof. Oytun Erbaş, sıkça takip ettigim otistik bir bilim insanidir. Anne karninda otizmin olusumundan tutun kendi otistik durumlarina kadar bir cok konuda bilimsel aciklamalari var. Ozenli, akilli, ve mucadeleci bir annenin emegiyle, otizmli bir cocugun nasil bilim insani oldugunun ve 2023 yilinda da prof titrini aldiginin hikayesini mutlulukla dinlemisimdir. Bugun belki otizmin tedavisini kesfedemedik hala ama otistik bir cocugu kazanabilecegimize Oytun Hoca harika bir ornektir. Sadece otizm degil, hayat kalitemizi olumsuz etkileyen tum hastaliklarla bas etmenin ilk adimi, o hastaligi cok iyi tanimak ve olumsuz dış uyaranlara kulak asmayip tum benligimizle mucadele etmektir.

Demre

Kayıtlı Üye
Tuylenme sorununuzun genetik oldugunu soyluyorsunuz ama hormonal dengesizlik de genetik olabilir. Kıyafet seciminin ve altın takı kullanmanın, östrojen hormonunu olumlu yonde etkiledigini biliyorum hanimlarda. Hatta çin de alternatif tip uzerine 3 yil egitim almis, dahiliye uzmani rus doktorum, bebek sahibi olamayan bir arkadasima kesinlikle pantolon giymeyi yasaklamis ve altin takmasini onermisti.

hypetiawica

Kayıtlı Üye
kendinizi sevin hepimizin fiziksel kusurları var kabul edince çeşitli imajlar deneyin şekilci zengin olmak odaklı toplum olmaktan çıkalım gerçek mutluluk kendin olmaktır.